Poniedziałek, 4 marca 2024 r.   Imieniny obchodzą: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDMwww.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1961849

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 3.235.145.108
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Obem jednak nadal wolnym zawodnikiem,
Marcellinus Odong zaprzeczył informacji
o podpisaniu kontraktu ze Świtem

2011-02-28; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery
Strona oficjalna parę dni temu podała, że "Swój kontrakt ze Świtem przedłużył Odong Obem.", a za nią 90minut. Ta sama informacja pojawiła się na naszej stronie, niestety założenie, że strona oficjalna nie kombinuje i podaje prawdziwe informacje, a 90minut sprawdza informacje, było błędne. Jak okazuje się, Odong dalej jest wolnym zawodnikiem. Tą informację potwierdził sam zawodnik w rozmowie telefonicznej, jak i mailowo jego menedżer. Także jest to doskonały przykład jak polityka informacyjna klubu nie zmienia się od lat.

Napisano nam także, że krążąca informacja, w której rzekomo brat Odonga zażyczył sobie prowizji za podpisanie kontraktu czy też transfer - to kompletna bzdura, służąca interesom klubu MKS Świt.

A jak jest rzeczywiście? Poznaliście wersję klubu i samego zawodnika, więc oceńcie sami.

Tomasz Różycki w Świcie

2011-02-27; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, 90minut.pl
Nowym zawodnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki po ostatnim sparingu z drużyną Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa został Tomasz Różycki. Piłkarz jest wychowankiem łódzkiego SMS-u, później grał w drugiej drużynie ŁKS-u.

W niedzielę będzie również znana sytuacja Piotra Szymiczka i Macieja Jagodzińskiego.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa ME 2-0

2011-02-27; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa ME 2-0

Łódzki KS 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2011-02-13; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
12 lutego 2011, 12:00 - Konstantynów Łódzki

Łódzki KS - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0
Mariusz Mowlik 30, Marcin Mięciel 40, Jakub Kosecki 45

Łódzki KS: Bogusław Wyparło - Artur Gieraga, Michał Łabędzki, Mariusz Mowlik, Marcin Kaczmarek - Patryk Kubicki, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Maciej Bykowski, Jakub Kosecki - Marcin Mięciel.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Michał Bigajski - Marek Lendzion (46 Maciej Jagodziński), Piotr Szymiczek, Adam Gmitrzuk, Karol Drwęcki - Michał Jagodziński, George Enow, Odong Obem, Rafał Kosiec, Piotr Maślanka (80 Łukasz Galicki) - Adam Czerkas.

Sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).

W meczu sparingowym rozegranym w Konstantynowie Łódzkim pierwszoligowy ŁKS pokonał drugoligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 (3-0).

Źródło: 90minut.pl

Kolejni piłkarze na testach w Świcie

2011-01-27; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, 90minut.pl
Trener Świtu Nowy Dwór Mazowiecki Przemysław Cecherz zaprosił na testy kolejnych piłkarzy. Są to: Kamil Suppan, Damian Szydziak, Kamil Mierzwiński, Daniel Pyrka oraz Maciej Jagodziński.

Kamil Suppan to 19-letni obrońca. Mierzy 183 centymetry wzrostu, waży 74 kilogramy. Jest wychowankiem Śląska Wrocław. Potem grał w drużynie Młodej Ekstraklasy wrocławian. Jesienią obecnego sezonu reprezentował barwy czwartoligowego GKS-u Kobierzyce.

Damian Szydziak ma 21 lat. Jest pomocnikiem. Podobnie jak Suppan związany jest ze Śląskiem Wrocław. W tym zespole zagrał 2 mecze w Ekstraklasie i zdobył Puchar Ekstraklasy. Mierzy 174 centymetry i waży 70 kilogramów. Od roku gra w Ślęzie Wrocław.

Kamil Mierzwiński ma 22 lata. Gra na pozycji obrońcy. W przeszłości reprezentował barwy płockich klubów - Mazowsza i Wisły. Przez ostatni rok występował w drużynie ligi okręgowej GKP Targówek (Warszawa).

23-letni Daniel Pyrka jest również obrońcą. Jest bratem testowanego wcześniej w Świcie Mateusza. Grał w Agrykoli Warszawa i Delcie Warszawa. Potem występował w słowackich zespołach HFC Humenné i ŠK Zemplín Michalovce. Ma 183 centymetry wzrostu i waży 70 kilogramów.

Ostatnim z nowych zawodników przebywających na testach jest 19-letni pomocnik Maciej Jagodziński. Występował w stołecznych drużynach - juniorach Legii, Drukarzu i Młodej Ekstraklasie Polonii. W obecnym sezonie w Polonii (ME) zagrał w 13 meczach ligowych i strzelił jedną bramkę.

Źródło: 90minut.pl i Oficjalna Strona Świtu

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Mazur Karczew 3-0

2011-01-27; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
26 stycznia 2011, godz. 18:00
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66 (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Karczew 3-0
1-0 Dariusz Zjawiński
2-0 Dariusz Zjawiński
3-0 Piotr Maślanka (karny)

Mecz rozgrywano 3 razy po 30 minut.

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Pogoń Siedlce 3-1 (2-1)

2011-01-22; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze
22 stycznia 2011, godz. 13:00
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66 (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce 3-1 (2-1)
1-0 Dariusz Zjawiński 9'
1-1 Jacek Kosmalski 30' (karny)
2-1 Adam Gmitrzuk 45'
3-1 zawodnik testowany 85'

Piotr Gurzęda piłkarzem Szynnika Jarosławl

2011-01-21; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, 90minut.pl
23-letni obrońca Świtu Nowy Dwór Mazowiecki Piotr Gurzęda przechodzi do rosyjskiego Szynnika Jarosławl. Zawodnik podpisał 3,5-letni kontrakt. Transfer potwierdził dyrektor generalny klubu Aleksandr Rożnow.

