Wtorek, 19 listopada 2019 r.   Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn, Paweł - Dzisiaj obchodzi urodziny Piotr Maślanka 19-11-1990 - Życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1597791

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 3.92.92.168
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

The Falcon has landed... - Sokół wylądował...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:1)

2019-03-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 17 marca 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
0:1 Marcin Kajca 13'

Świt: Prus - Kamiński, Pomorski, Drwęcki, Broniszewski (77, Szulkowski), Rudnicki, Kozłowski, Pietroń , Napora (46, Śledziewski), Wiśniewski , Maciejewski (64, Basiuk)

Sokół: Bąbel - Paczkowski, Kajca , Lisiecki (64, Panek), Łyszyk (65, Wasiak), Tomkiewicz, Stryjewski, Siedlik (46, Dampc), Maternik , Wojciechowski, Otręba


2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
fragmenty



2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
skrót


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 18 - 16-17 marca

Legionovia Legionowo 0-1 Unia Skierniewice 16 marca, 15:00
Michał Czaplarski 60
Ursus Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca, 14:00
Filip Dziełak 16 - Paweł Kaczmarek 52
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 marca, 11:00 (700)
Kamil Szymczak 51 (k), Kamil Lewiński 63
Legia II Warszawa 0-0 Broń Radom 17 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-2 Polonia Warszawa 16 marca, 17:00
Wojciech Wocial 53, Mateusz Grudziński 61 - Krystian Pieczara 87, 88
Mazur Ełk 1-2 Pelikan Łowicz 16 marca, 13:00
Mariusz Łapiński 56 (k) - Damian Szczepański 27, Grzegorz Wawrzyński 63
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Wlazłowski / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Mariusz Łapiński
Huragan Morąg 2-2 Olimpia Zambrów 16 marca, 14:00
Igor Biedrzycki 38, Rafał Kruczkowski 53 - Kamil Zalewski 34, Patryk Koncewicz 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 17 marca, 17:00
Marcin Kajca 13
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Znicz Biała Piska 16 marca, 14:00
Michał Kossyk 2, Paweł Adamiec 44, Karol Kosiński 64

Drużynę MKS Świt w przerwie zimowej opuściło 4 zawodników

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Napastnik Krystian Pałczyński do Omega Kleszczów,
Pomocnik Konrad Perzyna do KS Raszyn,
Pomocnik Michał Steć do Olimpia Zambrów,
Pomocnik Dominik Witkowski do MKS Przasnysz.

Jan Szulkowski – kolejny nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Jan Szulkowski to 18-letni napastnik, wychowanek Wichru Kobyłka.

Mikołaj Napora - nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Mikołaj Napora z Błękitnych Stargard został nowym zawodnikiem trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

21-letni napastnik w obecnym sezonie rozegrał cztery mecze w II lidze.

Świt z dorobkiem 20 punktów zajmuje 13. miejsce w grupie pierwszej III ligi.

Kamil Tlaga - nowy pomocnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Kamil Tlaga jest 32-letnim pomocnikiem, który przeszedł do Świtu z Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wychowanek Wichru Kobyłka oraz były zawodnik m.in. Widzewa Łódź czy Legionovii Legionowo.

Sparing nr 9:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)

2019-03-09; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 9 (ostatni): sobota 9.03.2019 godz. 14:00, w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 11
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
1:0 Kluska (bramka samobójcza) 20'
1:1 Bartosz Wiśniewski 85' (k)


Świt: Prus - Pietroń, Drwęcki, Kamiński, Wiśniewski, Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski, Michalik, Szulkowski oraz Antoniuk, Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Tlaga, Napora

Polonia: Jan Balawejder – Eryk Rakowski, Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Kobiera, Piotr Maślanka – Mateusz Małek, Marcin Kluska , Krystian Przyborowski, Cezary Sauczek – Kacper Wasilewski – Bartosz Wiśniewski


2019-03-09 sparing nr 9:
tv.nsk.pl 2019-03-09 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Kluska (bramka samobójcza) 20' bramka na 1:0


2019-03-09 sparing nr 9:
tv.nsk.pl 2019-03-09 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 85' (k) - bramka na 1:1

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 15:00

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Sokół Ostróda - Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 23 marca, 15:00

Sparing nr 8:
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00, w Piasecznie
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
Marcin Kozłowski Karol Drwęcki Kamil Tlaga

Świt: Prus - Pietroń, Drwęcki , Kamiński, Wiśniewski - Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski , Michalik - testowany
Zagrali również: Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Antoniuk, Tlaga

Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00
MKS Piaseczno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00, w Piasecznie
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 7:
Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:3)

2019-02-23; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00, w Kobyłce
Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:3)
0:1 Kozłowski 12'
0:2 Pomorski 35'
0:3 zawodnik testowany 45'
0:4 Rudnicki 51' (w)

Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00
Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-21; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00, w Kobyłce
Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Jutro nie będzie sparingu nr 7:
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-16; XoNoX
Aktualności
Jutro nie będzie sparingu nr 7, z powodu dużej ilości kontuzji w drużynie z Ekstraklasy - Wiśle Płock. Sparing został odwołany.

