Środa, 19 czerwca 2019 r.   Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1557509

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.242.25.198
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Świt 2005 Nowy Dwór Maz. - Victoria 2005 Sulejówek 1:1

2019-06-18; XoNoX
Aktualności

Na zakończenie sezonu zawodnicy MKS Świt 2005 zremisowali 1:1 z liderem z Sulejówka.
Biało-zieloni wyszli na prowadzenie 1:0 po błędzie obrony Victorii.
Natomiast bramka wyrównująca na 1:1 padła po kontrze gości.
Ostatecznie piłkarze MKS Świt 2005 zajęli 4. miejsce, zdobywając 24 punkty, wygrywając 7 meczów, remisując 3 i przegrywając 4 spotkania w Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa I (RW).

niedziela 16 czerwca 2019 godz. 15:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
1:0
1:1


2019-06-16 MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
skrót i bramki

Unia Warszawa awansowała do IV ligi
a Olimpia Warszawa zagra w barażach z Proch Pionki.
Rezerwy Świt zajęły ostatecznie 5. miejsce w LO.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Warszawa 1:0

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

sobota 15 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
1:0 Mateusz Świderski 33'


tv.nsk.pl 2019-06-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Promnik Łaskarzew 15 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Bug Wyszków 2-3 Mazur II Karczew 15 czerwca, 11:00
Burza Pilawa 1-1 Victoria II Sulejówek 15 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-7 Sokół Serock 12 czerwca, 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Unia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Mazur Radzymin 0-0 Dąb Wieliszew 15 czerwca, 11:00
Amur Wilga 0-6 Escola Varsovia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa 1-0 AP Marcovia Marki 15 czerwca, 11:00

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

piątek 14 czerwca 2019 godz. 19:00, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
1:0 Kacper Wasilewski 1'
1:1 Rafał Maciejewski 5' (k)
2:1 Kacper Wasilewski 29'
2:2 Rafał Maciejewski 49'
3:2 Piotr Maślanka 80'
3:3 Kamil Wiśniewski 81'


2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
relacja i bramki



2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
skrót i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 32 - 15-16 czerwca

Legionovia Legionowo 6-0 Sokół Ostróda 15 czerwca, 14:00
Patryk Paczuk 21, 23, Piotr Krawczyk 27, 90 (k), Daniel Choroś 71, Luka Janković 87
Olimpia Zambrów 2-2 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 62, Michał Steć 88 - Karol Kosiński 25, Patryk Gondek 70
Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS 1926 Łomża 16 czerwca, 11:15
Damian Szczepański 7, Grzegorz Wawrzyński 34 - Tomasz Brzozowski 78
Polonia Warszawa 3-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 19:00
Kacper Wasilewski 1, 29, Piotr Maślanka 80 - Rafał Maciejewski 6 (k), 49, Kamil Wiśniewski 81
Broń Radom 2-1 Huragan Morąg 14 czerwca, 18:00
Maksim Kwiencer 23, Dominik Leśniewski 72 - Dawid Bogdański 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Mazur Ełk 15 czerwca, 17:00
Rafał Babul 21 - Maciej Famulak 6, Michał Gosiewski 63, Maciej Radaszkiewicz 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Victoria Sulejówek 15 czerwca, 17:00
Dawid Cempa 16, Bartłomiej Maćczak 69, Dominik Głowiński 74
Unia Skierniewice 2-2 Legia II Warszawa 15 czerwca, 15:00
Kamil Łojszczyk 46, Maciej Wyszogrodzki 66 (k) - Piotr Cichocki 18, Łukasz Zjawiński 26
Ursus Warszawa 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca, 16:00
Arkadiusz Ciach 4, 39, Patryk Zych 17, Mateusz Muszyński 81 - Kamil Szymczak 52, 61 (k), Tomasz Wojcinowicz 55 (s), Rafał Nowak 57


2019-06-15 KS Legionovia Legionowo - OKS Sokół Ostróda 6:0 (3:0)
relacja i bramki

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 5:1 (2:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

niedziela 9 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
1:0 Kamil Tlaga 8'
2:0 Marcin Kozłowski 38'
3:0 Hubert Michalik 69'
4:0 Marcin Kozłowski 70'
5:0 Rafał Maciejewski 78'
5:1 Przemek Nogaj 82'


MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
relacja i bramki



MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
wypowiedzi, najciekawsze sytuacje i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 31 - 8-9 czerwca