Gurzęda w dniach 9-20 stycznia przebywał z Szynnikiem na obozie w okolicach tureckiej Antalyi.

Nowy klub Polaka zajął w ubiegłym sezonie 10. miejsce w II lidze rosyjskiej.

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Narew Ostrołęka 2-0 (1-0)

2011-01-19; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, Świt I Transfery, 90minut.pl
19 stycznia 2011, godz. 17:00
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66 (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Narew Ostrołęka 2-0 (1-0)
1-0 Adam Czerkas 3'
2-0 Michał Strzałkowski 78'

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (pierwsza połowa) Wiśniewski - Drwęcki, Tomasz Różycki, Reginis, Dawid Sala - Mateusz Pyrka, Enow, Michał Rajtar, Maślanka - Czerkas , Mateusz Borowik
(druga połowa) Bigajski - Tomasz Różycki, Reginis, Lendzion, Dawid Sala - Jagodziński, Gmitrzuk, Mateusz Pyrka, Michał Rajtar - Mateusz Borowik, Strzałkowski

MKS Świt wygrał 2-0 sparing z Narew Ostrołęka mimo, że w testował 5 nowych zawodników w swoim składzie w każdej połowie meczu.

Na testach w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki przebywają Tomasz Różycki, Dawid Sala, Mateusz Borowik, Michał Rajtar i Mateusz Pyrka.

Pierwszy z nich to 20-letni obrońca Tomasz Różycki, który jest wychowankiem UKS SMS Łódź, a obecnie zawodnikiem drugiego zespołu ŁKS-u Łódź.

26-letni obrońca Dawid Sala jest wychowankiem Górnika Zabrze. Ostatnie 1,5 roku spędził w Radomiaku Radom.

Kolejnym testowanym zawodnikiem jest 20-letni napastnik Mateusz Borowik, który ostatnio grał w Zniczu Pruszków i Ursusie Warszawa.

Sprawdzany jest także wychowanek AMSPN Hetman Zamość 21-letni pomocnik Michał Rajtar. Przez ostatni rok grał w Roztoczu Szczebrzeszyn.

Ostatnim jest 23-letni pomocnik Mateusz Pyrka, wychowanek Agrykoli Warszawa, później grał w Delcie Warszawa, skąd odszedł na Słowację. Tam grał w dwóch klubach: HFC Humenné i ŠK Zemplín Michalovce. Ostatnie pół roku spędził w KS Piaseczno.

Źródło: 90minut.pl i Oficjalna Strona Świtu

Roszady w składzie?

2011-01-17; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, Gazeta Nowodworska
Przewodzący, do spółki ze Zniczem Pruszków, stawce drugoligowców Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2010/11. Może się jednak okazać, że w tali Przemysława Cecherza zabraknie wiosną dwóch asów.

Najlepszy, zdaniem kibiców, obrońca nowodworskiego Świtu - Piotr Gurzęda - w dniach 17-27 grudnia przebywał na testach w rosyjskim klubie Szynnik Jarosławl. Zaproszono go także na obóz szkoleniowy do Turcji, po którym ma się okazać, czy transfer dojdzie do skutku. Piłkarz wyleciał nań 9 stycznia, a powróci 20.

Zespół testujący gracza „biało-zielonych” występuję w rosyjskiej 1. division (odpowiednik polskiej 1. ligi). Miniony sezon zakończył na 10. Miejscu w tabeli z 55 punktami na koncie. W przeszłości występowali w nim już Polscy, m.in.: Jarosław Tkocz, Krzysztof Łągiewka i Damian Gorawski.
23-letni obrońca jest piłkarzem Świtu od 4,5 roku. W tym sezonie zagrał w 17 meczach ligowych i 3 Pucharu Polski. Wspomniany obóz pokrywa się z początkiem przygotowań Świtu do rundy wiosennej, które ruszyły 10 stycznia. Piotrek przegapi zatem część zajęć, ale jeśli transfer nie dojdzie do skutku, zawodnik pojedzie z „biało-zielonymi” na obóz przygotowawczy do Bydgoszczy, który zaplanowano na 29 stycznia - 5 lutego. W tym czasie nowodworzanie rozegrają także sparingi z miejscowym Zawiszą Bydgoszcz.

Drugim zawodnikiem Świtu, którego może zabraknąć w rundzie wiosennej, jest Marcellinus Obem. Nigeryjczykowi skończył się kontrakt z klubem, a w negocjacjach, które z zarządem prowadził jego starszy brat Brian Obem, nie udało się dojść do konsensusu. Tym samym rozgrywający „biało-zielonych” stał się wolnym graczem i obecnie poszukuje klubu.

Nowodworzanie będą natomiast testować piłkarzy, którzy wypełniliby luki w składzie powstałe po ewentualnym odejściu tak ważnych zawodników. – Interesują nas głównie młodzi głodni gry piłkarze, którzy dotychczas albo pełnili funkcje wiecznych rezerwowych, albo nie pokazali jeszcze za wiele z racji swego wieku. Świt ma być dla nich trampoliną, dzięki której się wybiją. Nie da się tu zarobić, ale można się wypromować - zdradził prezes Tomasz Cichecki.

Warto zauważyć, że budżet Świtu lokuje klub mniej więcej w strefie spadkowej II ligi, gdyż większość rywali dysponuje większymi środkami finansowymi, a czołówka przebija nowodworzan kilkakrotnie. Młodzi i ambitni piłkarze Świtu nic sobie jednak z tego nie robią i ogrywają wszystkich po kolei. W rundzie jesiennej pierwszy raz od dłuższego czasu wypłacano premie za zwycięstwa, co wyraźnie motywowało piłkarzy. W rundzie rewanżowej może być jednak ciężko, zwłaszcza bez dwóch kluczowych zawodników. Ale zarząd i trener mają trochę czasu, by wzmocnić i przygotować drużynę do rewanżów. Wkrótce się przekonamy, czy do roszad w składzie w ogóle dojdzie, a jeśli tak, to jaki odniosą skutek.

