Poniedziałek, 20 maja 2019 r.   Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1548916

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 54.226.4.91
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Po błędzie gości nie wywołali u kibiców złości...
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)

2019-03-31; XoNoX
Aktualności
niedziela 31 marca 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
1:0 Marcin Kozłowski 62 (k)


tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
Marcin Kozłowski z rzutu karnego na 1:0 w 62. minucie



tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
podziękowania zawodnicy vs kibice



tv.nsk.pl 2019-03-31 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
radość piłkarzy Świt


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 20 - 30-31 marca

Legionovia Legionowo 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 marca, 15:30
Konrad Zaklika 18, Kacper Będzieszak 79 - Dominik Głowiński 13, Artur Gieraga 46
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Aleksander Ślęzak
Unia Skierniewice 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 marca, 15:00
Michał Grochowski 54, Jakub Tecław 90
Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 30 marca, 15:00
Paweł Wolski 9, Patryk Kamiński 48 (k), Arkadiusz Ciach 90 (k) - Patryk Czarnota 32 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Polonia Warszawa 31 marca, 11:00 (907)
Artur Amroziński 62, Bartosz Snopczyński 83
Legia II Warszawa 0-0 Pelikan Łowicz 31 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 0-3 Olimpia Zambrów 29 marca, 19:00 (400)
Kamil Zalewski 17, 56, Łukasz Gryko 90
Mazur Ełk 1-1 Sokół Ostróda 30 marca, 14:00
Hubert Molski 76 (k) - Robert Hirsz 7
Huragan Morąg 1-2 Znicz Biała Piska 30 marca, 15:00
João Criciúma 32 - Paweł Adamiec 53, Karol Kosiński 60
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 ŁKS 1926 Łomża 31 marca, 17:00
Marcin Kozłowski 62 (k)

Marki nie dały strzelić sobie bramki...
AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-03-30; XoNoX
Aktualności
sobota, 30 marca 2019, godz. 14:30, ul. Wspólna 12, Marki
AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0


tv.nsk.pl 2019-03-30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
zawodnik Marcovii sam na sam z bramkarzem Świt II


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 18 - 30-31 marca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-0 Amur Wilga 30 marca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 30 marca, 11:00
AP Marcovia Marki 0-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 marca, 14:30
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Legionovia II Legionowo 31 marca, 14:00
Dąb Wieliszew 1-1 Burza Pilawa 30 marca, 11:00
Unia Warszawa 4-0 Bug Wyszków 30 marca, 15:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 4-2 Promnik Łaskarzew 30 marca, 16:00
Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew 3 kwietnia, 20:00

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża

2019-03-28; XoNoX
Aktualności
Następnego dnia, w niedzielę 31 marca 2019 o godz. 17:00, zagra pierwsza drużyna MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki, która zajmuje obecnie 13. miejsce w III lidze gr. I z 20. punktami. Przeciwnikiem będzie ostatni ŁKS 1926 Łomża (18) z 6. punktami. Nowodworscy zawodnicy po dwóch przegranych meczach, 0:1 (D) z Sokół Ostróda i 1:2 (W) ze MLKS Znicz Biała Piska, muszą już tylko wygrywać. Wynik inny niż pewna wygrana biało-zielonych i dopisanie 3. punktów, będzie zaprzeczeniem tego co przed rundą wiosenną zapowiadano kibicom...

11:00 WRKS Olimpia Warszawa - RKS Mazur Radzymin
14:30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-28; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2019-03-30 AP Marcovia Marki - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
transmisja na żywo


W najbliższy weekend, sobota 30 marca 2019 o godz. 14:30, MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (1) zagra na wyjeździe AP Marcovia Marki (8).


tv.nsk.pl 2019-03-30 WRKS Olimpia Warszawa - RKS Mazur Radzymin
transmisja na żywo


W tym samym dniu o godz. 11:00 zagra zajmująca 3. miejsce WRKS Olimpia Warszawa (3) z wiceliderem Radzymiński Klub Sportowy Mazur (2).