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-6 Legionovia Legionowo 9 czerwca, 11:00
Piotr Kornacki 51 - Piotr Krawczyk 27, 38, 79, Karol Podliński 35, 45, Kacper Będzieszak 81
Legia II Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 8 czerwca, 11:00
Piotr Cichocki 66
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-1 Unia Skierniewice 8 czerwca, 19:00
Wojciech Wocial 72 (k) - Damian Warchoł 11
Mazur Ełk 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Piotr Kasperkiewicz 11, 57, Michał Miller 28, 75
Huragan Morąg 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca, 17:00
João Criciúma 65, Dawid Bogdański 78 - Arkadiusz Gajewski 43 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 Broń Radom 9 czerwca, 17:00
Kamil Tlaga 8, Marcin Kozłowski 38, 71, Hubert Michalik 69, Rafał Maciejewski 76 - Przemysław Nogaj 82
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Polonia Warszawa 8 czerwca, 18:00
Marcin Świderski 44 (k) - Krystian Pieczara 86
Znicz Biała Piska 2-3 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00
Artiom Guzik 52, Arkadiusz Bogdaniuk 58 - Robert Kowalczyk 2, Michał Żółtowski 12, Kamil Nowicki 21
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Zambrów 8 czerwca, 18:00
Andrzej Łyszyk 90 - Kamil Zalewski 61, 79

Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

sobota 8 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Pułtuska 47, 05-140 Serock
KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Szymański 47'


tv.nsk.pl 2019-06-08 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 29 - 8-9 czerwca

AP Marcovia Marki 4-2 Agape Białołęka (Warszawa) 7 czerwca, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-0 Olimpia Warszawa 8 czerwca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 w.o. Amur Wilga 9 czerwca, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 8 czerwca, 11:00
Sokół Serock 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Legionovia II Legionowo 8 czerwca, 11:00
Mazur II Karczew 4-1 Burza Pilawa 8 czerwca, 11:00
Promnik Łaskarzew 0-7 Bug Wyszków 8 czerwca, 11:00

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
bramki


niedziela 2 czerwca 2019 godz. 16:00, ul. 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
0:1 Marcin Kozłowski 14' (k)
1:1 Jan Zysik 21'
2:1 Jakub Tecław 24'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 30 - 1-2 czerwca

Legionovia Legionowo 3-2 Olimpia Zambrów 1 czerwca, 18:00
Eryk Więdłocha 45, Patryk Paczuk 79, Piotr Krawczyk 84 (k) - Łukasz Grzybowski 20 (k), Kamil Zalewski 31
Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Ostróda 2 czerwca, 11:15
Robert Kowalczyk 6, Damian Szczepański 69 - Dawid Pietkiewicz 48
Polonia Warszawa 2-2 Znicz Biała Piska 1 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 22, Cezary Sauczek 26 - Arkadiusz Bogdaniuk 50, Andrzej Kosiński 52
Broń Radom 1-0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca, 17:00
Przemysław Nogaj 4
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 16:00
Jan Zysik 21, Jakub Tecław 24 - Marcin Kozłowski 14 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Huragan Morąg 1 czerwca, 17:00
Michał Miller 15, Paweł Kaczmarek 51 (k), Piotr Kasperkiewicz 65 - Aleksander Tomasz 23
Unia Skierniewice 2-0 Mazur Ełk 1 czerwca, 14:00
Mateusz Stępień 77, Patryk Bojańczyk 84
Ursus Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 1 czerwca, 16:00
Mateusz Muszyński 48 - Mikołaj Zawistowski 12, Rafał Parobczyk 62 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Legia II Warszawa 2 czerwca, 11:00
Kamil Kubiak 42, 61, Mateusz Bąkowicz 56, Piotr Kornacki 64 (k), Bartosz Rymek 77, Eryk Kaproń 90 - Radosław Cielemęcki 48

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

sobota 1 czerwca 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)
0:1 Kamil Wróbel 43'
1:1 Jacek Tkaczyk 50'
2:1 Seweryn Truskolaski 54'
3:1 Maciej Sawicki 57'
3:2 Jakub Bujak 60'
4:2 Sebastian Cuch 80'
4:3 Jakub Bujak 84'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Bug Wyszków 2 czerwca, 10:00
na stadionie AZS AWF
Burza Pilawa 1-3 Promnik Łaskarzew 2 czerwca, 17:00
Legionovia II Legionowo 8-2 Mazur II Karczew 2 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Victoria II Sulejówek 1 czerwca, 12:00
Mazur Radzymin 0-1 Sokół Serock 1 czerwca, 17:00
Amur Wilga 0-6 Unia Warszawa 2 czerwca, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew 1 czerwca, 11:00
AP Marcovia Marki 1-3 Escola Varsovia Warszawa 1 czerwca, 14:30