Źródło: Gazeta Nowodworska (BW)

Młoda Legia wygrała halowy turniej w Arenie Legionowo,
a Świt w grupie A przegrał wszystkie mecze
strzelając tylko 7 goli i tracąc aż 17 bramek.

2011-01-15; XoNoX
Aktualności, 90minut.pl
W Arenie Legionowo rozegrano turniej z okazji 90-lecia Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (obecnie jako Mazowiecki Związek Piłki Nożnej). Zwycięzcą turnieju został zespół Legii Warszawa występujący w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, który w finale pokonał 3-2 (2-1) gospodarza Legionovię Legionowo. W meczu o trzecie miejsce Start Otwock wygrał 6-4 (2-2) z Hutnikiem Warszawa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Choiński ze Startu, a za najlepszego bramkarza uznano Pawła Błesznowskiego z Legionovii. Natomiast najskuteczniejszym strzelcem turnieju był Michał Kopczyński z Legii, który zdobył sześć bramek, w tym dwie w spotkaniu finałowym.

Grupa A:

Znicz Pruszków 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mateusz Majewski 2, Dawid Jankiewicz 3, Jakub Wiśniewski 12 (s) - Tomasz Gałązka 4, Piotr Maślanka 13

Hutnik Warszawa 3-1 Narew Ostrołęka
Artur Kamiński 1 (s), Paweł Tarnowski 15, Bartłomiej Walewski 15 - Andrzej Łyziński 9

Legionovia Legionowo 5-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Konrad Karaszewski 2, 11, Krzysztof Kuźmińczuk 3, 9, Łukasz Barankiewicz 13 - Tomasz Gałązka 12

Hutnik Warszawa 3-1 Znicz Pruszków
Adrian Basiuk 3, 14, Przemysław Piros 11 - Norbert Dobski 6

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-6 Narew Ostrołęka
Tomasz Kuźma 8, Piotr Maślanka 14 - Piotr Strzeżysz 3, Piotr Dawidzki 4, Andrzej Łyziński 9, 15, Mariusz Malanowski 12, Marcin Truszkowski 12

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Pruszków
Krzysztof Kuźmińczuk 8, Konrad Karaszewski 10, Jarosław Tkacz 15, 15 - Norbert Dobski 3, 12

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-3 Hutnik Warszawa
Łukasz Galicki 2, Tomasz Gałązka 10 - Paweł Tarnowski 5, Arkadiusz Antolak 8, 15

Legionovia Legionowo 0-0 Narew Ostrołęka

Narew Ostrołęka 8-0 Znicz Pruszków
Andrzej Łyziński 1 (k), 14, Wojciech Skorupka 7, 10, Michał Lelujka 8, 10, Artur Kamiński 13, Michał Kobrzyński 15

Legionovia Legionowo 4-1 Hutnik Warszawa
Krzysztof Kuźmińczuk 2, Daniel Ziąbski 8, Maciej Turski 10, Ariel Poterała 13 - Przemysław Piros 6

Tabela grupy A:
1. Legionovia 4 10 13- 4
2. Hutnik 4 9 10- 8
3. Narew 4 7 15- 5
4. Znicz 4 3 6-17
5. Świt 4 0 7-17

Grupa B:

Dolcan Ząbki 1-2 Start Otwock
Kamil Koziara 8 - Łukasz Puciłowski 10, Łukasz Choiński 14

Legia Warszawa (ME) 1-2 GLKS Nadarzyn
Michał Kopczyński 12 - Piotr Bajera 9, Andrzej Dzierżawski 15

Ursus Warszawa 2-2 Start Otwock
Piotr Ćwik 2, Patryk Kostyra 7 - Jacek Moryc 14, Piotr Wielgosz 15

GLKS Nadarzyn 3-4 Dolcan Ząbki
Andrzej Dzierżawski 5, Piotr Bajera 8, 11 - Kacper Piekarz 1, Piotr Gawęcki 4, Rafał Wielądek 12, Michał Zapaśnik 14

Start Otwock 1-5 Legia Warszawa (ME)
Michał Gromulski 14 - Michał Kopczyński 3, 5, 9, Wojciech Lisowski 8, Dawid Duda 14

Dolcan Ząbki 2-2 Ursus Warszawa
Grzegorz Piesio 11, Rafał Wielądek 12 - Sebastian Sikora 10, Łukasz Sowiński 11

Start Otwock 6-1 GLKS Nadarzyn
Tomasz Karaś 3, 4, 5, 15, Łukasz Choiński 6, Jarosław Kęsek 11 - Mateusz Sielski 12

Legia Warszawa (ME) 2-1 Ursus Warszawa
Mateusz Rosłoń 4, Piotr Augustyniak 15 - Bartosz Pomarański 2

Legia Warszawa (ME) 2-1 Dolcan Ząbki
Dawid Duda 3, Cezary Michalak 4 - Michał Zapaśnik 15

Ursus Warszawa 0-2 GLKS Nadarzyn
Bartosz Kowalski 7, 15

Tabela grupy B:
1. Legia ME 4  9 10- 5
2. Start 4 7 11- 9
3. Nadarzyn 4 6 8-11
4. Dolcan 4 4 8- 9
5. Ursus 4 2 5- 8

Mecz o 3. miejsce:

Hutnik Warszawa 4-6 Start Otwock

Szymon Kiwała 1, Jakub Gnoiński 7, 19, Paweł Tarnowski 17 - Jacek Moryc 9, 10, Michał Gromulski 12, Łukasz Choiński 13, Kamil Kucharski 15, Łukasz Puciłowski 20

Finał:

Legionovia Legionowo 2-3 Legia Warszawa (ME)

Jarosław Tkacz 9, Krzysztof Kuźmińczuk 13 - Michał Kopczyński 2, 15, Wojciech Lisowski 8

Czołówka klasyfikacji strzelców turnieju:
6 - Michał Kopczyński (Legia ME),
5 - Krzysztof Kuźmińczuk (Legionovia), Andrzej Łyziński (Narew),
4 - Tomasz Karaś (Start),
3 - Piotr Bajera (Nadarzyn), Łukasz Choiński (Start), Norbert Dobski (Znicz), Tomasz Gałązka (Świt), Konrad Karaszewski (Legionovia), Jacek Moryc (Start), Paweł Tarnowski (Hutnik), Jarosław Tkacz (Legionovia).