Postaramy się być na obu spotkaniach i coś na żywo zaprezentować ;)

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #ap #marcovia #marki

Świt II Nowy Dwór Maz. - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)

2019-03-24; XoNoX
Aktualności

niedziela, 24 marca 2019, godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
1:0 Sebastian Cuch 41'
2:0 Rafał Maciejewski 64'
3:0 Marcin Kozłowski 68'
4:0 Kamil Waśniowski 78'
4:1 Tomasz Aleksiejuk 82'

Rezerwy MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zaczynają rundę wiosenną tak samo jak goniący Radzymiński Klub Sportowy Mazur, czyli wygraną 4:1 (1:0) z Escola Varsovia Warszawa.

Świt II: Antoniuk K, Ciesielski A, Cuch S , Kozłowski M , Maciejewski R , Pietroń M, Piwowarek K, Śledziewski R, Szulkowski J, Truskolaski S , Waśniowski K
Grali również: Majchrzak S, Nowakowski J, Puchacz P, Sawicki M, Świderski M, Trojnacki B

Escola: Andrzejewski T, Bąk J, Bałas K, Cieślak M, Grodzicki B, Mazur M, Michalik B, Sobierajski A , Szynke K, Wrzeszcz P, Yatsenko O
Grali również: Aleksiejuk T , Jończyk E, Karkowski F, Leszczyński M, Pachelski R, Paturaj M, Szydłowski J


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Sebastian Cuch w 41' na 1:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Rafał Maciejewski 64' na 2:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Marcin Kozłowski 68' na 3:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Kamil Waśniowski 78' na 4:0


tv.nsk.pl 2019-03-24 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa 4:1 (1:0)
Tomasz Aleksiejuk 82' na 4:1


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazur II Karczew 2-3 Agape Białołęka (Warszawa) 24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew 3-2 Victoria II Sulejówek 24 marca, 15:00
Bug Wyszków 3-1 Sokół Serock 24 marca, 16:00
Burza Pilawa 1-2 Unia Warszawa 24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Dąb Wieliszew 24 marca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Escola Varsovia Warszawa 24 marca, 12:30
Mazur Radzymin 4-1 AP Marcovia Marki 23 marca, 15:00
Amur Wilga 0-4 Olimpia Warszawa 24 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia

Coś piskło...
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

2019-03-23; XoNoX
Aktualności
sobota, 23 marca 2019, godz. 15:00, ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
0:1 Hubert Michalik 20'
1:1 Paweł Adamiec 57' (k)
2:1 Paweł Kossyk 75'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża 1-4 Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Daniel Kacprzyk 23 (k) - Piotr Krawczyk 3, 41, Filip Kowalczyk 69, Karol Podliński 90
Znicz Biała Piska 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 15:00
Paweł Adamiec 57 (k), Paweł Kossyk 75 - Hubert Michalik ?
Sokół Ostróda 3-2 Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Marcin Kajca 1, 2, Robert Hirsz 23 - Rafał Kruczkowski 63, Piotr Łysiak 86
Olimpia Zambrów 4-2 Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Kamil Zalewski 5, Kamil Jackiewicz 15, Mateusz Ostaszewski 22, Adam Radecki 72 - Maciej Radaszkiewicz 71, Bartosz Gołaszewski 90
Pelikan Łowicz 0-1 Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Wojciech Wocial 71
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Wojciech Gorczyca 4, Przemysław Śliwiński 6, 38 - Kamil Szymczak 45
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Paweł Brokowski 73 (k) - Paweł Wolski 37
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Unia Skierniewice 23 marca, 15:00
Damian Warchoł 26, Konrad Niedzielski 72, Patryk Bojańczyk 82

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa

2019-03-22; XoNoX
Aktualności
niedziela, 24 marca 2019, godz. 12:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 17 - 23-24 marca

