Poniedziałek, 4 marca 2024 r.   Imieniny obchodzą: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDMwww.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1961855

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 3.235.145.108
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Świt 92' Nowy Dwór Maz. - Legion Radom 1-3 (0-0)

2009-04-18; XoNoX
Aktualności, 92' Mecze

18 kwietnia (sobota) godz. 15:00 - 18. kolejka

NOSiR Świt 92' Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Legion Radom 1-3 (0-0)
0-1 Kozicki
0-2 Krupa
1-2 Zalewski
1-3 Molga

NOSiR Świt 92': Rafalski - Trojak ( Stolarski), Gromadka , Pruchniewicz, Brzyski, Szczepkowski ( Antoniewski), Zawadzki, Boniecki ( Łuchowski), Rak, Zalewski ( Kopański), Muszyński

Fotorelacja z meczu: Świt 92' Nowy Dwór Maz. - Legion Radom 1-3 (0-0) (161 zdjęć - autor: XoNoX)Fotorelacja z meczu:
Świt 92' Nowy Dwór Maz. - Legion Radom 1-3 (0-0)
(161 zdjęć - autor: XoNoX)


Fragment meczu: Świt 92' Nowy Dwór Maz. - Legion Radom 1-3 (0-0)Fragment meczu:
Świt 92' Nowy Dwór Maz. - Legion Radom 1-3 (0-0)
(rozmiar: 3,91 MB - czas: 1 minuta 31 sekund - © XoNoX)

Świt 93' Nowy Dwór Maz. - Naprzód Zielonki 0-2 (0-1)

2009-04-18; XoNoX
Aktualności, 93' Mecze

18 kwietnia (sobota) godz. 12:00 - 14. kolejka

NOSiR Świt 92' Nowy Dwór Mazowiecki - - LKS Naprzód Zielonki 0-2 (0-1)
0-1 Michał Ocipka
0-2 Michał Ocipka

NOSiR Świt 93': Kulesza Przemek - Legięć Tomasz ©, Telechowski Piotr, Sawicki Michał, Radwański Tomasz, Szydlik Paweł, Sobieszek Tomasz, Ziemiecki Jakub, Radwański Bartek, Milewski Patryk, Karczewski Konrad oraz Skorupski Marcin, Kalużny Jakub, Trojak Marek

Naprzód: Zasłona Kamil - Kowalski Przemek, Staniszewski Bartek, Gołębiewski Łukasz, , Wojas Michał, Grudziński Michał, Szemborowski Mateusz, Kucharski Przemek, Pamięta Piotr, Wawrzeniecki Damian, Ocipka Michał oraz Lubelski Krzysztof, Baryga Cezary

Fotorelacja z meczu: Świt 93' Nowy Dwór Maz. - Naprzód Zielonki 0-2 (0-1) (120 zdjęć - autor: XoNoX)Fotorelacja z meczu:
Świt 93' Nowy Dwór Maz. - Naprzód Zielonki 0-2 (0-1)
(120 zdjęć - autor: XoNoX)


Fragment meczu: Świt 93' Nowy Dwór Maz. - Naprzód Zielonki 0-2 (0-1)Fragment meczu:
Świt 93' Nowy Dwór Maz. - Naprzód Zielonki 0-2 (0-1)
(rozmiar: 14,5 MB - czas: 4 minuty 57 sekund - © XoNoX)


Dziś rocznik 93' Nowodworskiego Świtu w swoim pierwszym meczu 'u siebie' spotkał się z zajmującym 5 miejsce Naprzodem Zielonki.
W pierwszej połowie gra układała się pod dyktando przyjezdnych. Świtowcy pomimo najszczerszych chęci nie mogli stworzyć akcji, która dała by im prowadzenie. Obrona popełniała wiele niewymuszonych błędów, które mogły skończyć się groźnie dla podopiecznych trenera Skorupskiego, jednak bardzo dobrze tego dnia spisywał się bramkarz NOSiR-u. W 20 minucie kolejny błąd popełnia nowodworska obrona puszczając zawodnika Zielonki - Michała Ocipkę, a ten wychodząc sam na sam z Kuleszą sprytnym strzałem dał prowadzenie gościom. Pod koniec I połowy Naprzód zaczął tracić siły i gra się wyrównała, lecz nie zostało to pozytywnie wykorzystane przez Świt i pierwsza czterdziestka spotkania zakończyła się 0:1.
Po gwizdku rozpoczynającym II połowę gospodarze wreszcie mogli pograć piłką i gra toczyła się w większości na polu rywala. w 55 minucie przyjezdni mieli rzut rożny, Telechowski wybił piłkę, jednak wprost pod nogi rywala, a ten powtórzył dośrodkowanie i Ocipka ustalił wynik spotkania na 0:2. Zawodnicy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki do ostatnich minut próbowali pokonać dobrze broniącego bramkarza z Zielonek - Kamila Zasłonę, jednaka zawodnicy Naprzodu zamurowali bramkę i trampkarze starsi z Nowego Dworu Mazowieckiego musieli pogodzić się z pierwszą porażką rundy wiosennej.
Nasi piłkarze nie powinni wstydzić się swojej przegranej, ponieważ po raz kolejny pokazali, że należy konsekwentnie walczyć do końca i nieodpuszczać. O przegranym meczu należy szybko zapomnieć ,a w następnym spotkaniu, który odbędzie się w Lipsku kontynuować zwycięską passę meczy wyjazdowych.

