Piątek, 20 września 2019 r.   Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1581982

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.206.16.123
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sparing nr 4:
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-02-02; XoNoX
Aktualności
sparing nr 4, sobota 2.02.2019, godz. 12:00
- Bełchatów (boczne boisko GKS-u)

GKS Bełchatów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0


2019-02-02 sparing nr 4:
GKS Bełchatów 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


GKS Bełchatów: (I połowa) Daniel Niźnik - Marcin Sierczyński, Marcin Grolik, Damian Michalski, Bartosz Biel - Bartłomiej Bartosiak, Paweł Czajkowski, Marcin Ryszka, Patryk Mularczyk, Émile Thiakane - Sebastian Szerszeń. (II połowa) Paweł Lenarcik - Mateusz Stolarczyk, Mikołaj Bociek, Mariusz Magiera, Mikołaj Grzelak - Wiktor Putin, Konrad Matuszewski, Patryk Rachwał, Hubert Tylec, Dawid Kocyła - Przemysław Zdybowicz.


2019-02-02 sparing nr 4:
GKS Bełchatów 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki


W sparingowym spotkaniu GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Sparing nr 3:
Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)

2019-01-27; XoNoX
Aktualności
sparing nr 3, sobota 26.01.2019, godz. 12:10
- Mława (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
1:0 zawodnik testowany 33'
1:1 Marcin Kozłowski 39'
2:1 Michał Góral 46'
2:2 Karol Drwęcki 58'


2019-01-26 sparing nr 3:
Stomil Olsztyn - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)


Stomil Olsztyn: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Kensuke Enjō, Jakub Jurczak, Mateusz Jońca, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piotr Błędowski, zawodnik testowany, Michał Góral, zawodnik testowany. (II połowa) zawodnik testowany (83 zawodnik testowany) - zawodnik testowany, Kensuke Enjō, Jakub Jurczak, Mateusz Jońca, zawodnik testowany (52 Maciej Serbintowicz), zawodnik testowany (55 Dominik Wasiak), Piotr Błędowski (62 Kacper Szczerba), zawodnik testowany (75 zawodnik testowany), Michał Góral, zawodnik testowany.

W rozegranym w Mławie sparingu Stomil Olsztyn zremisował 2-2 (1-1) z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W Stomilu wystąpili m.in. testowani 28-letni ukraiński pomocnik Ołeksandr Masznin (ostatnio bez klubu) oraz 23-letni pomocnik Rafał Maćkowski (ostatnio ŁKS 1926 Łomża).

Sparing nr 2:
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)

2019-01-19; XoNoX
Aktualności
sparing nr 2, sobota 19.01.2019, godz. 12:00
ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 zawodnik testowany 45'
2:0 Patryk Kubicki 86'

Znicz Pruszków: (I połowa) Bartosz Przybysz - Marcin Bochenek, Mateusz Długołęcki, Karol Borowiec, Kacper Smoleń - Arkadiusz Pyrka, Przemysław Kocot, Maciej Machalski, Mikołaj Szymański - Dariusz Zjawiński, Alan Gańko. (II połowa) Piotr Misztal - Paweł Tarnowski, Adrian Rybak, Mateusz Domżalski, Marcin Rackiewicz - Mateusz Kinast, Adrian Małachowski, Marcin Smoliński, Patryk Kubicki - Tomasz Chałas, Mateusz Mętlicki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (I połowa) Sebastian Majchrzak - Dominik Witkowski, Sebastian Cuch (30 Radosław Kamiński), Karol Drwęcki, Maciej Ostrowski, Kamil Wiśniewski, Seweryn Truskolaski, Michał Steć, Marcin Kozłowski, Hubert Michalik, Konrad Rudnicki. (II połowa) Sebastian Majchrzak - Kamil Wiśniewski, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki (60 Sebastian Cuch), Mateusz Pietroń, zawodnik testowany, Paweł Broniszewski, Krystian Pomorski, Piotr Basiuk, Hubert Michalik (75 Kajetan Piwowarek), Rafał Maciejewski.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Pruszkowie Znicz pokonał trzecioligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (1-0).

W zespole Znicza wystąpili m.in. testowani Karol Borowiec (MKS Ciechanów) i Alan Gańko (Mazovia Mińsk Mazowiecki).