Sędziowali: Jarosław Chmiel, Marek Lewandowski, Artur Radziszewski, Piotr Siedlecki (wszyscy Warszawa).
widzów: 200.

W fazie grupowej grano 1x15 minut, a w finale i meczu o trzecie miejsce 2x10 minut.

Kadry uczestników:

Hutnik Warszawa: 12. Grzegorz Witkowski, 33. Tomasz Zakrzewski, 6. Marcin Konopka, 8. Arkadiusz Antolak, 9. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Basiuk, 15. Piotr Leśniewicz, 16. Jakub Gnoiński, 17. Piotr Sinkiewicz, 18. Bartłomiej Walewski, 7. Przemysław Piros, 23. Szymon Kiwała, 27. Tomasz Borkowski.

Legionovia Legionowo: 12. Paweł Błesznowski, 4. Tomasz Wawrzyniak, 14. Ariel Poterała, 5. Maciej Turski, 2. Mateusz Delikat, 17. Michał Brenner, 10. Jarosław Tkacz, 7. Daniel Ziąbski, 3. Dennis Frączek, 16. Krzysztof Kuźmińczuk, 9. Łukasz Barankiewicz, 8. Konrad Karaszewski, 11. Bartłomiej Jałocha, 86. Michał Gębarowski.

Narew Ostrołęka: 8. Marcin Truszkowski, 3. Mariusz Malanowski, 13. Artur Kamiński, 14. Wojciech Skorupka, 4. Piotr Dawidzki, 11. Michał Lelujka, 10. Michał Kobrzyński, 19. Piotr Strzeżysz, Andrzej Łyziński.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1. Jakub Wiśniewski, 30. Tomasz Kuźma, 3. Łukasz Galicki, 20. Piotr Maślanka, 32. Bartosz Grzelak, 14. Grzegorz Rak, 4. Tomasz Gałązka, 25. Kamil Koziara, 23. Łukasz Pepel, 19. Łukasz Zalewski.

Znicz Pruszków: 1. Łukasz Błażejczyk, 5. Patryk Makowski, 8. Arkadiusz Jędrych, 7. Norbert Dobski, 4. Emil Adamczuk, 11. Adam Pietruczuk, 2. Mateusz Majewski, 10. Dawid Jankiewicz, 9. Maciej Machalski, 3. Adam Michalak, Rafał Jończyk.

Dolcan Ząbki: 1. Rafał Leszczyński, 9. Kacper Piekarz, 6. Grzegorz Piesio, 17. Rafał Wielądek, 15. Patryk Koziara, 14. Piotr Gawęcki, 23. Michał Zapaśnik, 8. Maciej Osłowski, 16. Jakub Kabala, 18. Maciej Lament, 27. Kamil Król, Marcin Soliński, 5. Marcin Wajdzik, Patryk Kamiński, Piotr Żegliński, 13. Maciej Galczewski.

GLKS Nadarzyn: 1. Piotr Misztal, 12. Karol Pasturczyk, 10. Sebastian Ambroziak, 13. Bartosz Kowalski, 5. Mateusz Sielski, 14. Amadeusz Maranowski, 11. Łukasz Zaniewski, 9. Andrzej Dzierżawski, 4. Adam Centkowski, 6. Jakub Jasiński, 8. Piotr Bajera, 2. Maciej Goliński.

Legia Warszawa (ME): 1. Jakub Chrostowski, 88. Konrad Jałocha, 6. Piotr Augustyniak, 3. Mateusz Cichocki, 25. Michał Kopczyński, 33. Mateusz Rosłoń, 26. Cezary Michalak, 80. Wojciech Lisowski, 7. Dawid Duda, 8. Paweł Broniszewski, 24. Ryszard Breś, 30. Bartłomiej Kursa, 19. Jakub Rozwandowicz, 29. Mateusz Tietz, 16. Piotr Karniszewski.

Start Otwock: 25. Emil Anusiewicz, Sebastian Zgódka, 23. Jacek Moryc, 15. Mikołaj Tokaj, 6. Łukasz Choiński, 5. Jarosław Kęsek, 21. Tomasz Karaś, 10. Maciej Buszko, 4. Kamil Kucharski, 17. Łukasz Puciłowski, 13. Piotr Wielgosz, 2. Michał Gromulski, 20. Bartłomiej Sitarek.

Ursus Warszawa: 1. Karol Murawski, 8. Sebastian Sikora, 5. Jakub Lesiak, 4. Patryk Kostyra, 16. Bartosz Kudlak, 9. Krzysztof Rogus, 19. Łukasz Sowiński, 6. Piotr Ćwik, 7. Bartosz Pomarański, 18. Mateusz Goliczewski

Źródło: 90minut.pl (elenril)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki 0-2

2011-01-15; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, 90minut.pl
15 stycznia 2011, 11:00
Nowy Dwór Mazowiecki (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Dolcan Ząbki 0-2
Marcin Stańczyk, Damian Świerblewski

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: (I połowa) Michał Bigajski - Karol Drwęcki, Tomasz Reginis, Michał Jagodziński, zawodnik testowany - zawodnik testowany, George Enow, Adam Gmitrzuk, Rafał Kosiec - zawodnik testowany, Dariusz Zjawiński. (II połowa) zawodnik testowany - Marek Lendzion, Adam Gmitrzuk, zawodnik testowany, Karol Drwęcki - zawodnik testowany, Łukasz Figacz, George Enow, Grzegorz Kończyński - Michał Strzałkowski, Adam Czerkas.