Autor&Źródło: Adam Szabłowski


Świt 96' Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin 0-0

2009-04-18; XoNoX
Aktualności, 96' Mecze

18 kwietnia (sobota) godz. 10:00 - 14. kolejka

NOSiR Świt 96' Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 0-0

Fotorelacja z meczu: Świt 96' Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin 0-0 (49 zdjęć - autor: XoNoX)Fotorelacja z meczu:
Świt 96' Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin 0-0
(49 zdjęć - autor: XoNoX)


Fragment meczu: Świt 96' Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin 0-0Fragment meczu:
Świt 96' Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin 0-0
(rozmiar: 3,66 MB - czas: 1 minuta 11 sekund - © XoNoX)

Dolcan Ząbki - Świt 95' Nowy Dwór Maz. 2-1 (1-1)

2009-04-18; XoNoX
Aktualności, 95' Mecze
Daniel Czarnohuz - wypowiedź po meczu: Dolcan Ząbki - Świt 95' Nowy Dwór Maz. 2-1 (1-1)18 kwietnia (sobota) godz. 10:00 - 14. kolejka

Dolcan Ząbki - NOSiR Świt 95' Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 (1-1)
1-0 zawodnik gospodarzy
1-1 Kamil Wyszyński
2-1 zawodnik gospodarzy

Wypowiedź trenera Świtu 95' po meczu:

Daniel Czarnohuz - wypowiedź po meczu:
Dolcan Ząbki - Świt 95' Nowy Dwór Maz. 2-1 (1-1)
(rozmiar: 1,06 MB - czas: 1 minuta 10 sekund - © XoNoX)

Absencja Libora Pali od minionej środy

2009-04-16; XoNoX
Aktualności, Zarząd klubu MKS "ŚWIT"

Trener Świtu Libor Pala od godzin popołudniowych minionej środy jest u siebie w Czechach. Zarządowi Klubu MKS "Świt" przedstawił on zwolnienie lekarskie, które włodarze klubu przejęli do wiadomości.

W związku z tą sytuacją najbliższy mecz wyjazdowy Świtu z drużyną UKS SMS Łódź poprowadzi para naszych trenerów, czyli trener Zbigniew Pocialik i asystent Tomasz Reginis. Dotyczy to także treningów w przyszłym tygodniu.

Jeżeli chodzi o jakieś decyzje ze strony zarządu czy ze strony trenera, Libora Pali, to trzeba wstrzymać się do przyszłej środy (22 kwietnia). Wtedy to odbędzie się krótkie spotkanie zarządu, na którym będą omówione przyszłe tygodnie/miesiące sytuacji Świtu.

Tomasz Cichecki
/Prezes Zarządu Klubu MKS "Świt"/

Kontynuować wspaniałą serię

2009-04-15; XoNoX
Aktualności, Świt I Zapowiedzi
W sobotę 18 kwietnia 2009 roku o godzinie 16:00 w Łodzi odbędzie się spotkanie 20. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy UKS SMS Łódź a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Przed nami 20. kolejka ligowa i wszyscy na pewno zadajemy sobie pytanie czy Świt wygra kolejny mecz, albo przynajmniej zremisuje, co byłoby wspaniałą kontynuacją serii 20 meczy bez porażki od początku sezonu. Gra Świtu już jest ewenementem, bowiem jak wcześniej strona bialo-zieloni.pl wspominała to jedyny zespół we wszystkich ligach, od Ekstraklasy do trzeciej, który nie zaznał porażki. Dominacja Świtu jest tak duża, że tylko jakiś piłkarski kataklizm mógłby podopiecznym Libora Pali odebrać awans.

SMS Łódź to typowa drużyna środka tabeli. Młodzi zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego zanotowali w tym sezonie 7 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek zajmując obecnie 9. pozycję z dorobkiem 26 punktów. W ostatniej kolejce łodzianie wygrali nawet z Sieradzu z Wartą, natomiast w rundzie jesiennej niespodziewanie wywieźli z Nowego Dworu punkt po bezbramkowym remisie. SMS to obok Nadnarwianki i Mazowsza Grójec klub z którym "Biało-Zieloni" mierzyli się w poprzednim sezonie i które to obydwa mecze zakończyły się zwycięstwami Świtu. Bilans bramkowy dotychczasowych spotkań też jest bardzo dobry i wynosi 5-0. Nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby po sobotnim meczu ten dorobek był jeszcze bardziej okazały.

Źródło: bialo-zieloni.pl (Robo)

Świcie, na razie zostaję

2009-04-14; XoNoX
Aktualności, Gazeta Nowodworska
Świcie, na razie zostaję
Michał Kucharczyk, zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki oraz reprezentacji Polski do lat 18 mówi o swoich planach i karierze. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Gazeta Nowodworska nr 15 / strona 23 / 14 kwietnia 2009


Diamenty, które rozbłysną za trzy lata podczas Euro

2009-04-14; XoNoX
Aktualności, Gazeta Polska - Mazowsze
Jeśli Euro 2012 odbędzie się w Polsce - a nie jest to wcale takie pewne, bo ostateczna decyzja zapadnie w maju podczas posiedzenia władz UEFA - udział w mistrzostwach biało-czerwoni będą mieli z urzędu.

Lepszego momentu do promocji nasi piłkarze wyobrazić sobie nie mogą. A że dodatkowo to wydarzenie rangi historycznej, w kadrze będą chcieli zagrać wszyscy.

Impreza rozpocznie się za trzy lata, więc wielu piłkarzy grających w kadrze Leo Beenhakkera nie osiągnie jeszcze wieku emerytalnego. Euro 2012 w telewizji obejrzą zapewne Michał Żewłakow, Marcin Wasilewski i Jacek Krzynówek. Pozostali będą zbliżać się do trzydziestki lub nieznacznie ją przekroczą. Nikogo nie powinno więc zdziwić, jeśli w polskiej bramce wystąpi oczyszczony Artur Boruc, obroną dyrygować będzie Dariusz Dudka, a w ataku straszyć będzie Robert Lewandowski.

"Polska The Times" wskazuje jednak piłkarzy, którzy o kadrze na razie jedynie marzą. Ale mają wystarczająco dużo talentu, aby już podczas Euro 2012 rozbłysnąć pełnym blaskiem.

Bramkarze:
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn, 19 lat) - podobno jest dwa razy zdolniejszy od ojca. Zresztą Maciej, były bramkarz Legii, Widzewa i Wisły, sam nie ukrywa, że syn dostał więcej talentu. Od dwóch lat w Arsenalu, a Arsene Wenger nie zwykł się mylić, jeśli chodzi o młodych i zdolnych graczy.