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
0:1 Paweł Kaczmarek 12' (k)
1:1 Kamil Tlaga 28'


2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
relacja i bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
cały mecz


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 29 - 25-26 maja

Legia II Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 25 maja, 11:00
Konrad Zaklika 52
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 19:00
Wojciech Wocial 67, Adison 79 - Kamil Kubiak 14, 70, Mateusz Bąkowicz 62, Rafał Nowak 76
Mazur Ełk 2-2 Ursus Warszawa 25 maja, 17:00
Kacper Jagłowski 16, Rafał Kalinowski 27 - Mateusz Muszyński 74, Grzegorz Skowroński 81 (k)
Huragan Morąg 1-5 Unia Skierniewice 25 maja, 17:00
Michał Bartkowski 29 - Maciej Wyszogrodzki 12 (k), Damian Warchoł 45, 61, Szymon Kiwała 64, 71
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja, 17:00
Kamil Tlaga 28 - Paweł Kaczmarek 12 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 2, Daniel Samluk 15, Patryk Pasko 52
Znicz Biała Piska 2-1 Broń Radom 25 maja, 17:00
Andrzej Kosiński 4, Paweł Dymiński 70 - Konrad Paterek 90
Sokół Ostróda 0-2 Polonia Warszawa 25 maja, 18:00
Krystian Pieczara 11 (k), 63 (k)
Olimpia Zambrów 3-0 Pelikan Łowicz 25 maja, 17:00
Kamil Zalewski 38, Mateusz Nikołajuk 45, 58

Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 14:00, ul. Trzaskowskich 1, 05-480 Karczew
LKS Mazur II Karczew - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)
1:0 Marcin Wojciechowski 12'
2:0 Jakub Trzaskowski 39'
2:1 Kajetan Piwowarek 52' (k)

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 27 - 25-26 maja

Escola Varsovia Warszawa 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 26 maja, 17:00
Dąb Wieliszew 0-2 AP Marcovia Marki 25 maja, 18:00
Unia Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 26 maja, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 2-0 Amur Wilga 25 maja, 13:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Mazur Radzymin 26 maja, 16:00
Mazur II Karczew 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 maja, 14:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Legionovia II Legionowo 26 maja, 17:00
Bug Wyszków 3-0 w.o. Burza Pilawa 27 maja, 20:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)

2019-05-22; XoNoX
Aktualności

środa 22 maja 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
0:1 Rafał Świder 49'
1:1 Mateusz Pietroń 90+2'


tv.nsk.pl 2019-05-22 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 26 - 22 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 6-0 Burza Pilawa 22 maja, 18:00
Legionovia II Legionowo 0-3 Bug Wyszków 22 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Promnik Łaskarzew 22 maja, 19:30
Mazur Radzymin 0-2 Mazur II Karczew 22 maja, 18:00
Amur Wilga 0-7 Victoria II Sulejówek 22 maja, 18:00
Olimpia Warszawa 3-1 Sokół Serock 22 maja, 17:00
AP Marcovia Marki 1-3 Unia Warszawa 22 maja, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 22 maja, 15:00

Bug Wyszków - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)

2019-05-18; XoNoX
Aktualności
sobota 18 maja 2019 godz. 19:00, sztuczne boisko przy ul. Stefana Okrzei, 07-200 Wyszków
MKS Bug Wyszków - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)
1:0 Łukasz Kamiński 6'
2:0 Mateusz Maciak 20'
3:0 Robert Nogaj 57'
3:1 Marcel Pruszkowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 25 - 18-19 maja

Dąb Wieliszew 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 18 maja, 17:00
Unia Warszawa 0-1 Escola Varsovia Warszawa 18 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 AP Marcovia Marki 18 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 1-2 Olimpia Warszawa 19 maja, 16:00
Mazur II Karczew 6-0 Amur Wilga 19 maja, 15:30
Promnik Łaskarzew 1-0 Mazur Radzymin 19 maja, 16:00
Bug Wyszków 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-2 Legionovia II Legionowo 19 maja, 16:00

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)