[Aktualizacja, Wisła Płock zamiast Pogoni Siedlce]
Sparing nr 7: niedziela 17.02.2019 godz. 11:00
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: niedziela 17.02.2019 godz. 11:00, w Płocku
Wisła Płock - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Przeciwnik nie wystawi tej 11 (jedenastki), która gra w Ekstraklasie, gdyż dzień wcześniej, 16 lutego 2019 o godz. 15:30, zagra na wyjeździe mecz 22. kolejki: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock.
Także sportowo pewnie będą trochę większe szanse na sprawienie niespodzianki ;]

Zawodnik MKS Wicher Kobyłka na testach w Świcie

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Od jutra testy w MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpocznie pomocnik Janek Szulkowski, zawodnik drużyny MKS Wicher Kobyłka.

Sparing nr 6:
Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00, w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-06; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00, w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 5:
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:2 (3:0)

2019-02-06; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 5: środa 6.02.2019 godz. 17:30
Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:2 (3:0)
Muszyński, Prusinowski, samobój, 2x Ciach - Maciejewski, Kozłowski

Sparing nr 5: środa 6.02.2019 godz. 17:30
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-05; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 5: środa 6.02.2019 godz. 17:30
Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 4:
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-02-02; XoNoX
Aktualności
sparing nr 4, sobota 2.02.2019, godz. 12:00
- Bełchatów (boczne boisko GKS-u)

GKS Bełchatów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0


2019-02-02 sparing nr 4:
GKS Bełchatów 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


GKS Bełchatów: (I połowa) Daniel Niźnik - Marcin Sierczyński, Marcin Grolik, Damian Michalski, Bartosz Biel - Bartłomiej Bartosiak, Paweł Czajkowski, Marcin Ryszka, Patryk Mularczyk, Émile Thiakane - Sebastian Szerszeń. (II połowa) Paweł Lenarcik - Mateusz Stolarczyk, Mikołaj Bociek, Mariusz Magiera, Mikołaj Grzelak - Wiktor Putin, Konrad Matuszewski, Patryk Rachwał, Hubert Tylec, Dawid Kocyła - Przemysław Zdybowicz.


2019-02-02 sparing nr 4:
GKS Bełchatów 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


W sparingowym spotkaniu GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Sparing nr 3:
Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)

2019-01-27; XoNoX
Aktualności
sparing nr 3, sobota 26.01.2019, godz. 12:10
- Mława (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
1:0 zawodnik testowany 33'
1:1 Marcin Kozłowski 39'
2:1 Michał Góral 46'
2:2 Karol Drwęcki 58'


2019-01-26 sparing nr 3:
Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)


Stomil Olsztyn: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Kensuke Enjō, Jakub Jurczak, Mateusz Jońca, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piotr Błędowski, zawodnik testowany, Michał Góral, zawodnik testowany. (II połowa) zawodnik testowany (83 zawodnik testowany) - zawodnik testowany, Kensuke Enjō, Jakub Jurczak, Mateusz Jońca, zawodnik testowany (52 Maciej Serbintowicz), zawodnik testowany (55 Dominik Wasiak), Piotr Błędowski (62 Kacper Szczerba), zawodnik testowany (75 zawodnik testowany), Michał Góral, zawodnik testowany.

W rozegranym w Mławie sparingu Stomil Olsztyn zremisował 2-2 (1-1) z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W Stomilu wystąpili m.in. testowani 28-letni ukraiński pomocnik Ołeksandr Masznin (ostatnio bez klubu) oraz 23-letni pomocnik Rafał Maćkowski (ostatnio ŁKS 1926 Łomża).

Sparing nr 2:
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)

2019-01-19; XoNoX
Aktualności
sparing nr 2, sobota 19.01.2019, godz. 12:00
ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 zawodnik testowany 45'
2:0 Patryk Kubicki 86'

Znicz Pruszków: (I połowa) Bartosz Przybysz - Marcin Bochenek, Mateusz Długołęcki, Karol Borowiec, Kacper Smoleń - Arkadiusz Pyrka, Przemysław Kocot, Maciej Machalski, Mikołaj Szymański - Dariusz Zjawiński, Alan Gańko. (II połowa) Piotr Misztal - Paweł Tarnowski, Adrian Rybak, Mateusz Domżalski, Marcin Rackiewicz - Mateusz Kinast, Adrian Małachowski, Marcin Smoliński, Patryk Kubicki - Tomasz Chałas, Mateusz Mętlicki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (I połowa) Sebastian Majchrzak - Dominik Witkowski, Sebastian Cuch (30 Radosław Kamiński), Karol Drwęcki, Maciej Ostrowski, Kamil Wiśniewski, Seweryn Truskolaski, Michał Steć, Marcin Kozłowski, Hubert Michalik, Konrad Rudnicki. (II połowa) Sebastian Majchrzak - Kamil Wiśniewski, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki (60 Sebastian Cuch), Mateusz Pietroń, zawodnik testowany, Paweł Broniszewski, Krystian Pomorski, Piotr Basiuk, Hubert Michalik (75 Kajetan Piwowarek), Rafał Maciejewski.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Pruszkowie Znicz pokonał trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (1-0).