Filip Kurto (Wisła Kraków, 17 lat) - wprawdzie nie szkolił się w Szamotułach, tylko w Opalenicy, ale to wystarczyło, by wyłowili go skauci Wisły Kraków. Od grudnia trenuje z pierwszym zespołem Białej Gwiazdy.

Michał Miśkiewicz (AC Milan, 19 lat) - trener Milanu Carlo Ancelotti włączył go do kadry pierwszego zespołu. Jeszcze trzy lata Miśkiewicz bronił będzie strzały Kaki, Inzaghiego i spółki. Po takich treningach żaden napastnik nie będzie mu straszny.

Obrońcy:
Kamil Wałdoch (Schalke 04 Gelsenkirchen, 17 lat) - w przeciwieństwie do młodego Jakuba Koseckiego wyróżnia się nie tylko znanym nazwiskiem. Regularnie gra w zespołach młodzieżowych Schalke, nie tylko dlatego że jednym z trenerów jest jego ojciec Tomasz, były reprezentant Polski.

Kamil Tomas (Pogoń Siedlce, 17 lat) - chłopak z piątej ligi, ale jeszcze tylko przez kilka miesięcy. Jego talent już dostrzegł Cezary Kucharski i związał się z nim umową menedżerską. Prawego obrońcę Pogoni chcą Polonia Warszawa i Jagiellonia Białystok.

Krzysztof Król (Jagiellonia Białystok, 22 lata) - na razie wiemy o nim tyle, że grał w Realu Madryt C. W Jagiellonii Białystok nie wyróżnia się spośród ligowej szarzyzny. Ufamy więc, że w Hiszpanii znają się trochę na piłce.

Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa, 22 lata) - Jan Tomaszewski twierdzi, że "Rzeźnik" już dawno powinien grać w pierwszej reprezentacji. My aż takiej euforii nie podzielamy, ale talent ma na pewno. Trzy lata to dużo czasu, by nauczyć się dośrodkowywać.

Pomocnicy:
Wojciech Golla (Lech Poznań, 17 lat) - najzdolniejszy z poznańskiej młodzieży. Trener Franciszek Smuda dał mu już szansę w Pucharze Ekstraklasy. Z takim nazwiskiem nie można nie zrobić kariery.

Patryk Małecki (Wisła Kraków, 21 lat) - dziwimy się, że Leo nigdy nie dał mu szansy, nawet podczas zgrupowań dla piłkarzy ligowych. W tym sezonie ośmiesza Wojciecha Łobodzińskiego, z którym wygrał rywalizację na prawej stronie. Na Euro będzie pewniakiem.

Ariel Borysiuk (Legia Warszawa, 18 lat) - tylko czekać, aż wygryzie ze składu Tomasza Jarzębowskiego. Ciągle robi postępy, trener Jan Urban nie może się go nachwalić.

Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin, 22 lata) - spór o to, czy jest lepszy od Patryka Małeckiego, przypomina dyskusję o wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem. Ile głosów, tyle opinii. Zobaczymy, ile naprawdę jest wart, gdy Zagłębie Lubin wróci do ekstraklasy.

Bartosz Salamon (Brescia Calcio, 18 lat) - rzadko zdarza się, aby Polak grał w podstawowym składzie włoskiego klubu, nawet gdy zespół ten występuje w II lidze. Podobno 18-latek jest stale obserwowany przez skautów Realu Madryt i Chelsea.

Maciej Rybus (Legia Warszawa, 19 lat) - trzeba mieć nie lada talent, aby w wieku 18 lat przebić się do podstawowego składu Legii. Dobrze, że Jacek Krzynówek, który był przymierzany do warszawskiego zespołu, postawił zbyt wygórowane warunki finansowe.

Patryk Podrygała (Hertha Berlin, 18 lat) - długo wahał się, czy grać dla Polski, czy Niemiec. Na szczęście wybrał opcję nr 1. Niemieccy dziennikarze śledzący to, co dzieje się w Hercie, nie mają wątpliwości, że to najzdolniejszy junior ze szkółki w Berlinie.

Michał Janota (Feyenoord Rotterdam, 18 lat) - na razie regularnie gra w reprezentacji młodzieżowej do 21 lat i tylko czekać, aż wystąpi w kadrze seniorów. W pierwszym zespole Feyenoordu już debiutował, ale ostatnio trafił do rezerw. Ci, którzy widzieli go w akcji, mówią, że jest dużo zdolniejszy niż Ebi Smolarek.

Napastnicy:
Michał Fidziukiewicz (Jagiellonia Białystok, 18 lat) - zachwycony umiejętnościami tego zawodnika jest trener młodzieżowej kadry Michał Globisz. Czekamy, aż nauczy się kilku sztuczek od Tomasza Frankowskiego.

Michał Kucharczyk (Legia Warszawa, 18 lat) - kilkanaście dni temu podpisał kontrakt z Legią. Ci, którzy śledzą rozgrywki niższych lig i oglądali mecze Świtu Nowy Dwór, od kilkunastu miesięcy mogli się przekonać, że to talent nieprzeciętny.
^ Michał Kucharczyk w Legii Warszawa - 2009-04-01; XoNoX
^ Panie Rafale Romaniuk Prima Aprilis było 14 dni temu ;D
^ ciekawe jakie kryteria trzeba było spełnić, żeby znaleźć się na tej liście? nazwa klubu z żartu prima aprilisowego? umiejętności?


Trener:
Jedno jest pewno: nie będzie to Leo Beenhakker. Nie chcą go działacze PZPN, on też w wywiadzie dla "Polski The Times" mówił, że w 2012 r. przewiduje być w innym miejscu. A więc kto? Stawiamy na Piotra Nowaka.

Źródło: polskatimes.pl (Rafał Romaniuk)

W Świcie gra ogromny talent!