Ceremonia zakończenia
9. Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-01-11; XoNoX
Aktualności

2019-01-11 Ceremonia zakończenia 9. Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-01-11; XoNoX
Aktualności


W hali sportowej na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się charytatywny turniej piłki nożnej.

Organizatorzy zbierali pieniądze na leczenie Kacperka Zagozdon - siedmioletniego nowodworzanina walczącego o zdrowie oraz na rzecz podopiecznych nowodworskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Turniej piłkarsko wygrała drużyna MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- 13 punktów (4 wygrane, 1 remis i 1 przegrana), w składzie:
1. Karol Drwęcki (bramkarz), 5. Maciej Sanicki, 6. Radosław Kamiński, 7. Michał Steć, 8. Paweł Broniszewski, 10. Marcin Kozłowski, 11. Radosław Śledziewski, 17. Bartosz Trojnacki i 18. Mateusz Pietroń.

2. miejsce dla drużyny: Reprezentacja Nowodworskiej Ligi Futbolu - 12 punktów.

3. miejsce dla drużyny: Samorządowcy - 10 punktów.


2019-01-11 9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci



2019-01-11 9. Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej
o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
zagrał dla Kacperka Zagozdon i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
mecz: Świt - Old Boys Świt - bramka zdobyta z woleja na 1:1


Oczywiście największym zwycięzcą turnieju i MVP został sam Kacper Zagozdon, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Najlepszy strzelec: Marcin Kozłowski (MKS Świt) - 5 bramek.

Najlepszy bramkarz: Kacper Dominiak (NLF).

Ewidentnie grali na remis...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 0:0

2018-11-18; XoNoX
Aktualności
niedziela 18 listopada 2018, godz. 16:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
Kamil Zalewski (Olimpia) 50' (nk) (piłka posłana obok bramki)

Świt: Mateusz Prus – Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Michał Steć (50, Maciej Ostrowski), Marcin Kozłowski, Radosław Śledziewski, Konrad Rudnicki (71, Dominik Witkowski), Kamil Wiśniewski (70, Rafał Maciejewski), Piotr Basiuk, Hubert Michalik, Krystian Pomorski

Olimpia: Piotr Czapliński – Przemysław Jastrzębski, Adam Radecki, Emil Łupiński, Michał Dawidowicz, Patryk Malinowski, Michał Hryszko (64, Łukasz Gryko), Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski, Kamil Zalewski , Kamil Jackiewicz


2018-11-18 - 3 liga - 17 kol.: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
relacja z meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 17 - 17-18 listopada

Znicz Biała Piska 1-5 Legionovia Legionowo 17 listopada, 13:00
Karol Kosiński 58 - Eryk Więdłocha 38, Piotr Krawczyk 45, Filip Kowalczyk 77, Kamil Wolski 84, Kacper Górski 89
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 80 - Mateusz Broź 45, Adrian Bieńkowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Olimpia Zambrów 18 listopada, 16:00
Huragan Morąg 5-2 Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00
João Criciúma 38, 70, Paweł Galik 49, Michał Bartkowski 86, 90 - Krystian Mycka 57, 65
MKS Ełk 0-3 Polonia Warszawa 17 listopada, 13:00
Bartosz Wiśniewski 40, Cezary Sauczek 71, Piotr Maślanka 75
Victoria Sulejówek 1-1 Broń Radom 17 listopada, 16:00
Rafał Parobczyk 3 - Wojciech Gorczyca 90
Legia II Warszawa 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada, 12:00
w Ząbkach
Radosław Pruchnik 11 (k), Michał Bajdur 14, 64, Maciej Rosołek 56
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 11:00
Paweł Kaczmarek 18 (k), Artur Gieraga 70
Ursus Warszawa 2-1 Unia Skierniewice 17 listopada, 13:00
Patryk Kamiński 59, 90 (k) - Krzysztof Wojciechowski 26

Wieliszew ponownie wygrywa z nowodworskimi rezerwami...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)

2018-11-18; XoNoX
Aktualności


niedziela 18 listopada 2018, godz. 13:00, ul. Modlińska 65, 05-135 Wieliszew
KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
0:1 Bartosz Trojnacki 19'
1:1 Rafał Jędrych 27'
2:1 Łukasz Kowalik 28'
2:2 Adam Brzyski 45' (k)
3:2 Daniel Smoczyński 59'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
wejście na boisko


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 0:1


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 1:1, Rafał Jędrych 27'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:1, Łukasz Kowalik 28'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:2, Adam Brzyski 45' (k)


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 3:2, Daniel Smoczyński 59'


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 16 - 17-18 listopada

Olimpia Warszawa 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 17 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki - Amur Wilga 18 listopada, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Escola Varsovia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 17 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 13:00
Unia Warszawa 2-0 Legionovia II Legionowo 17 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-1 Burza Pilawa 17 listopada, 10:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Bug Wyszków 18 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-1 Promnik Łaskarzew 18 listopada, 12:00

Świt II liderem po rundzie jesiennej i w przerwie zimowej...