2019-05-18; XoNoX
Aktualności
sobota 18 maja 2019 godz. 17:00, ul. Pomologiczna 8, 96-100 Skierniewice
Unia Skierniewice Non-Profit Sp. z o.o. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)
1:0 Damian Warchoł 29'
1:1 Rafał Maciejewski 32'
1:2 Mikołaj Napora 55'
1:3 Kamil Tlaga 62'
1:4 Marcin Kozłowski 90'


2019-05-18 Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:4 (1:1)
bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 28 - 18-19 maja

Legionovia Legionowo 2-1 Pelikan Łowicz 19 maja, 17:30
Daniel Choroś 52, 55 - Dawid Kieplin 74
Polonia Warszawa 1-3 Olimpia Zambrów 19 maja, 12:00
Emil Łupiński 33 (s) - Adam Radecki 38, Michał Steć 45, Emil Łupiński 57
w Zambrowie; Polonia gospodarzem
Broń Radom 0-1 Sokół Ostróda 18 maja, 17:00
Dominik Wasiak 25
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Znicz Biała Piska 19 maja, 16:00
Arkadiusz Gajewski 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 ŁKS 1926 Łomża 18 maja, 17:00
Unia Skierniewice 1-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 17:00
Damian Warchoł 29 - Rafał Maciejewski 32, Mikołaj Napora 55, Kamil Tlaga 62, Marcin Kozłowski 90
Ursus Warszawa 4-2 Huragan Morąg 19 maja, 12:00
Patryk Zych 14, 20, Krzysztof Możdżonek 25, Maciej Prusinowski 88 - Rafał Maciążek 2, Michał Bartkowski 9
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Mazur Ełk 19 maja, 11:00
Rafał Kalinowski 28
Legia II Warszawa 0-0 Victoria Sulejówek 19 maja, 12:00
w Ząbkach

WyPADAŁOby wygrać, a nie zremisować... były ku temu okazje
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)

2019-05-15; XoNoX
Aktualności
środa 15 maja 2019 godz. 19:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
0:1 Maciej Prusinowski 45'
1:1 Rafał Maciejewski 75'


tv.nsk.pl 2019-05-15 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 27 - 15 maja

Victoria Sulejówek 0-1 Legionovia Legionowo 15 maja, 19:00
Karol Podliński 60
Mazur Ełk 1-0 Legia II Warszawa 15 maja, 17:00
Maciej Zieniewicz 62
Huragan Morąg 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 17:00
Paweł Galik 62 - Jakub Pawlik 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 15 maja, 19:00
Rafał Maciejewski 75 - Maciej Prusinowski 45
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Unia Skierniewice 15 maja, 17:00
Tomasz Kolus 27, Konrad Niedzielski 56, Damian Warchoł 73
Znicz Biała Piska 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 maja, 17:00
Dawid Cempa 16, 20, 34, Jakub Szarpak 58
Sokół Ostróda 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja, 18:00
Marcin Kajca 58 (k), Hubert Otręba 77 - Arkadiusz Gajewski 79
Olimpia Zambrów 1-1 Broń Radom 15 maja, 17:00
Kamil Zalewski 26 - Kamil Czarnecki 57
Pelikan Łowicz 1-4 Polonia Warszawa 15 maja, 18:00
Michał Żółtowski 30 - Krystian Pieczara 15, 22, Eryk Rakowski 57, Mateusz Małek 77

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Burza Pilawa 6:0 (2:0)

2019-05-11; XoNoX
Aktualności

niedziela 12 maja 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Burza Pilawa 6:0 (2:0)
1:0 Michał Drewnowski 29'
2:0 Mikołaj Napora 43'
3:0 Mateusz Świderski 69'
4:0 Sebastian Cuch 77'
5:0 Patryk Kokoszczyński 87'
6:0 Sebastian Cuch 89'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 24 - 11-12 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 4-0 Legionovia II Legionowo 11 maja, 11:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Burza Pilawa 12 maja, 11:00
Mazur Radzymin 2-2 Bug Wyszków 11 maja, 15:00
Amur Wilga 1-0 Promnik Łaskarzew 12 maja, 16:00
Olimpia Warszawa 2-1 Mazur II Karczew 11 maja, 11:00
AP Marcovia Marki 4-1 Victoria II Sulejówek 11 maja, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Sokół Serock 12 maja, 12:00
Dąb Wieliszew 1-1 Unia Warszawa 11 maja, 17:00