W zespole Znicza wystąpili m.in. testowani Karol Borowiec (MKS Ciechanów) i Alan Gańko (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

Ceremonia zakończenia
9. Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-01-11; XoNoX
Aktualności

2019-01-11 Ceremonia zakończenia 9. Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-01-11; XoNoX
Aktualności


W hali sportowej na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się charytatywny turniej piłki nożnej.

Organizatorzy zbierali pieniądze na leczenie Kacperka Zagozdon - siedmioletniego nowodworzanina walczącego o zdrowie oraz na rzecz podopiecznych nowodworskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Turniej piłkarsko wygrała drużyna MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- 13 punktów (4 wygrane, 1 remis i 1 przegrana), w składzie:
1. Karol Drwęcki (bramkarz), 5. Maciej Sanicki, 6. Radosław Kamiński, 7. Michał Steć, 8. Paweł Broniszewski, 10. Marcin Kozłowski, 11. Radosław Śledziewski, 17. Bartosz Trojnacki i 18. Mateusz Pietroń.

2. miejsce dla drużyny: Reprezentacja Nowodworskiej Ligi Futbolu - 12 punktów.

3. miejsce dla drużyny: Samorządowcy - 10 punktów.


2019-01-11 9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci



2019-01-11 9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
mecz: Świt - Old Boys Świt - bramka zdobyta z woleja na 1:1


Oczywiście największym zwycięzcą turnieju i MVP został sam Kacper Zagozdon, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Najlepszy strzelec: Marcin Kozłowski (MKS Świt) - 5 bramek.

Najlepszy bramkarz: Kacper Dominiak (NLF).

Ewidentnie grali na remis...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 0:0

2018-11-18; XoNoX
Aktualności
niedziela 18 listopada 2018, godz. 16:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
Kamil Zalewski (Olimpia) 50' (nk) (piłka posłana obok bramki)

Świt: Mateusz Prus – Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Michał Steć (50, Maciej Ostrowski), Marcin Kozłowski, Radosław Śledziewski, Konrad Rudnicki (71, Dominik Witkowski), Kamil Wiśniewski (70, Rafał Maciejewski), Piotr Basiuk, Hubert Michalik, Krystian Pomorski

Olimpia: Piotr Czapliński – Przemysław Jastrzębski, Adam Radecki, Emil Łupiński, Michał Dawidowicz, Patryk Malinowski, Michał Hryszko (64, Łukasz Gryko), Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski, Kamil Zalewski , Kamil Jackiewicz


2018-11-18 - 3 liga - 17 kol.: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
relacja z meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 17 - 17-18 listopada

Znicz Biała Piska 1-5 Legionovia Legionowo 17 listopada, 13:00
Karol Kosiński 58 - Eryk Więdłocha 38, Piotr Krawczyk 45, Filip Kowalczyk 77, Kamil Wolski 84, Kacper Górski 89
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 80 - Mateusz Broź 45, Adrian Bieńkowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Olimpia Zambrów 18 listopada, 16:00
Huragan Morąg 5-2 Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00
João Criciúma 38, 70, Paweł Galik 49, Michał Bartkowski 86, 90 - Krystian Mycka 57, 65
MKS Ełk 0-3 Polonia Warszawa 17 listopada, 13:00
Bartosz Wiśniewski 40, Cezary Sauczek 71, Piotr Maślanka 75
Victoria Sulejówek 1-1 Broń Radom 17 listopada, 16:00
Rafał Parobczyk 3 - Wojciech Gorczyca 90
Legia II Warszawa 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada, 12:00
w Ząbkach
Radosław Pruchnik 11 (k), Michał Bajdur 14, 64, Maciej Rosołek 56
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 11:00
Paweł Kaczmarek 18 (k), Artur Gieraga 70
Ursus Warszawa 2-1 Unia Skierniewice 17 listopada, 13:00
Patryk Kamiński 59, 90 (k) - Krzysztof Wojciechowski 26

Wieliszew ponownie wygrywa z nowodworskimi rezerwami...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)

2018-11-18; XoNoX
Aktualności


niedziela 18 listopada 2018, godz. 13:00, ul. Modlińska 65, 05-135 Wieliszew
KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
0:1 Bartosz Trojnacki 19'
1:1 Rafał Jędrych 27'
2:1 Łukasz Kowalik 28'
2:2 Adam Brzyski 45' (k)
3:2 Daniel Smoczyński 59'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
wejście na boisko


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 0:1


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 1:1, Rafał Jędrych 27'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:1, Łukasz Kowalik 28'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:2, Adam Brzyski 45' (k)


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 3:2, Daniel Smoczyński 59'


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 16 - 17-18 listopada

Olimpia Warszawa 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 17 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki - Amur Wilga 18 listopada, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Escola Varsovia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 17 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 13:00
Unia Warszawa 2-0 Legionovia II Legionowo 17 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-1 Burza Pilawa 17 listopada, 10:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Bug Wyszków 18 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-1 Promnik Łaskarzew 18 listopada, 12:00

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.