2009-04-14; XoNoX
Aktualności
Świt w poprzednim roku spadł do III ligi łódzko-mazowieckiej. W tym roku jest na najlepszej drodze do wywalczenia awansu. Duży udział w tym, że Świt jest na pierwszym miejscu ma młody 18-letni napastnik, którym już w przerwie zimowej interesowały się takie kluby jak Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków i Polonia Warszawa.

Mowa o Michale Kucharczyku. Już rok wcześniej mając ledwie 17 lat grał w III lidze i warto dodać, że zbierał bardzo dobre recenzje. Rozegrał 14 spotkań, zdobył trzy gole jednak te nie do końca oddają jego dobrą dyspozycje. W meczach, w których gola nie strzelił wielu obserwatorów było pod wrażeniem jego technicznych umiejętności i siejących spustoszenie w szeregach obronnych rywali, dryblingów.

Młody zawodnik ma już za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 18. Trener Michał Globisz konsekwentnie stawia na jednego z największych talentów w Polsce. W barwach Świtu, w sezonie 2008/2009 zagrał już w 15 spotkaniach, w których zdobył 9 goli i wcale się nie zapowiada, że to będzie ostatnie słowo szybkiego napastnika. W rundzie wiosennej Świt rozegrał 4 spotkania, a Kucharczyk zdobył 5 goli. W każdym z nich zdobywał co najmniej jedną bramkę, a w ostatnim meczu z Nadnarwianką Pułtusk trafił do siatki dwukrotnie. Świt wygrał 3-2.

Trudno spodziewać się, że nadzieja polskiego futbolu zostanie w Świcie na kolejny sezon. Piłkarz może podzielić losy Jakuba Błaszczykowskiego, który z czwartoligowego KS Częstochowa przeszedł do Wisły Kraków. Nurtujące jest tylko do jakiego klubu przeniesie się zdolny młodzian. Chyba najbliżej będzie do Legii lub Polonii, gdyż Michał urodził się w Warszawie. Tylko czy na pewno zdecyduje się obrać kierunek rodzinnych stron? Lech i Wisła nie muszą być wcale na straconej pozycji w rywalizacji o pozyskanie Kucharczyka. Oby tylko Michałowi nie przewróciło się w głowie od szumu wokół jego osoby. Za dużo już polski futbol stracił zdolnych piłkarzy...

Źródło: magazynpilkarski.pl (Mariusz Woźniak)

18-stka Telechowskiego

2009-04-13; XoNoX
Aktualności
Dzisiaj obchodzi urodziny Krzysztof Telechowski 13-04-1991
Życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!

Świt Nowy Dwór Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3-2 (1-2)

2009-04-12; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, Tygodnik Nowodworski

11 kwietnia 2009 (sobota), godz. 15:00
III liga, grupa łódzko-mazowiecka, 19. kolejka
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 3-2 (1-2)
0-1 Sebastian Janusiński 6' (po wspólnym błędzie Piotra Gurzędy i Bartłomieja Foglera)
1-1 Szymon Lewicki 20' (karny, po zagraniu ręką piłki w polu karnym przez Artura Kamińskiego z Nadnarwianki)
1-2 Emil Rembiejewski 43' (po błędzie obrońców i bramkarza Świtu)
2-2 Michał Kucharczyk 62' (asysta Dariusz Zjawiński)
3-2 Michał Kucharczyk 66' (asysta Dariusz Zjawiński)

Świt: Bartłomiej Fogler - Marek Lendzion, Karol Drwęcki (46, Łukasz Galicki (90, Grzegorz Kończyński)), Piotr Gurzęda , Michał Adamczyk © - Szymon Lewicki , Marcellinus Odong Obem, Michał Wojtczak, Dariusz Zjawiński - Michał Kucharczyk , Michał Strzałkowski (46, Michał Jagodziński)

Nadnarwianka: Michał Skłucki - Marek Słomkowski, Piotr Bobowski, Łukasz Wolf, Bartłomiej Granosik , Sebastian Janusiński , Artur Kamiński, Łukasz Wolf, Łukasz Zalewski (88, Piotr Piecychna), Emil Rembiejewski (65, Daniel Krawczyk), Fabian Kotarski, Michał Parszewski
(Jeżeli kupiłeś ostatni numer Tygodnika Pułtuskiego z relacją z tego meczu, prosiłbym o zeskanowanie/zrobienie zdjęcia tego artykułu i podesłanie mi go na maila)

Sędziował: Jacek Karpeta (Radom)
Widzów: ~300

Fotorelacja z meczu: Świt Nowy Dwór Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3-2 (1-2) (156 zdjęć - autor: ZiMarek)Fotorelacja z meczu:
Świt Nowy Dwór Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3-2 (1-2)
(156 zdjęć - autor: ZiMarek)


Wielkanocne zwycięstwo
Piłkarze Świtu nie zamierzają zwalniać tempa w marszu ku drugiej lidze. Z precyzją szwajcarskiego zegarka dokładają co tydzień kolejne trzy punkty pozostając wciąż niepokonanym zespołem. O ostatni komplet punktów było jednak bardzo trudno... (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Tygodnik Nowodworski nr 16 / strona 13 / 16 kwietnia 2009Pozostałe wyniki meczów 19. kolejki III ligi, grupy łódzko-mazowieckiej:
Warta Sieradz - UKS SMS Łódź 0-1 (0-0)
Legionovia Legionowo - Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 (1-0)
Woy Bukowiec Opoczyński - Mazur Karczew 0-1 (0-1)
Stal Niewiadów - GLKS Nadarzyn 1-3 (0-1)
Broń Radom - MKS Kutno 0-1 (0-0)
Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 2-0 (2-0)
Omega Kleszczów - Mazowsze Grójec 4-0 (3-0)

Wicher II Kobyłka - Świt II Nowy Dwór Maz. 1-1 (0-1)

2009-04-11; XoNoX
Aktualności, Świt II Mecze
11 kwietnia 2009 (sobota), godz. 11:00 - 17. kolejka

MKS Wicher II Kobyłka - NOSiR Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1)
0-1 Michał Wróblewski (asysta Daniel Janczarek)
1-1 zawodnik gospodarzy

Świt II: Adam Liberski (46, Daniel Wilczyński), Paweł Dąbrosz, Łukasz Głowacki, Michał Dziadczak, Michał Gruczek, Michał Gajewski, Patryk Malczewski, Łukasz Pepel (85, Paweł Moskwa), Dawid Wodziński (46, Łukasz Pierścieniak), Daniel Janczarek (75, Adam Świątek), Michał Wróblewski

Bramkę dla Świtu zdobył w pierwszej połowie Michał Wróblewski strzałem z dystansu z 25 metra (po przejęciu piłki przez Daniela Janczarka).