Lechia Tomaszów Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 2:1 (0:0)

2019-05-11; XoNoX
Aktualności

sobota 11 maja 2019 godz. 16:00, ul. Nowowiejska 9/27, 97-200 Tomaszów Mazowiecki,
Stadion Miejski im. Braci Gadajów

RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)
1:0 Kamil Szymczak 75' (k)
1:1 Rafał Maciejewski 86'
2:1 Kacper Przedbora 87'


2019-05-11 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)
skrót meczu



2019-05-11 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (0:0)
wypowiedzi po meczu trenera Daniela Myśliwca i zawodników drużyny RKS Lechia:
Kacpra Przedbory, Kamila Szymczaka i Patryka Jakubczyka


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 26 - 11-12 maja

Legionovia Legionowo 1-0 Polonia Warszawa 12 maja, 17:00
Karol Podliński 37
Broń Radom 1-4 Pelikan Łowicz 12 maja, 12:00
Przemysław Śliwiński 48 - Michał Wrzesiński 25, Damian Szczepański 68, Piotr Piekarski 81, Damian Kozieł 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-3 Olimpia Zambrów 11 maja, 17:00
Paweł Brokowski 20 (k), Jakub Tecław 41 - Kamil Zalewski 16, 60, Łukasz Grzybowski 77 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 Sokół Ostróda 11 maja, 17:00
Dominik Pecyna 37, 82, Dawid Cempa 38, Jakub Rozwandowicz 73
Unia Skierniewice 1-0 Znicz Biała Piska 11 maja, 17:00
Konrad Niedzielski 90
Ursus Warszawa 2-0 ŁKS 1926 Łomża 11 maja, 16:00
Patryk Kamiński 21, Tomasz Wojcinowicz 76
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 maja, 16:00
Kamil Szymczak 75 (k), Kacper Przedbora 88 - Rafał Maciejewski 85
Legia II Warszawa 1-0 Huragan Morąg 12 maja, 12:00
Maciej Rosołek 59
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-2 Mazur Ełk 11 maja, 19:00
Rafał Parobczyk 8 - Rafał Kalinowski 21, Bartosz Gużewski 66

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa 4:5 (2:2)

2019-05-05; XoNoX
Aktualności

niedziela 5 maja 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA 4:5 (2:2)
0:1 Łukasz Zjawiński 4'
1:1 Rafał Maciejewski 13'
2:1 Rafał Maciejewski 17'
2:2 Bartosz Brodziński 23'
2:3 Radosław Pruchnik 51'
2:4 Piotr Cichocki 53'
3:4 Rafał Maciejewski 59'
4:4 Rafał Maciejewski 67' (k)
4:5 Karol Drwęcki 89' (s)


tv.nsk.pl 2019-05-05 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA 4:5 (2:2)
decydująca bramka samobójcza w 89. minucie na 4:5 - Karol Drwęcki



2019-05-05 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA 4:5 (2:2)
cały mecz



2019-05-05 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA 4:5 (2:2)
same bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 25 - 4-5 maja

Mazur Ełk 0-4 Legionovia Legionowo 4 maja, 17:00
Piotr Krawczyk 26, 80, Eryk Więdłocha 34, Karol Podliński 90
Huragan Morąg 3-3 Victoria Sulejówek 4 maja, 17:00
João Criciúma 34, 46 (k), 55 - Michał Dobkowski 56, Nikodem Zawistowski 68, Rafał Maciążek 75 (s)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-5 Legia II Warszawa 5 maja, 17:00
Rafał Maciejewski 13, 17, 59, 67 (k) - Łukasz Zjawiński 4, Bartosz Brodziński 23, Radosław Pruchnik 51, Piotr Cichocki 53, nieznany 89 (s)
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 maja, 17:00
Kamil Kubiak 71
Znicz Biała Piska 2-2 Ursus Warszawa 4 maja, 16:00
Paweł Adamiec 64, Jacek Dzienis 90 - Grzegorz Skowroński 59 (k), Patryk Zych 69
Sokół Ostróda 3-0 Unia Skierniewice 4 maja, 18:00
Mateusz Dampc 30, Rafał Lisiecki 49, Andrzej Łyszyk 61
Olimpia Zambrów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 maja, 17:00
Michał Steć 7 - Artur Gieraga 35
Pelikan Łowicz 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 maja, 11:15
Krystian Stolarczyk 10
Polonia Warszawa 3-1 Broń Radom 5 maja, 19:30
Bartosz Wiśniewski 6, Krzystof Pieczara 16 (k), Cezary Sauczek 34 - Adam Imiela 25
w pierwotnym terminie (4 maja, 19:00) odwołany / w drugim terminie (8 maja, 17:00) odwołany