2018-11-17; XoNoX
Aktualności


MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki liderem po rundzie jesiennej i w przerwie zimowej, niezależnie od wyniku w jutrzejszym meczu z DĄB Wieliszew, gdyż Escola Varsovia Warszawa wygrała 2:0 po golach Yatsenki i Karkowskiego z wiceliderem Radzymiński Klub Sportowy Mazur.

#switIIndm #tvnskpl #switndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #liga #okręgowa #warszawa #muks #unia #dąb #wieliszew #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #mazur #radzymin

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)

2018-11-11; XoNoX
Aktualności
niedziela 11 listopada 2018, godz. 11:15, ul. Starzyńskiego 6/8, 99-400 Łowicz
KS Pelikan Łowicz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
0:1 Piotr Basiuk 4'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 16 - 10-11 listopada

Legionovia Legionowo 2-0 Ursus Warszawa 10 listopada, 13:00
Patryk Koziara 10, Marcin Burkhardt 89
Unia Skierniewice 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 14:00
Konrad Niedzielski 48, Kamil Łojszczyk 70, Tomasz Kolus 83
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Legia II Warszawa 10 listopada, 13:00
Michał Bajdur 52, Mateusz Praszelik 74
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2 Victoria Sulejówek 10 listopada, 16:00
Kamil Stankiewicz 43, Rafał Babul 60, 73 - nieznany 1, 64
Broń Radom 2-0 MKS Ełk 10 listopada, 17:00
Kamil Czarnecki 36, Dominik Leśniewski 88
Polonia Warszawa 6-0 Huragan Morąg 9 listopada, 19:00
Cezary Sauczek 16, Przemysław Szabat 23, Maciej Wilanowski 38, Krystian Pieczara 45 (k), 84, Rafał Zembrowski 86
Pelikan Łowicz 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:15
Piotr Basiuk 4
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska 10 listopada, 18:00
Marcin Kajca 8 (k), Mateusz Broź 57 - Paweł Adamiec 54 (k)

Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)

2018-11-11; XoNoX
Aktualności
niedziela 11 listopada 2018, godz. 11:00, ul. Obrońców Tobruku 11, 01-494 Warszawa
MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
1:0 Konrad Izdebski 16'
1:1 Michał Drewnowski 18'
1:1 Adam Brzyski 29' (nk)
1:2 Paweł Puchacz 90'


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Konrad Izdebski na 1:0


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Michał Drewnowski na 1:1



2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
rzut karny dla Świtu, Adam Brzyski wykonawcą, bramkarz gospodarzy obronił


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
rzut karny czy sędzia miał rację, że go nie podyktował?



2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Paweł Puchacz na 1:2


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
radość po meczu


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 15 - 10-11 listopada

Promnik Łaskarzew 3-3 Agape Białołęka (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-3 Bug Wyszków 10 listopada, 13:22
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów.
Victoria II Sulejówek 7-0 Burza Pilawa 11 listopada, 13:00
Sokół Serock 5-3 Legionovia II Legionowo 10 listopada, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 1-1 Mazur Radzymin 11 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 13-0 Amur Wilga 11 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki 2-3 Olimpia Warszawa 7 listopada, 20:20
w Ząbkach; na bocznym boisku Dozbud Areny / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

Trochę wiosny jesienią...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
niedziela 18 listopada 2018 godz. 13:00 - 16. kol. LO

2018-11-10; XoNoX
Aktualności
"Złota polska jesień na ligowych boiskach stała się przyczynkiem do decyzji władz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o rozegraniu awansem pierwszej rundy wiosennej jeszcze w listopadzie br. w dniach 17/18 bm., Do podania konkretnych terminów są zobowiązane kluby-gospodarze do dnia 9 XI.