Dolcan Ząbki: Rafał Misztal - Łukasz Wróbel, Tomasz Ciesielski, Mariusz Unierzyski, Maciej Osłowski - Jakub Kabala, Piotr Bazler, Patryk Koziara, Hubert Robaszek, Rafał Wielądek - Michał Zapaśnik. Po przerwie grali także: Piotr Kosiorowski, Marcin Stańczyk, Dariusz Dadacz, Marcin Korkuć, Damian Świerblewski, Maciej Humerski.

Pierwszoligowy Dolcan Ząbki wygrał w sparingu z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2-0.

Łukasz Wolf trenuje z Legionovią

2011-01-11; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, 90minut.pl
Łukasz Wolf od wczoraj trenuje z trzecioligową Legionovią Legionowo. 21-letni obrońca w rundzie jesiennej znajdował się w szerokiej kadrze drugoligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, jednak nie wystąpił w żadnym meczu ligowym, a grał głównie w zespole rezerw.

- Są duże szanse, że Łukasz Wolf zostanie z nami na stałe - powiedział trener Legionovii Piotr Topczewski.

Klub z Legionowa po rundzie jesiennej zajmuje ósme miejsce w grupie łódzko-mazowieckiej III ligi z 21 punktami na koncie.

Źródło: 90minut.pl, parkowa27.dbv.pl

21 piłkarzy na pierwszym treningu Świtu

2011-01-11; XoNoX
Aktualności, Świt I Treningi, 90minut.pl
Zgodnie z planem Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszy trening przybyło 21 zawodników, w tym 4 testowanych.

Zabrakło dwóch zawodników: Marcellinusa Odonga Obema oraz Piotra Gurzędy, który przybywa na zgrupowaniu z Szynnikiem Jarosławl w Turcji. Drużyna rozpoczęła od około dziesięciominutowego truchtu, po czym podzieliła się na dwa zespoły i przeszła do gierki wewnętrznej. Swój najbliższy mecz kontrolny Świt rozegra w sobotę 15 stycznia o godz. 11:00 z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki. W tym samym czasie w Legionowie będzie odbywał się turniej halowy, na który pojadą młodsi zawodnicy.

Piłkarze, którzy wzięli udział w treningu: Michał Bigajski, Jakub Wiśniewski, Tomasz Reginis, Marek Lendzion, Dariusz Zjawiński, Adam Czerkas, Rafał Kosiec, Piotr Maślanka, Michał Strzałkowski, Grzegorz Kończyński, Łukasz Galicki, Adam Gmitrzuk, George Enow, Grzegorz Rak, Łukasz Figacz, Karol Drwęcki, Michał Jagodziński, Tomasz Gałązka (testowany), dwóch testowanych zawodników w polu, jeden testowany bramkarz.

Piotr Gurzęda leci z Szynnikiem na obóz

2011-01-09; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery, 90minut.pl
Piotr Gurzęda ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki uda się na obóz przygotowawczy Szynnika Jarosławl. Piłkarze rosyjskiego klubu wylecą dziś do Antalyi i pozostaną w Turcji do 20 stycznia.

Kadra na zgrupowanie liczy 24 zawodników. Szynnik zagra tam dwa sparingi - 16 stycznia z PFK Ołeksandrija i 19 stycznia z Czornomorcem Odessa.

Gurzęda był już testowany przez dziesiąty klub rosyjskiej II ligi ostatniego sezonu w grudniu ubiegłego roku.

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt
i Szczęśliwego Nowego 2011 Roku.

2010-12-23; XoNoX
Aktualności, www.swit.nsk.pl

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2011 Roku.

Piotr Gurzęda przejdzie testy w Szynniku Jarosławl

2010-12-14; XoNoX
Aktualności, 90minut.pl

Piotr Gurzęda - obrońca Świtu Nowy Dwór Mazowiecki - dostał zaproszenie na testy do rosyjskiego klubu Szynnik Jarosławl.

23-letni obrońca będzie trenował z rosyjskim zespołem w dniach 17-27 grudnia. Gurzęda jest piłkarzem Świtu od 4,5 roku. W tym sezonie zagrał w 17 meczach ligowych i 3 Pucharu Polski.

Szynnik Jarosławl gra w II lidze rosyjskiej. Sezon zakończył na 10. miejscu z dorobkiem 55 punktów.

W przeszłości w Szynniku grali m.in. Jarosław Tkocz, Krzysztof Łągiewka i Damian Gorawski.

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew 0-3 (0-0)

2010-11-14; XoNoX
Aktualności, Świt II
14 listopada (niedziela), godz. 11:00
LO, gr: Warszawa I - 15. kolejka

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew 0-3 (0-0)
0-1 Mateusz Lewicki 65'
0-2 Grzegorz Bielecki 73'
0-3 Mariusz Boniec 93'

Wszystkie mecze 15. kolejki:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)

2010-11-13; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, 90minut.pl

13 listopada (sobota), godz. 17:00
II liga wschodnia - 17. kolejka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
1-0 Piotr Gurzęda 60' (głową po rzucie wolnym, wykonanym przez Grzegorza Kończyńskiego)


Świt: 1. Michał Bigajski – 6. Karol Drwęcki, 20. Tomasz Reginis , 4. Piotr Gurzęda , 30. Adam Gmitrzuk – 32. Grzegorz Kończyński (90, 16. Piotr Maślanka), 5. George Enow, 8. Marcellinus Obem Odong, 7. Rafał Kosiec (74, 11. Łukasz Galicki) – 9. Adam Czerkas (55, 23. Michał Strzałkowski), 10. Dariusz Zjawiński
Trener: Przemysław Cecherz