Legionovia II Legionowo - Świt II Nowy Dwór Maz. 5:0 (4:0)

2019-05-05; XoNoX
Aktualności

niedziela 5 maja 2019 godz. 11:00, ul. Parkowa 27a, 05-120 Legionowo
KS Legionovia II Legionowo - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5:0 (4:0)
1:0 Piotr Szymański 14'
2:0 Mikołaj Kozioł 24'
3:0 Patryk Sawicki 27'
4:0 Patryk Paczuk 40'
5:0 Daniel Ziąbski 89'


tv.nsk.pl KS Legionovia II Legionowo - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5:0 (4:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 23 - 4-5 maja

Unia Warszawa 0-3 Agape Białołęka (Warszawa) 5 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 Dąb Wieliszew 4 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 0-1 Escola Varsovia Warszawa 5 maja, 12:30
Mazur II Karczew 2-0 AP Marcovia Marki 1 maja, 13:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Olimpia Warszawa 5 maja, 16:00
Bug Wyszków 9-0 Amur Wilga 4 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-1 Mazur Radzymin 5 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 5-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 maja, 11:00

O godz. 17:00 w niedzielę 5 maja mecz:
MKS Świt Nowy Dwór Maz. vs KP Legia II Warszawa SSA

2019-05-03; XoNoX
Aktualności
niedziela 5 maja 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KP Legia II Warszawa SSA


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 25 - 4-5 maja

Mazur Ełk - Legionovia Legionowo 4 maja, 17:00
Huragan Morąg - Victoria Sulejówek 4 maja, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa 5 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 maja, 17:00
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 4 maja, 16:00
Sokół Ostróda - Unia Skierniewice 4 maja, 18:00
Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki 4 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 5 maja, 11:15
Polonia Warszawa - Broń Radom 5 maja, 19:30
w pierwotnym terminie (4 maja, 19:00) odwołany / w drugim terminie (8 maja, 17:00) odwołany

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #kp #legia #ssa

W niedzielę 5 maja o godz. 11:00 derby w LO:
KS Legionovia II Legionowo vs MKS Świt II Nowy Dwór Maz.

2019-05-03; XoNoX
Aktualności


W niedzielę 5 maja 2019 o godzinie 11:00 będą miały miejsce derby rezerw KS Legionovia Legionowo (10) i MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (3).

Przeciwnicy z Legionowa w przedostatnim meczu wygrali 2:0 z Amur Wilga (16), a w ostatnim zdołali zremisować 1:1 z Radzymiński Klub Sportowy Mazur (4), w 74. minucie wyrównał Artur Zabłocki i Legionovia przywiozła cenny 1 punkt.

Rezerwy MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (3) w ostatnim czasie nie mogą swoich występów zaliczyć do udanych. Z pozycji lidera spadły na 3. miejsce. Prowadząc u siebie 3:0 zaledwie zremisowali 3:3 z MKS Mazur Radzymin (4). Następnie w meczu wyjazdowym z Akademia Piłkarska AGAPE Białołęka Warszawa (12) zaliczyli wtopę 0:3, o której lepiej każdy chciałby zapomnieć...

W 8. kolejce miał już miejsce mecz pomiędzy obiema ekipami, wtedy to rezerwy biało-zielonych wygrały pewnie 8:0 z rezerwami Legionovii.
Czy tym razem również będziemy mieli okazję zobaczyć tyle bramek? Wygrają rezerwy Świt czy Legionovii?

Zapraszamy na bliski wyjazd do Legionowa. Stadion miejski przy ul. Parkowej 27a.