Decyzję podjęto zgodnie z par. 14 ust. 11 Regulaminu Rozgrywek MZPN i dotyczy ona rozgywek IV ligi i lig okręgowych rejonu warszawskiego; decyzje w odniesieniu do lig okręgowych Mazowsza pozostają w gestii właściwych OZPN."

Źródło: MZPN.pl z dn. 2018-11-06

Także mecz rundy wiosennej Dąb Wieliszew kontra Świt II Nowy Dwór Mazowiecki zostanie rozegrany w niedzielę 18 listopada 2018 o godz. 13:00 na boisku w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 65

Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
niedziela 11 listopada 2018 o godz. 11:00

2018-11-06; XoNoX
Aktualności

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock 1:0 (0:0)

2018-11-04; XoNoX
Aktualności


niedziela 4 listopada 2018, godz. 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 1:0 (0:0)
1:0 Michał Drewnowski 90'


2018-11-04 LO-14: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 1:0 (0:0)
skrót 1. połowy


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 14 - 3-4 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 AP Marcovia Marki 4 listopada, 13:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 1-5 Escola Varsovia Warszawa 3 listopada, 11:00
Amur Wilga 1-1 Dąb Wieliszew 4 listopada, 13:30
Mazur Radzymin 2-1 Unia Warszawa 3 listopada, 13:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Sokół Serock 4 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 2-0 Victoria II Sulejówek 3 listopada, 14:00
Burza Pilawa 0-1 Mazur II Karczew 4 listopada, 13:00
Bug Wyszków 4-1 Promnik Łaskarzew 3 listopada, 18:00

Żle, Gorzej, Świt w meczu z Polonią...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)

2018-11-03; XoNoX
Aktualności
sobota 3 listopada 2018, godz. 16:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 0:3 (0:2)
0:1 Krystian Pieczara 28'
0:2 Marcin Kluska 35'
0:3 Przemysław Szabat 79'


2018-11-03 3 liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 0:3 (0:2)
relacja z bramkami


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 15 - 3-4 listopada

Sokół Ostróda 2-2 Legionovia Legionowo 3 listopada, 18:00
Adrian Bieńkowski 23, Michał Danilczyk 89 - Slaven Juriša 51, Sebastian Weremko 54
Znicz Biała Piska 3-2 Olimpia Zambrów 3 listopada, 13:00
Karol Kosiński 10, Paweł Adamiec 37 (k), Mateusz Furman 76 - Kamil Zalewski 46, Kamil Jackiewicz 90
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Pelikan Łowicz 3 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 78 - nieznany 38, Sebastian Szerszeń 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00
Krystian Pieczara 28, Marcin Kluska 35, Przemysław Szabat 79
Huragan Morąg 4-0 Broń Radom 3 listopada, 13:00
Rafał Kruczkowski 36, Piotr Łysiak 41, Igor Biedrzycki 48, Paweł Galik 72
MKS Ełk 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 listopada, 13:00
Michał Twardowski 33, Mariusz Łapiński 86 - Arkadiusz Gajewski 21, Paweł Brokowski 60
Victoria Sulejówek 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 listopada, 18:00
Dominik Pecyna 13
Legia II Warszawa 0-1 Unia Skierniewice 4 listopada, 12:00
Patryk Bojańczyk 24
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 4 listopada, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock
niedziela 4 listopada 2018 o godz. 13:30

2018-10-31; XoNoX
Aktualności

rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Maz. vs SEMP Ursynów 1:10

2018-10-28; XoNoX
Aktualności

2018-10-28 rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Maz. vs SEMP Ursynów 1:10
skrót meczu

Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności
sobota 27 października 2018, godz. 17:00, ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom
RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 Emil Więcek 24'
2:0 Adam Imiela 56'


2018-10-27 3 liga: RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
skrót meczu



2018-10-27 3 liga: RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
konferencja po meczu