SS Białołęka Warszawa - Świt 94' Nowy Dwór Maz. - przełożony

2009-04-10; XoNoX
Aktualności, 94' Mecze
10 kwietnia 2009 (piątek), godz. 11:00 - 17. kolejka

Mecz 17. kolejki II MLTRS 93 pomiędzy SS Białołęka Warszawa a NOSiR Świt 94' Nowy Dwór Mazowiecki został przełożony. Zawodnicy gospodarzy nie mieli kim grać.

KS Wesoła Warszawa - Świt 92' Nowy Dwór Maz. 1-6 (0-1)

2009-04-10; XoNoX
Aktualności, 92' Mecze
10 kwietnia 2009 (piątek), godz. 10:00 - 17. kolejka

KS Wesoła Warszawa - NOSiR Świt 92' Nowy Dwór Mazowiecki 1-6 (0-1)
0-1 Zalewski
0-2 Muszyński
0-3 Zalewski
0-4 Rak
0-5 Zalewski
0-6 Pruchniewicz
1-6 zawodnik gospodarzy (karny)

NOSiR Świt 92': Rafalski - Trojak, Gromadka, Pruchniewicz , Brzyski, Szczepkowski, Zawadzki, Boniecki, Rak , Muszyński (, Grzelak ), Zalewski

Kucharczyk na towarzyski dwumecz U-18 z Belgią

2009-04-09; XoNoX
Aktualności, Reprezentacja
U-18: Powołania na dwumecz z Belgią i konsultację w Pęcławiu

W dniach 5-9 maja w Pęcławiu koło Góry Kalwarii odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla zawodników rocznika 1991. Trener Michał Globisz zdecydował, że grupa osiemnastu piłkarzy po zgrupowaniu rozegra towarzyski dwumecz z Belgią (11 i 13 maja). Natomiast trzynastu pozostałych zawodników będzie tylko trenować w Pęcławiu.

Kadra U-18 na towarzyski dwumecz z Belgią:

Filip Kurto (Wisła Kraków), Piotr Wołczyński (UKS SMS Łódź), Krzysztof Wolkiewicz (Lech Poznań), Kamil Wenger (UKS SMS Łódź), Mateusz Bartków (Zagłębie Lubin), Paweł Oleksy (Zagłębie Lubin), Michał Kucharczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Szczepaniak (AJ Auxerre, Francja), Bartosz Salamon (Brescia Calcio, Włochy), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Rafał Figiel (Lechia Zielona Góra), Tomasz Hołota (GKS Katowice), Patryk Podrygała (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Michał Fidziukiewicz (Jagiellonia Białystok), Krzysztof Kasak (VfL Borussia Mönchengladbach 1900, Niemcy), Mateusz Podstolak (Stal Mielec), Tomasz Pożoga (Gwarek Zabrze), Rafał Duchnowski (Lechia Zielona Góra)

Kadra U-18 na konsultację:

Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Damian Skołożyński (Wisła Kraków), Gjentijan Haxhijaj (Garbarnia Kraków), Marceli Pacek (Stal Kraśnik), Daniel Wólkiewicz (Pogoń Szczecin), Sebastian Hulisz (Unia Janikowo), Mikołaj Zwoliński (Widzew Łódź), Mateusz Szałek (Chemik Police), Sebastian Radzio (Wigry Suwałki), Patryk Kamiński (Legia Warszawa), Arkadiusz Kowalczyk (GKS Katowice), Dawid Jankowski (Polonia Słubice), Paweł Rosiński (Lechia Gdańsk).

Źródło: Górnik Zabrze / PZPN / 90 minut.pl (elenril)

Niepokonani!

2009-04-08; XoNoX
Aktualności, Tygodnik Nowodworski
Niepokonani!
Miło nam donieść, że piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki są jedynym klubem w Polsce w rozgrywkach na poziomie Ekstraklasy do III ligi, który nie zaznał jeszcze w tym sezonie goryczy porażki. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Tygodnik Nowodworski nr 15 / strona 15 / 9 kwietnia 2009


1/8 Pucharu Polski:
Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0)

2009-04-08; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, Gazeta Nowodworska, Puchar Polski
8 kwietnia 2009 (środa), godz. 15:30
1/8 Pucharu Polski 2009/2010

LKS Mazur Karczew - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0)
1-0 Kuba Radkowski 55' (asysta Pusek) [po błędzie Adamczyka]
2-0 Kamil Tlaga 83' (asysta Jankowski) [po błędzie Drwęckiego]

Mazur: Dominik Pusek [1982] - Adam Centkowski [1980] (63, Jacek Dąbrowski [1974]), Adam Gmitrzuk [1982] (46, Michał Słomski [1980] ), Raał Gołowicz [1978], Artur Wójcik [1986] (63, Damian Jakubik [1990]) - Rafał Głąbicki [1981], Michał Zieliński [1983], Iwanowski - Piotr Zegarek [1981] (75, Kamil Tlaga [1987] ), Jakub Radkowski [1981] , Karol Jankowski [1984]
Średnia wieku: ~27 lat

Świt: Krzysztof Telechowski [1991] - Adam Brzyski [1993], Karol Drwęcki [1991], Piotr Gurzęda [1987], Michał Adamczyk [1979], Łukasz Galicki [1989] (46, Michał Jagodziński [1989]), Marcellinus Odong Obem [1990], Michał Wojtczak [1987], Grzegorz Kończyński [1989] (46, Szymon Lewicki [1988]), Michał Strzałkowski [1992] (56, Konrad Karczewski [1993]), Piotr Chmielewski [1991] (46, Michał Kucharczyk [1991])
Średnia wieku: ~20 lat

Sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa)
Widzów: ~200

Fotorelacja z meczu: Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0) (15 zdjęć - autor: www.swit.nsk.pl)Fotorelacja z meczu 1/8 Pucharu Polski:
Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0)
(15 zdjęć - autor: www.swit.nsk.pl)


Traktuje ten mecz jako sparing, oczywiście nie zamierzam łatwo sprzedać skóry. Kluczowi zawodnicy Świtu będą mieli dzisiaj wolne, głównie wystąpią młodzieżowcy, w tym wychowanek Świtu 93' trenera Grzegorza Skorupskiego - Konrad Karczewski.