Pozostałe spotkania:
Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 23 - 4-5 maja


MUKS Unia Warszawa - Agape Białołęka (Warszawa) 5 maja, 17:00
Sokół Serock - DĄB Wieliszew 4 maja, 13:30
MLKS Victoria Sulejówek II - Escola Varsovia Warszawa 5 maja, 12:30
LKS Mazur II Karczew 2-0 AP Marcovia Marki 1 maja, 13:00
ŁKS Promnik Łaskarzew - WRKS Olimpia Warszawa 5 maja, 16:00
Bug Wyszków - Amur Wilga 4 maja, 19:00
Burza Pilawa - Mazur Radzymin 5 maja, 16:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #ks #legionovia #legionowo

Ponowna Victoria w lidze na wyjeździe
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)

2019-04-27; XoNoX
Aktualności
sobota 27 kwietnia 2019 godz. 19:00, ul. Krasińskiego 6, 05-070 Sulejówek
MLKS Victoria Sulejówek - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (0:2)
0:1 Konrad Rudnicki 9'
0:2 Karol Drwęcki 26'
0:3 Kamil Waśniowski 56'
1:3 Wojciech Wocial 65' (k)
2:3 Wojciech Wocial 78'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Legionovia Legionowo 3-0 Broń Radom 27 kwietnia, 16:30
Piotr Krawczyk 36, Eryk Więdłocha 43, Karol Podliński 68
Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa 28 kwietnia, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 17:00
Dawid Cempa 69
Unia Skierniewice 2-1 Olimpia Zambrów 27 kwietnia, 17:00
nieznany 4 (s), Kamil Łojszczyk 23 (k) - Emil Łupiński ?
Ursus Warszawa 1-0 Sokół Ostróda 27 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Znicz Biała Piska 27 kwietnia, 16:00
Kamil Kubiak 23, Kamil Lewiński 39, Kamil Szymczak 54, Kamil Cyran 73 - Paweł Kossyk 10
Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 28 kwietnia, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 kwietnia, 19:00
Wojciech Wocial 65 (k), 78 - Konrad Rudnicki 9, Karol Drwęcki 26, Kamil Waśniowski 56
Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg 27 kwietnia, 17:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #mlks #victoria #sulejówek

My, nie awansować...?
Agape Białołęka Warszawa - Świt II Nowy Dwór Maz. 3:0 (1:0)

2019-04-24; XoNoX
Aktualności
środa 24 kwietnia 2019 godz. 17:30, ul. Marymoncka 34, 01-813 Warszawa, stadion AZS AWF
Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (1:0)
1:0 Grzegorz Siedlecki
2:0 Patryk Gmurczyk
3:0 Patryk Gmurczyk


tv.nsk.pl 2019-04-24 Agape Białołęka (Warszawa) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (1:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Agape Białołęka (Warszawa) 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia, 17:30
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin 1-1 Legionovia II Legionowo 27 kwietnia, 15:00
Amur Wilga 0-1 Burza Pilawa 27 kwietnia, 13:00
Olimpia Warszawa 2-3 Bug Wyszków 27 kwietnia, 11:00
AP Marcovia Marki 2-1 Promnik Łaskarzew 27 kwietnia, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Mazur II Karczew 27 kwietnia, 17:00
Dąb Wieliszew 1-1 Victoria II Sulejówek 27 kwietnia, 17:00
Unia Warszawa - Sokół Serock 28 kwietnia, 13:00
na stadionie MBOPN

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #agape #białołęka

Korona z głowy już spadła w PP,
teraz trzeba walczyć, żeby nie powtórzyło się w lidze...
1/4 finału Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN
Korona Ostrołęka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)

2019-04-24; XoNoX
Aktualności
środa 24 kwietnia 2019 o godz. 17:00, ul. Witosa 1, 07-401 Ostrołęka
OTS Korona Ostrołęka - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
1:0 Piotr Strzeżysz 22' (k)
2:0 Michał Borkowski 49'
3:0 Dominik Dzwonkowski 52'
3:1 Dariusz Jastrzębski 80' (s)
3:2 Rafał Maciejewski 85' (k)


2019-04-24 OTS Korona Ostrołęka - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:0)
bramka Piotra Strzeżysza z rzutu karnego na 1:0


Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN 1/4 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 15 kwietnia 2019 - siedziba MZPN)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa 24 kwietnia, 17:00
Jewhen Romanow 37 - Maciej Rosołek 49, 53, Mateusz Praszelik 50, Piotr Cichocki 88
Legionovia Legionowo 2-1 Polonia Warszawa 24 kwietnia, 17:00
Eryk Więdłocha 73, Patryk Koziara 90 - Krystian Pieczara 58 (k)
Błonianka Błonie 4-2 Ursus Warszawa 24 kwietnia, 17:00
Marcin Gregorowicz 12 (k), Dawid Jarczak 34, 56, Tomasz Sieński 69 - Sebastian Kwaczreliszwili 37 (k), Marcin Bawolik 79

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #puchar #polski #ots #korona #ostrołęka

Turniej o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet
w dniach 26-28 kwietnia 2019
Hala przy ulicy Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

2019-04-23; XoNoX
Aktualności


Już w ten weekend wielkie siatkarskie emocje!