Pelikan: 88. Witold Sabela – 20. Radosław Domińczak, 4. Piotr Gawlik, 7. Krzysztof Brodecki , 5. Wojciech Marcinkiewicz , 11. Maciej Wyszogrodzki, 23. Michał Gamla (75, 22. Przemysław Jakubiak), 17. Michał Adamczyk, 14. Damian Kosiorek, 15. Łukasz Gołka (68, 10. Konrad Koźmiński), 6. Sebastian Przybyszewski
Trener: Robert Wilk

Sędziował: Karol Mazuro (Olsztyn)
Widzów: 100

Bramka: Piotr Gurzęda w 60. minucie na 1-0 po rzucie wolnym w meczu 17. kolejki II ligi wschodniej: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0) (czas: 1 minuta 37 sekund, www.swit.nsk.pl © autor/montaż: Paweł / XoNoX)Bramka: Piotr Gurzęda w 60. minucie na 1-0 po rzucie wolnym
w meczu 17. kolejki II ligi wschodniej:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
(czas: 1 minuta 37 sekund,
www.swit.nsk.pl © autor/montaż: Paweł / XoNoX)


Konferencja po meczu i wybrane najciekawsze fragmenty meczu 17. kolejki II ligi wschodniej: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0) (czas: 8 minut 5 sekund, www.swit.nsk.pl © autor/montaż: Paweł / XoNoX)Konferencja po meczu i wybrane najciekawsze fragmenty
meczu 17. kolejki II ligi wschodniej:

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 1-0 (0-0)
(czas: 8 minut 5 sekund,
www.swit.nsk.pl © autor/montaż: Paweł / XoNoX)


Zdaniem trenerów:

Robert Wilk (trener Pelikana): Trudno cokolwiek powiedzieć o tym spotkaniu, bo szczerze mówiąc nie był to mecz piłkarski tylko kopanina. Warunki atmosferyczne sprawiły, że na tym boisku nie dało się grać. Trzeba było wykorzystywać proste środki. Piłka kopnięta do przodu i walka o nią. Mieliśmy w końcówce jedną sytuację, która mogła się zakończyć bramką. Niestety piłka po uderzeniu w słupek wyszła w pole. Wynik się nie zmienił. Gratuluję Przemkowi zwycięstwa. Nie mogę mieć do swoich zawodników pretensji. Walczyli na tyle na ile było ich tego dnia stać. Mówię, to nie była gra w piłkę, to była raczej jakaś piłka wodna.

Przemysław Cecherz (trener Świtu): Nasza praca polega na tym żeby eliminować w naszych meczach przypadek, a wprowadzić jak najwięcej gry. W sobotę nasza praca polegała na tym żeby dobrać ludzi, tak aby przewyższać rywali warunkami fizycznymi i wybiegać zwycięstwo. O wszystkim decydował przypadek i te warunki fizyczne. Nie da się ukryć, że właśnie tak zdobyliśmy bramkę. Dzięki temu, że mamy troszeczkę wyższy zespół i ktoś się pomylił dopisaliśmy sobie trzy punkty. Tyle można powiedzieć o tym meczu, bo co będziemy mówić o grze, której nie było. To była ciężka robota i jestem wdzięczny chłopcom za to, że tyle serca i pracy włożyli w ten mecz.Wczoraj odbyło się sześć meczów ostatniej tegorocznej kolejki II ligi wschodniej. Mistrzem jesieni został Znicz Pruszków, który wygrał na własnym stadionie z Jeziorakiem Iława 3-1 (2-0). Trzy punkty zainkasował także Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Wicelider tabeli pokonał Pelikana Łowicz 1-0 (0-0). Efektowne zwycięstwo odniosła Olimpia Elbląg, która rozgromiła u siebie ostatnią w tabeli Puszczę Niepołomice 5-1 (1-0).

Natomiast dzisiaj rozegrano trzy spotkania kończące 17. kolejkę drugiej ligi grupy wschodniej. Ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Wisły Płock, którzy wygrali ze Startem Otwock 5-0.

Wszystkie mecze 17. kolejki:

W sobotę Świt powalczy o samodzielnego lidera z Pelikanem

2010-11-12; XoNoX
Aktualności, Świt I Zapowiedzi

W sobotę będziemy mogli poznać lidera II ligi grupy wschodniej w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011. Do pierwszego miejsca pretendują Znicz Pruszków i Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ale przy większym szczęściu szansę na pierwsze miejsce ma też Stal Stalowa Wola, co na pewno byłoby swojego rodzaju niespodzianką.

Jeżeli Znicz lub Świt przegra w sobotę w meczach z Jeziorkiem i Pelikanem, Wisła Płock przynajmniej zremisuje z Otwockiem, a Motor Lublin polegnie na wyjeździe
w Stalowej to przed ostatnimi meczami 17. kolejki będziemy mieli aż trzech liderów ligi zaopatrzonych po 28 ligowych punktów. Przy takim toku punktacji, w niedzielę płocka Wisła może rozstrzelać na stadionie im. Kazimierza Górskiego Start Otwock i jednocześnie objąć przywództwo w lidze.

Źródło: magazynpilkarski.pl

Od poniedziałku zakaz palenia na stadionach

2010-11-10; XoNoX
Aktualności

W poniedziałek wchodzi w życie nowa ustawa zakazująca palenia w miejscach publicznych. Choć większość mediów skupia się na informacjach o zakazaniu palenia papierosów w restauracjach i pubach, to warto pamiętać, że zakaz dotyczy także stadionów piłkarskich na terenie całego kraju. Za palenie w niedozwolonym miejscu grozi grzywna do 500 złotych.