Wypowiedź trenera Świtu po meczu:

Libor Pala - wypowiedź po meczu: Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0)Libor Pala - wypowiedź po meczu:
Mazur Karczew - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (0-0)
(rozmiar: 18,52 MB - czas: 7 minut 15 sekund - © XoNoX)


Pożegnanie z pucharem
Ubiegłej środy nowodworski Świt zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z silnym ligowym przeciwnikiem, Mazurem Karczew. Był to mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski, w związku z czym trener Libor Pala wystawił w pierwszym składzie wielu młodzieżowców i średnia wieku gości, którzy pojawili się na murawie tego popołudnia, wynosiła zaledwie 20 lat. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Gazeta Nowodworska nr 15 / strona 24 / 14 kwietnia 2009W rozegranym dzisiaj, przełożonym o tydzień na prośbę gospodarzy, meczu 1/8 Pucharu Polski szczebla MZPN, Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał z Mazurem Karczew, tym samym przygoda Świtu z Pucharem dobiegła końca. Wyeliminowała nas drużyna zajmująca obecnie 3. miejsce w III lidze grupie łódzko-mazowieckiej. Drużyna Świtu pojechała na ten mecz mając w składzie głównie zawodników młodzieżowych, w tym dwóch debiutantów: Adam Brzyski i Konrad Karczewski. Wynikało to częściowo z kontuzji paru podstawowych zawodników: Tomasza Reginisa, George'a Enow'a i Marka Lendziona. Także była to doskonała okazja do ogrania i zaprezentowania się młodych, perspektywicznych piłkarzy.

W 15. minucie meczu Świt groźnie skontrował Mazura, ale Obem nie wykorzystał świetnego podania i nie trafił do bramki Puska. W 33. minucie pierwsze uderzenie Świtu w światło bramki obronił bramkarz gospodarzy.

W 55. minucie daleki wykop Puska, do Radkowskiego oraz umiejętne ogranie obrońcy Świtu - Michała Adamczyka przez Kubę, pozwoliło znaleźć mu się w sytuacji sam na sam i nie zmarnował jej, trafiając na 1-0 dla Mazura. Świt oddał najgroźniejszy strzał w 75. minucie. Z boku wrzuconą piłkę, z trudem Pusek przeniósł nad poprzeczką. Trener Karaś w końcówce wzmocnił nieco skład, a chwilę wcześniej wprowadzony Kamil Tlaga ustalił wynik na 2-0 dla gospodarzy. Karol Jankowski wyłuskał piłkę obrońcy Świtu Karolowi Drwęckiemu, podał do Kamila. Ten minął bramkarza i trafił do siatki. Tlaga mógł strzelić gola na 3-0, ale na szczęście piłka trafiła w słupek.

Źródło (skład gospodarzy, fragmenty relacji z meczu): mazurkarczew.pl (Mazurek)

Mazur Karczew w 1/4 Pucharu Polski zagra na boisku GLKS Nadarzyna 22 kwietnia 2009 roku (środa) o godzinie 16:00.

Świąteczne emocje

2009-04-07; XoNoX
Aktualności, Świt I Zapowiedzi
W sobotę 11 kwietnia 2009 roku o godzinie 15:00 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie 19. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy Świtem i Nadnarwianką Pułtusk.

W najbliższą świąteczną sobotę, odbędzie się w Nowym Dworze kolejny mecz ligowy i tym razem, również nie powinno zabraknąć emocji, bowiem gościć będziemy zespół z górnej części tabeli Nadnarwiankę Pułtusk. Z klubem tym gramy w rozgrywkach ligowych nieprzerwanie od sezonu 2006/2007. Bilans tych spotkań jest dla Świtu korzystny, trzy zwycięstwa i dwa remisy, przy czym zaznaczyć trzeba, że lepiej "biało-zieloni" spisywali się na własnym boisku, gdzie Nadnarwianka w ostatnich trzech meczach przy Sportowej nie zdobyła żadnego punktu, a co więcej nie strzeliła żadnej bramki. W rundzie jesiennej podopieczni Libora Pali wygrali 1:0 po bramce Tomasza Reginisa. Sobotni mecz będzie już jednak zupełnie innym meczem i nie ma co wyłącznie patrzeć na statystyki. Piłkarze trenera Mateusza Miłoszewskiego spisują się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze, zajmując w tej chwili czwarte miejsce z wciąż dużymi szansami przynajmniej na miejsce barażowe, bowiem do drugiej Warty Sieradz tracą tylko dwa "oczka". W Pułtusku grają obecnie dwaj byli Świtowcy: Michał Lewandowski i Fabian Kotarski, który zdążył już strzelić dla tego klubu trzy bramki w bieżącym sezonie, w tym jedną w ostatnim wygranym meczu z Wartą 1:0.

Bez wątpienia najbliższy mecz zapowiada się ciekawie i mimo przystępowania do tej potyczki Świtu jako faworyta nie będzie to łatwa przeprawa. Zwycięstwo będzie miało niebagatelne znaczenie i może jeszcze bardziej przybliżyć nowodworzan do awansu, o czym znakomicie zdają sobie sprawę sami piłkarze i sztab szkoleniowy. Miejmy nadzieję, że piłkarze nas nie zawiodą i sprawią , że wszyscy w jeszcze lepszych nastrojach udadzą się na święta.