III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 14 - 27-28 października

Legionovia Legionowo 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 października, 13:00
Daniel Choroś 11, Patryk Paczuk 44, Sebastian Weremko 76
Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa 27 października, 13:00
Kacper Wełniak 3, Piotr Cichocki 16
Unia Skierniewice 0-0 Victoria Sulejówek 27 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 MKS Ełk 27 października, 13:00
Dawid Cempa 58 (k) - Mariusz Łapiński 73
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-4 Huragan Morąg 27 października, 16:00
nieznany 51, Paweł Brokowski 83 - João Criciúma 3, Arkadiusz Mroczkowski 48, Igor Biedrzycki 63, Paweł Galik 70
Broń Radom 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 17:00
Emil Więcek 24, Adam Imiela 56
Polonia Warszawa 2-0 ŁKS 1926 Łomża 27 października, 17:00
Krystian Pieczara 26, Cezary Sauczek 48
Pelikan Łowicz 1-2 Znicz Biała Piska 28 października, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 58 - Jacek Dzienis 45, Mateusz Romachów 64
Olimpia Zambrów 1-4 Sokół Ostróda 27 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 88 - Łukasz Siedlik 18, Michał Danilczyk 55, Michał Stryjewski 66, Marcin Kajca 79

Victoria II Sulejówek - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


sobota 27 października 2018, godz. 16:00, ul. Krasińskiego 6, 05-070 Sulejówek
MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
1:0 Dawid Makuch 33' (k)
1:1 Michał Drewnowski 34'
2:1 Kacper Kucharek 68'
2:2 Bartosz Trojnacki 75'


2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
... była kontrowersja, którą wywołała sędzia.
Po obejrzeniu jeszcze raz całej sytuacji, był faktycznie faul i słuszny rzut karny na 1:0 dla gospodarzy czy zawodnik Victorii II zrobił padolino meczu? Oceńcie sami...



2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
na 2:1



2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
na 2:2


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 13 - 27-28 października

Bug Wyszków 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 27 października, 18:00
Promnik Łaskarzew 3-1 Burza Pilawa 28 października, 13:30
Mazur II Karczew 0-2 Legionovia II Legionowo 28 października, 18:00
Victoria II Sulejówek 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 16:00
Sokół Serock 1-2 Mazur Radzymin 26 października, 19:00
Unia Warszawa 5-2 Amur Wilga 27 października, 15:30
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 2-1 Olimpia Warszawa 27 października, 13:30
Escola Varsovia Warszawa 3-0 AP Marcovia Marki 28 października, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew 2:0 (0:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


niedziela 21 października 2018, godz. 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
1:0 Hubert Michalik 52'
2:0 Paweł Broniszewski 68' (k)


2018-10-21 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
Hubert Michalik w 52' na 1:0


2018-10-21 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
Paweł Broniszewski z rzutu karnego w 68' na 2:0


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 12 - 20-21 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-1 Escola Varsovia Warszawa 20 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki 1-1 Dąb Wieliszew 20 października, 12:00
Olimpia Warszawa 3-1 Unia Warszawa 20 października, 11:00
Amur Wilga 4-1 Sokół Serock 21 października, 15:00
Mazur Radzymin 4-0 Victoria II Sulejówek 20 października, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Mazur II Karczew 21 października, 13:30
Legionovia II Legionowo 3-0 Promnik Łaskarzew 21 października, 11:00
Burza Pilawa 0-3 Bug Wyszków 20 października, 15:00

Nareszcie, kibice krzyczeli jeszcze!!!
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Wysokie Maz. 7:0 (3:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


sobota 20 października 2018, godz. 17:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (3:0)
1:0 Jan Zysik 4' (s)
2:0 Rafał Maciejewski 24'
3:0 Kamil Wiśniewski 34'
4:0 Konrad Rudnicki 70'
5:0 Maciej Ostrowski 72'
6:0 Konrad Rudnicki 77'
7:0 Karol Drwęcki 83'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 13 - 20-21 października

Olimpia Zambrów 3-1 Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 45, Kamil Zalewski 83 - Marcin Burkhardt ?
Sokół Ostróda 2-2 Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Rafał Lisiecki 56, Adrian Bieńkowski 90 - Michał Adamczyk 35, Krystian Stolarczyk 55
Znicz Biała Piska 1-1 Polonia Warszawa 20 października, 14:00
Paweł Adamiec 53 - Krystian Pieczara 69
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Broń Radom 20 października, 15:00
Cezary Demianiuk 7 (k), 31 (k), Damian Gałązka 57 - Adam Imiela 13, 47, Patryk Czarnota 45 (k), Emil Więcek 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00
Jan Zysik 4 (s), Rafał Maciejewski 24, Kamil Wiśniewski 34, Konrad Rudnicki 70, 77, Maciej Ostrowski 72, Karol Drwęcki 83
Huragan Morąg 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
Dawid Cempa 90
MKS Ełk 0-3 Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Damian Warchoł 34, 44, Kamil Łojszczyk 63
Victoria Sulejówek 1-2 Ursus Warszawa 20 października, 18:00
Julian Świątek 31 - Robert Słomka 3, Paweł Wolski 19
Legia II Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 11:00
Michał Bajdur 13 - Bartłomiej Maćczak 3, Kamil Szymczak 45
w Ząbkach

niedziela 21 października 2018, godz. 13:30, LO - 12 kol.:
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew

2018-10-15; XoNoX
Aktualności

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności


13 października 2018, godz. 15:30, ul. Kusocińskiego 10, 08-450 Łaskarzew
ŁKS Promnik Łaskarzew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)
0:1 Jacek Nowakowski 2'
0:2 Robert Graff 37'
0:3 Rafał Maciejewski 72'
1:3 Emil Kozikowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 11 - 13-14 października

Burza Pilawa 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 13 października, 11:00
Bug Wyszków 1-9 Legionovia II Legionowo 13 października, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 Mazur Radzymin 14 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 4-0 Amur Wilga 14 października, 10:00
Sokół Serock 0-2 Olimpia Warszawa 14 października, 13:00
Unia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki 13 października, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 4-3 Escola Varsovia Warszawa 13 października, 15:30


Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (1:0)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności
13 października 2018, godz. 14:00, ul. 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 Dawid Cempa 33' (k)
2:0 Aleksander Ślęzak 53'


2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
zapis transmisji na żywo



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
bramki



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 12 - 13-14 października

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Victoria Sulejówek 14 października, 11:00
Artur Golański 4 (k), 17, Bartłomiej Maćczak 10, 76, Patryk Walasek 57, Marcin Mirecki 82 - Krzysztof Możdżonek 88
Ursus Warszawa 1-4 MKS Ełk 13 października, 15:00
Patryk Zych 69 - Maciej Zieniewicz 39, Michał Twardowski 58, Damian Prusinowski 67, Patryk Woźniak 75
Unia Skierniewice 2-0 Huragan Morąg 13 października, 15:00
Kamil Łojszczyk 24 (k), Maciej Nalej 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Dawid Cempa 33 (k), Aleksander Ślęzak 53
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Przemysław Olesiński 57, Paweł Brokowski 69 (k)
Broń Radom 2-4 Znicz Biała Piska 13 października, 17:00
Patryk Czarnota 19, Wojciech Gorczyca 24 - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73
Polonia Warszawa 2-1 Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Bartosz Wiśniewski 45, Krystian Pieczara 63 - Tomasz Kowalski 74
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 14 października, 11:15
Michał Adamczyk 45 - Patryk Malinowski 54

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
sobota 13 października 2018 o godz. 15:30

2018-10-08; XoNoX
Aktualności

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 0:1 (0:0)

2018-10-08; XoNoX
Aktualności


10 października 2018, godz. 19:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
0:1 Damian Warchoł 48'


2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
relacja z bramką



2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
świętujący goście


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 11 - 6-7 października

Pelikan Łowicz 3-3 Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Michał Żółtowski 18, Michał Adamczyk 28, Sebastian Szerszeń 81 - Kacper Górski 20, Eryk Więdłocha 44, Kamil Wolski 52
Olimpia Zambrów 0-1 Polonia Warszawa 7 października, 15:00
Krystian Pieczara 75
Sokół Ostróda 3-0 Broń Radom 6 października, 18:00
Marcin Kajca 35, Łukasz Siedlik 42, 53
Znicz Biała Piska 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
Mateusz Jambrzycki 20, Karol Kosiński 58 - Arkadiusz Gajewski 16
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Michał Tarnowski 33, Rafał Maćkowski 78, Paweł Wasiulewski 89 - Paweł Kaczmarek 60, Karol Żwir 72, Dawid Sarafiński 77, Dawid Cempa 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Unia Skierniewice 10 października, 19:00
Damian Warchoł 48
w pierwotnym terminie (5 października, 19:00) odwołany z powodu budowy systemu nawadniania boiska
Huragan Morąg 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 15:00
João Criciúma 22 - Arkadiusz Ciach 81
MKS Ełk 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 12:00
Patryk Woźniak 79 - Kamil Szymczak 4, Marcin Mirecki 22
Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa 7 października, 16:00
Wojciech Wocial 26 (k) - Mateusz Praszelik 13, Maciej Rosołek 71

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.