W turnieju o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet spotkają się następujące drużyny:
1) NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki (gospodarz)
2) UKŻPS Kościan Coccodrillo
3) SAN-Pajda Volleyball Team Jarosław
4) Klub Sportowy Częstochowianka Częstochowa

Zapraszamy fanów i kibiców wszystkich drużyn do kibicowania osobiście na meczach. Wiemy, że potraficie dopingować swoje drużyny. Siatkarki chcą Was widzieć i słyszeć :)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Kibice liczymy, że pomożecie NOSiR NDM w drodze do I ligi!! Wasze osobiste wsparcie będzie nieocenione!

Turniej rozgrywany będzie na hali Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wstęp wolny i darmowy parking - Zapraszamy!!!

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga

Gra się do końca... a nie z 3:0 do 3:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin 3:3 (1:0)

2019-04-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 kwietnia 2019 godz. 14:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Mazur Radzymin 3:3 (1:0)
1:0 Hubert Michalik 4'
2:0 Hubert Michalik 69'
3:0 Michał Morawski 76'
3:1 Radek Gajewski 87'
3:2 Radek Gajewski 89'
3:3 Hubert Zach 90+4'


tv.nsk.pl 2019-04-20 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Mazur Radzymin 3:3 (1:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 21 - 20 kwietnia

Unia Warszawa 1-0 Victoria II Sulejówek 19 kwietnia, 19:00
na stadionie MBOPN
AP Marcovia Marki 1-4 Bug Wyszków 19 kwietnia, 17:00
Sokół Serock 1-1 Agape Białołęka (Warszawa) 20 kwietnia, 13:30
Mazur II Karczew 1-1 Dąb Wieliszew 19 kwietnia, 15:00
Promnik Łaskarzew 0-4 Escola Varsovia Warszawa 20 kwietnia, 16:00
Burza Pilawa 0-3 Olimpia Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Legionovia II Legionowo 2-0 Amur Wilga 19 kwietnia, 18:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Mazur Radzymin 20 kwietnia, 14:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #rks #mazur #radzymin

Mazur przyćmił Świt...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Ełk 1:3 (0:1)

2019-04-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 kwietnia 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Mazur Ełk 1:3 (0:1)
0:1 Maciej Radaszkiewicz (as. Berezovskyi) 28'
0:2 Bartosz Gużewski 51'
0:3 Kacper Jagłowski 53'
1:3 Marcin Kozłowski 67'


2019-04-20 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Mazur Ełk 1:3 (0:1)
relacja i bramki



III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 23 - 20 kwietnia

Huragan Morąg 1-2 Legionovia Legionowo 19 kwietnia, 16:00
João Criciúma 16 - Marcin Burkhardt 90, Rafał Zembrowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Mazur Ełk 20 kwietnia, 11:00
Marcin Kozłowski 67 - Maciej Radaszkiewicz 28, Bartosz Gużewski 51, Kacper Jagłowski 53
ŁKS 1926 Łomża 1-3 Victoria Sulejówek 19 kwietnia, 17:00
Bartłomiej Ziemak 41 - Adison 6, 33, Nikodem Zawistowski 90
Znicz Biała Piska 0-0 Legia II Warszawa 20 kwietnia, 14:00
Sokół Ostróda 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia, 18:00 (700)
Marcin Kajca 31, Robert Hirsz 55 - Kamil Szymczak 78
Olimpia Zambrów 2-1 Ursus Warszawa 20 kwietnia, 15:00
Kamil Zalewski 38, 83 - Paweł Wolski 67
Pelikan Łowicz 0-2 Unia Skierniewice 20 kwietnia, 17:00
Konrad Niedzielski 63, Kamil Łojszczyk 83 (k)
Polonia Warszawa 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 kwietnia, 17:00
Przemysław Woźniczak 4
Broń Radom 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 kwietnia, 18:00
Adam Imiela 17 - Arkadiusz Gajewski 48, 55

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #mazur #ełk

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 następna >>


 Świt I
 III liga 2018/2019
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski,
od 29 stycznia 2019)
(były tr. Rafał Kleniewski
od 6.I.2017 do 31.XII.2018)


   Tabela / Wyniki


 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2018/2019
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Świt II na Facebook

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.