Źródło: bialo-zieloni.pl (Robo)

Świąteczny nastrój chyba udzielił się zawodnikom Warty Sieradz, którzy dość nieoczekiwanie przegrali na własnym boisku 0-1 (0-0) z drużyną UKS SMS Łódź, który grała od 53. minuty w dziesiątkę (czerwona kartka po wcześniejszych dwóch żółtych).

Świt jednak bez Adamskiego

2009-04-07; XoNoX
Aktualności, Świt I Transfery
W dniu dzisiejszym trener Libora Pala i Zarząd Klubu MKS "Świt" podjęli wspólnie decyzję, że Władysław Adamski, piłkarz dotychczas trenujący wspólnie z pierwszym Świtem jednak nie będzie grał jako zawodnik drużyny Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Świt jest jedynym niepokonanym

2009-04-07; XoNoX
Aktualności, Gazeta Polska - Mazowsze
Pewnie do II ligi zmierzają piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Po sobotnim zwycięstwie nad Stalą Niewiadów 2:1 podopieczni Libora Pali powiększyli przewagę nad drugą w tabeli III ligi grupy łódzko-mazowieckiej Wartą Sieradz do dziesięciu punktów.

- Cieszę się, że znów udało nam się odskoczyć od rywali. W Niewiadowie o zwycięstwo nie było łatwo, głównie ze względu na fatalny stan murawy. Jeżeli za tydzień wygramy z Nadnarwianką Pułtusk, będziemy mogli zacząć myśleć o II lidze - mówi napastnik Świtu Dariusz Zjawiński. - Uważam, że tylko Nadnarwianka może nam odebrać pierwsze miejsce. Raczej nie wierzę w zespoły Warty i Mazura Karczew - dodaje były zawodnik Legii.

Co ciekawe, po porażce Olimpii Elbląg z Vęgorią Węgorzewo Świt pozostał jedyną drużyną, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu, licząc razem zespoły z ekstraklasy, I ligi i wszystkich grup II oraz III ligi. (...)

Źródło: polskatimes.pl (Maciej Stolarczyk, Paweł Drażba)

Agrykola Warszawa - Świt 96' Nowy Dwór Maz. x-x

2009-04-05; XoNoX
Aktualności, 96' Mecze
5 kwietnia (niedziela), godz. 13:30 - 13. kolejka

WCSM Agrykola Warszawa - NOSiR Świt 96' Nowy Dwór Maz. x-x

Bóbr Tłuszcz - Świt 97' Nowy Dwór Maz. 0-9

2009-04-05; XoNoX
Aktualności, Gazeta Nowodworska, 97' Mecze
5 kwietnia (niedziela), godz. 12:00 - 11. kolejka

TKS Bóbr Tłuszcz - NOSiR Świt 97' Nowy Dwór Maz. 0-9

Uwierzyć w siebie
W ostatnim meczu młodzi adepci futbolu z rocznika 1997 zmierzyli się na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Gazeta Nowodworska nr 15 / strona 24 / 14 kwietnia 2009


Dąb Wieliszew - Świt 94' Nowy Dwór Maz. 1-0 (1-0)

2009-04-05; XoNoX
Aktualności, 94' Mecze
5 kwietnia (niedziela), godz. 12:00 - 16. kolejka

KS Dąb Wieliszew - NOSiR Świt 94' Nowy Dwór Maz. 1-0 (1-0)
1-0 zawodnik z Wieliszewa 32'

NOSiR Świt 94': Kwiatkowski - Wójcikowski, Krzymiński, Kołecki, Majkowski (60, Janczarek) - Pruchniewicz (70, Affek), Kimura, Krawczyk, Świderski (74, Wysocki Marcin) - Nowakowski, Wołkowicz

Kolejny mecz podopieczni trenera Reginisa rozegrali w Wieliszewie z liderem rozgrywek (mecz powinien być rozegrany w Nowym Dworze Mazowieckim, ze względu na wystawę psów na stadionie, mecz miał odbyć się w Okuninie, ale trener postanowił rozegrać mecz na wyjeździe, ponieważ boisko w Okuninie służy do kopania piłki, a chłopcy mają uczyć się grać w piłkę, a nie kopać).

Jak przystało na dwa czołowe zespoły ligi, mecz stał na wysokim poziomie. W pierwszej części gry grający z wiatrem gospodarze osiągnli przewagę i w 32. minucie strzelili jak się okazało zwycięską bramkę. W tej części gry bardzo dobrze w bramce spisywał się Kwiatkowski, który kilka razy wyszedł zwycięsko z pojedynków z graczami Dębu. Świt najlepszą sytuację miał w 39. minucie, kiedy po strzale Kimury z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę, a dobitkę Wołkowicza złapał bramkarz.

Druga połowa to przewaga nowodworzan, którzy dążyli do remisu, w tej części gry Dąb sporadycznie przedostawał sie pod bramkę Świtu. Składne akcje Świtu niestety nie zakończyły się sukcesem, brakowało ostatniego podania albo na drodze stawał bardzo dobrze broniący bramkarz z Wieliszewa. Świt najbliżej wyrównania był po strzałach Kimury i Krzymińskiego, ale piłka o centymetry mijała słupek bramki Dębu.

- Jestem zadowolony z gry zespołu i zaangażowania z jakim drużyna dążyła do wyrównania. Muszę przyznać, że drużyna z Wieliszewa warunkami fizycznymi biła nas o głowę (5 zawodników około 190 cm). Bardzo dobrze wyglądała również nasza gra taktyczna i przygotowanie wytrzymałościowe. Małym mankamentem jest to, że 3-4 zawodników zagrało na 70% swoich umiejętności. - trener Tomasz Reginis.