W pubach będzie możliwość palenia tylko w przypadku wydzielenia osobnych sal dla palących i niepalących. Także w miejscach pracy, tylko od woli pracodawcy zależeć będzie zapewnienie palarni. Czy podobne miejsca znajdą się na stadionach, możemy dziś tylko spekulować. Na pewno niedozwolone będzie palenie papierosów na trybunach. Niewykluczone, że kluby stworzą specjalne miejsca, choć i to jest wątpliwe.

Źródło: PAP

Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0
Współlider II ligi wschodniej stracił punkty

2010-11-07; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, 90minut.pl

Lider II ligi piłkarskiej zgubił punkty w Niepołomicach. Bezbramkowy remis nie był szczytem marzeń Puszczy. - Nie może być, bo potrzebujemy punktów jak tlenu - mówi trener beniaminka Robert Jończyk. - Jestem usatysfakcjonowany remisem, bo mogliśmy przegrać ten mecz - przyznawał szkoleniowiec Świtu Przemysław Cecherz, zadowolony tym bardziej, że jego zespół przez ponad pół godziny grał w dziesiątkę.

7 listopada (niedziela), godz. 13:00
II liga wschodnia - 16. kolejka

Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0

Puszcza: Kwedyczenko - Marcin Morawski (60, Ogórek), Lewiński , Świstak, Piotr Morawski - Orłowski , Janik , Ankowski - Szwajdych, Kmak, Świątek
Trener: Robert Jończyk

Świt: Bigajski - Drwęcki, Reginis, Gurzęda, Jagodziński (57, ) - Galicki (52, Kończyński ), Enow, Gmitrzuk, Kosiec - Obem (89, Maślanka), Zjawiński (71, Czerkas)
Trener: Przemysław Cecherz

Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)
Widzów: 300

Grał pierwszy i ostatni zespół II ligi. Patrząc nie tylko na wynik, ale przede wszystkim na przebieg gry, można by postawić optymistyczną tezę, że to bardzo wyrównana liga - liderów od outsiderów niewiele dzieli. Taki wniosek postawiony po meczu w Niepołomicach to przede wszystkim zasługa Puszczy, która chciała realizować swój pomysł na grę, nie przestraszyła się faworyta.

Ten od początku bardzo konsekwentnie grał w defensywie, przez którą ciężko było się gospodarzom przebić. Jeśli prawdą jest, że zespół z aspiracjami buduje się od tyłu, to Cecherz najważniejszą część pracy ma za sobą. Obrona Świtu stanowi bardzo ciekawy monolit. Ustawiona przed polem karnym jest niezachwianą zaporą dla rywali, ale co równie ważne - stamtąd zaczyna się zawiązywanie akcji ofensywnych. Dokładnie rzucona przez obrońców do pomocników, a czasem nawet napastników, piłka i już robi się groźnie.

Świt w Niepołomicach pewnie czyhałby cierpliwie do końca meczu na tę kontrę, która mogła mu dać rozstrzygającą bramkę, gdyby nie to, że w 57 min został w 10-osobowym składzie. Z czerwoną kartką zszedł Michał Jagodziński i wobec przyzwoitej gry Puszczy goście punkt musieli uznać za cenną zdobycz i o nią walczyli. Stąd ta satysfakcja Cecherza po spotkaniu.

Puszcza pod kierunkiem Jończyka zaczęła grać systemem 4-3-3, ale wciąż jest na etapie szlifowania schematów. Doszła do punktu wymiany dwóch, trzech podań, ale w tym meczu wyglądała jej gra tak, jakby wciąż przed zespołem był etap najważniejszy - kreowania zagrania otwierającego już bezpośrednią drogę w pole karne przeciwnika. Takich w meczu ze Świtem zabrakło: - Uczymy się tego ustawienia, to system strasznie ofensywny, ale i defensywny jednocześnie. Dużo biegamy, próbujemy prowadzić grą zgodnie ze schematami, których uczymy się na treningach. Na razie efektów bramkowych za mało i punktów w tabeli też za mało, ale myślę, że z naszą grą jest coraz lepiej. Wierzę w trzy punkty już w następnym meczu - podkreślał po spotkaniu Rafał Kmak, wysunięte ogniwo w niepołomickim diamencie.

Gdyby to był Hitchcock, to po wstępie w wykonaniu Świtu można było oczekiwać dalszego wzrostu napięcia. Już w 2 min Zjawiński z 5 metrów strzelał na bramkę Puszczy, wybił piłkę Kwedyczenko. Tuż przed dobitką Enowa, zabrzęczał gwizdek sędziego, więc trafienie czarnoskórego piłkarza Świtu nie mogło być uznane.

Ale to nie był film i jeszcze tylko jedna tak klarowna sytuacja podbramkowa zdarzyła się w tym meczu. W 82 min wyprowadzona ze środka boiska kontra Puszczy powinna skończyć się golem. Ankowski zagrał ze środka na prawo do Kmaka, ten wywinął się się obrońcy i dograł piłkę na 10. metr na wprost bramki, nadbiegał tam Szwajdych i przymierzył celnie. Fantastycznie zachował się Bigajski, wybijając piłkę. Miał rację Cecherz mówiąc potem, że tą interwencją bramkarz wybronił Świtowi mecz.

Tak klarownych sytuacji jak te dwie, niemal w tym meczu nie było. Strzałów z dystansu w pierwszej połowie próbowali Szwajdych, Janik, Kmak, innym pomysłem były "główki" po wrzutkach w okolice pola karnego (Kmaka w 45 min czy Ankowskiego w 64, albo ostatecznie niewykonane Ankowskiego i Kmaka, którzy z głowami nie zdążyli po wrzutce Janika). W drugiej połowie Świt tylko raz zagroził poważnie bramce Kwedyczenki - strzał Enowa w 67 min był o tyle groźny, że jeszcze z rykoszetem, który mógł zmylić bramkarza Puszczy.