Stal Niewiadów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (1-1)

2009-04-04; XoNoX
Aktualności, Świt I Mecze, Gazeta Nowodworska, Tygodnik Nowodworski

4 kwietnia 2009 (sobota), godz. 15:00
III liga, grupa łódzko-mazowiecka, 18. kolejka

Stal Niewiadów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (1-1)
1-0 Adrian Gaugier 30' (z autu zawodnik gospodarzy wyrzucił piłkę w pole karne Świtu, a Karol Drwęcki główkował tak, że piłka wylądowała pod nogami przeciwnika, który oddał strzał w długi róg bramki Foglera)
1-1 Michał Kucharczyk 31' (Szymon Lewicki zagrał piłkę do Kucharczyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali, nie zmarnował jej zdobywając wyrównującą bramkę)
1-2 Grzegorz Kończyński 82' (z autu wyrzut piłki, następnie przedłużył ją Szymon Lewicki, a Kończyński przyjął piłkę i uderzył z woleja z 16 metra w samo okienko)

Stal: Jakub Olczyk - Konrad Sadowski, Radosław Kochelski, Bartłomiej Idzikowski (85, Igor Sobalczyk), Krzysztof Ciszewski , Bartłomiej Gajewski, Grzegorz Walentynowicz , Stanisław Ogrodowicz, Adrian Gaugier , Radosław Kowalczyk (58, Dawid Wojciechowski), Michał Nowacki (66, Dominic Okanu)

Świt: Bartłomiej Fogler - Michał Wojtczak, Piotr Gurzęda , Karol Drwęcki, Michał Adamczyk, Łukasz Galicki (61, Grzegorz Kończyński ), Dariusz Zjawiński, Marcellinus Odong Obem, Szymon Lewicki, Michał Kucharczyk (85, Kamil Koziara), Michał Strzałkowski (50, Michał Jagodziński)

Sędziował: Mariusz Kobus (Łódź)

Wypowiedź trenera Świtu po meczu:

Libor Pala - wypowiedź po meczu: Stal Niewiadów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (1-1)Libor Pala - wypowiedź po meczu:
Stal Niewiadów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 (1-1)
(rozmiar: 18,52 MB - czas: 7 minut 15 sekund - © XoNoX)


Idą jak burza
Minionej soboty ligowy outsider z Niewiadowa podejmował lidera rozgrywek grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Zgodnie z oczekiwaniami Biało-Zieloni, którzy dobrze weszli w rundę wiosenną, wygrali gładko to spotkanie. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Gazeta Nowodworska nr 14 / strona 24 / 7 kwietnia 2009


Szczęśliwie, ale skutecznie
Trzeci mecz wiosną i trzecie zwycięstwo różnicą jednego gola. Podopieczni Libora Pali można nazwać minimalistami, ale z pewnością są to skuteczni minimaliści! Ostatnio ofiarą "biało-zielonych" padła wciąż broniąca się przed spadkiem z trzeciej ligi Stal Niewiadów. (kliknij, aby przeczytać artykuł)

Źródło: Tygodnik Nowodworski nr 15 / strona 15 / 9 kwietnia 2009


Dzisiaj rozegrano wszystkie mecze w ramach 18. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Świt zwyciężył na wyjeździe ze Stalą Niewiadów 2:1 i zdecydowanie umocnił się na pozycji lidera, bowiem punkty potraciły wszystkie zespoły z czołówki.

Po raz kolejny punkty stracił nasz teoretycznie najgroźniejszy rywal w walce o awans, a mianowicie Warta Sieradz, która przegrała w Pułtusku z Nadnarwianką 1:0. Co ciekawe bramkę dla gospodarzy strzelił były piłkarz Świtu Fabian Kotarski. Punkty potracili również GLKS Nadarzyn i Mazur Karczew , którzy zremisowali bezbramkwo na własnych stadionach odpowiednio z MKS Kutno i Bronią Radom.

W tej chwili Świt zdecydowanie już umocnił się na pozycji lidera, wyprzedzając drugą w tabeli Wartę i trzeci Mazur o 10 punktów. W następnej kolejce Świt podejmie na własnym stadionie Nadnarwiankę nad którą na dzień dzisiejszy mamy 12 punktów przewagi. W całej 18 kolejce padło zaledwie 9 bramek, a trzy mecze zakończyły się bezbramkowymi rezultatami. W strefie spadkowej znajdują się Woy, Stal Niewiadów i Mazowsze Grójec.

Źródło: bialo-zieloni.pl (Robo)

Byłeś na meczu, wiesz coś więcej odnośnie meczu, zrobiłeś zdjęcia, daj znać SMSem lub napisz na maila.

Pozostałe dzisiejsze mecze 18. kolejki III ligi, grupy łódzko-mazowieckiej:
Wisła II Płock - Omega Kleszczów 0-0
GLKS Nadarzyn - MKS Kutno 0-0
Mazur Karczew - Broń Radom 0-0
Nadnarwianka Pułtusk - Warta Sieradz 1-0 (1-0)
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 (1-0)
Mazowsze Grójec - Legionovia Legionowo 0-1 (0-1)
UKS SMS Łódź - Narew Ostrołęka 1-1 (1-0)

Świt 95' Nowy Dwór Maz. - GKP Targówek 1-0

2009-04-04; XoNoX
Aktualności, 95' Mecze
4 kwietnia (sobota), godz. 13:30 - 13. kolejka

NOSiR Świt 95' Nowy Dwór Maz. - GKP Targówek Warszawa 1-0
1-0 Wyszyński

Informacja od: Konrad Oszczewski

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 następna >>


 Świt I
 III liga 2020/2021
 grupa I


(tr. Mariusz Miecznikowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Klasa okręgowa 2020/2021
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki MZPN

   Tabela / Wyniki w PP

 Pozostałe ligi


   II liga
{Pogoń Siedlce,
Znicz Pruszków}

   KO gr. Ciech.-Ostr.
{Błękitni Raciąż,
Żbik Nasielsk}

   PP MZPN Ciech.-Ostr.

   Klasa A , gr. W-wa I
{Wkra Pomiechówek}

   Klasa B , gr. W-wa I
{Mewa Krubin,
Lotnisko Modlin,
Wisła Zakroczym}
 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2021 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.