Zdaniem trenerów:

Robert Jończyk (Puszcza): - Byłbym zadowolony, gdybyśmy wygrali. Nie mogę być zadowolony, bo potrzebujemy punktów jak tlenu. Celem było zwycięstwo, więc cel nie został osiągnięty. Z gry zawodników mogę być zadowolony, ten skład był optymalnym składem. Nie było widać różnicy między pierwszym, a ostatnim zespołem tabeli, co może mnie napawać tylko optymizmem, ale wciąż celem są punkty. Po nie będziemy jechać do Elbląga.


Przemysław Cecherz (Świt): - To był dla nas bardzo trudny mecz. Nie przypadkiem Puszcza przegrywała mecze różnicą jednej bramki, a w Płocku strzeliła trzy gole. Należało podejść z respektem do przeciwnika i tak zrobiliśmy. Mecz toczył się w środku pola. Oba zespoły chciała stworzyć akcje, po przejęciu piłki w środku pola. My stworzyliśmy jedną dobrą sytuację przed przerwą, potem mieliśmy jeszcze ciekawy rzut wolny. Po przerwie szansę miał Zjawiński, a potem po czerwonej kartce ciężko było nam coś stworzyć. Puszcza też miała dwie, trzy sytuacje, w tym piłkę meczową, gdy po strzale Szwajdycha wspaniale zachował się Bigajski i właściwie wybronił nam mecz. Dziękuję chłopcom za walkę do końca mimo osłabienia. Jechaliśmy walczyć po zwycięstwo, ale po meczu jestem usatysfakcjonowany remisem, bo mogliśmy przegrać. Cieszy nas, że nasi rywale też nie wygrywają i gramy dalej.

Źródło powyższego tekstu:

Dzisiaj dokończono 16. kolejkę II ligi wschodniej. Do dużej niespodzianki doszło w Niepołomicach, gdzie ostatnia w tabeli Puszcza bezbramkowo zremisowała z zajmującym drugie miejsce Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Po jednym punkcie na wyjeździe zdobyły także inne czołowe zespoły ligi - prowadzący w tabeli Znicz Pruszków zremisował z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1-1 (1-1), Wisła Płock podzieliła się punktami z Pelikanem Łowicz po wyniku 2-2 (2-1), a zajmująca czwarte miejsce Stal Stalowa Wola zremisowała z GLKS Nadarzyn 1-1 (0-1).

Wczoraj rozegrano cztery spotkania 16. kolejki grupy wschodniej II ligi. Najwięcej bramek padło w Sokółce, gdzie miejscowy Sokół przegrał 2-3 (2-2) z Olimpią Elbląg. Dopiero drugą wygraną w sezonie zanotował Motor Lublin. Podopieczni Tadeusza Łapy pokonali 1-0 (0-0) OKS 1945 Olsztyn. Ważne zwycięstwo odniósł również Start Otwock, który wygrał 2-1 (0-0) z Okocimskim KS Brzesko.

Wszystkie mecze 16. kolejki:

Józefovia Józefów - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 (4-0)

2010-11-07; XoNoX
Aktualności, Świt II
7 listopada (niedziela), godz. 13:00
LO, gr: Warszawa I - 14. kolejka

Józefovia Józefów - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 (4-0)
5-1 Grzegorz Rak

Świt II: ...
Trener: Grzegorz Zmitrowicz

Wszystkie mecze 14. kolejki:

Legionovia 96 Legionowo - Świt 96 Nowy Dwór Maz. 5-1 (2-0)

2010-11-06; XoNoX
Aktualności, 96' Mecze
6 listopada (sobota), godz. 11:00
Legionowo ul. Parkowa 27a

Legionovia 96 Legionowo - Świt 96 Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 (2-0)
Martin Koćmierowski, Łukasz Banaszek - Adam Stachurski (z rzutu wolnego)

Świt 96: Zalewski - Radzikowski, Sprawka, Łądka, Czerniak - Płonkowski, Stachurski , Chróstowski, Radomski - Szczepański, Tkaczyk
Również zagrali: Wodziński, ...
Trener: Andrzej Sazonowicz (zastąpił w tym meczu Wojciecha Stecynę)

Świt jedzie na szczyt?

2010-11-05; XoNoX
Aktualności, Świt I Zapowiedzi, sports.pl
W dolne rejony tabeli wybierają się liderzy. Znicz Pruszków zagra z 13. w tabeli Ruchem Wysokie Mazowieckie, a Świt Nowy Dwór Mazowiecki postara się o zwycięstwo na boisku przedostatniej Puszczy Niepołomice. Korespondencyjny pojedynek przybiera na sile, bo czasu coraz mniej, a spędzenie zimy na pozycji lidera to niemały komfort.

Punkt straty do prowadzącej dwójki ma Wisła Płock, która nie miałaby nic przeciwko wpadkom rywali. "Nafciarzy" czeka trudny wyjazd do Łowicza, skąd bez zwycięstwa wyjechały już Stal Stalowa Wola i Znicz Pruszków, a wygrał jedynie Jeziorak Iława. Wiśle nie będzie łatwo o 3 punkty.

Źródło: sports.pl (Paweł Kowalik)

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 następna >>


 Świt I
 III liga 2020/2021
 grupa I


(tr. Mariusz Miecznikowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Klasa okręgowa 2020/2021
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki MZPN

   Tabela / Wyniki w PP

 Pozostałe ligi


   II liga
{Pogoń Siedlce,
Znicz Pruszków}

   KO gr. Ciech.-Ostr.
{Błękitni Raciąż,
Żbik Nasielsk}

   PP MZPN Ciech.-Ostr.

   Klasa A , gr. W-wa I
{Wkra Pomiechówek}

   Klasa B , gr. W-wa I
{Mewa Krubin,
Lotnisko Modlin,
Wisła Zakroczym}
 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2021 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.