Mazur II Karczew - Agape Białołęka (Warszawa) 24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 24 marca, 15:00
Bug Wyszków - Sokół Serock 24 marca, 16:00
Burza Pilawa - Unia Warszawa 24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 24 marca, 11:00
Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 23 marca, 15:00
Amur Wilga - Olimpia Warszawa 24 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia #znicz #biała #piska

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-22; XoNoX
Aktualności
sobota, 23 marca 2019, godz. 15:00, ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Sokół Ostróda - Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 23 marca, 15:00

#tvnskpl #switndm #switIIndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #kibice #liga #okręgowa #warszawa #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #NOSiR20182019 #NOSiRkibice #siatkówka #siatka #2liga #escola #varsovia #znicz #biała #piska

The Falcon has landed... - Sokół wylądował...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1 (0:1)

2019-03-17; XoNoX
Aktualności

niedziela 17 marca 2019, godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
0:1 Marcin Kajca 13'

Świt: Prus - Kamiński, Pomorski, Drwęcki, Broniszewski (77, Szulkowski), Rudnicki, Kozłowski, Pietroń , Napora (46, Śledziewski), Wiśniewski , Maciejewski (64, Basiuk)

Sokół: Bąbel - Paczkowski, Kajca , Lisiecki (64, Panek), Łyszyk (65, Wasiak), Tomkiewicz, Stryjewski, Siedlik (46, Dampc), Maternik , Wojciechowski, Otręba


2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
fragmenty



2019-03-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 0:1
skrót


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 18 - 16-17 marca

Legionovia Legionowo 0-1 Unia Skierniewice 16 marca, 15:00
Michał Czaplarski 60
Ursus Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca, 14:00
Filip Dziełak 16 - Paweł Kaczmarek 52
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 marca, 11:00 (700)
Kamil Szymczak 51 (k), Kamil Lewiński 63
Legia II Warszawa 0-0 Broń Radom 17 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-2 Polonia Warszawa 16 marca, 17:00
Wojciech Wocial 53, Mateusz Grudziński 61 - Krystian Pieczara 87, 88
Mazur Ełk 1-2 Pelikan Łowicz 16 marca, 13:00
Mariusz Łapiński 56 (k) - Damian Szczepański 27, Grzegorz Wawrzyński 63
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Mateusz Wlazłowski / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Mariusz Łapiński
Huragan Morąg 2-2 Olimpia Zambrów 16 marca, 14:00
Igor Biedrzycki 38, Rafał Kruczkowski 53 - Kamil Zalewski 34, Patryk Koncewicz 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 17 marca, 17:00
Marcin Kajca 13
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Znicz Biała Piska 16 marca, 14:00
Michał Kossyk 2, Paweł Adamiec 44, Karol Kosiński 64

Drużynę MKS Świt w przerwie zimowej opuściło 4 zawodników

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Napastnik Krystian Pałczyński do Omega Kleszczów,
Pomocnik Konrad Perzyna do KS Raszyn,
Pomocnik Michał Steć do Olimpia Zambrów,
Pomocnik Dominik Witkowski do MKS Przasnysz.

Jan Szulkowski – kolejny nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Jan Szulkowski to 18-letni napastnik, wychowanek Wichru Kobyłka.

Mikołaj Napora - nowy napastnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Mikołaj Napora z Błękitnych Stargard został nowym zawodnikiem trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

21-letni napastnik w obecnym sezonie rozegrał cztery mecze w II lidze.

Świt z dorobkiem 20 punktów zajmuje 13. miejsce w grupie pierwszej III ligi.

Kamil Tlaga - nowy pomocnik w Świcie

2019-03-11; XoNoX
Aktualności
Kamil Tlaga jest 32-letnim pomocnikiem, który przeszedł do Świtu z Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wychowanek Wichru Kobyłka oraz były zawodnik m.in. Widzewa Łódź czy Legionovii Legionowo.

Sparing nr 9:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)

2019-03-09; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 9 (ostatni): sobota 9.03.2019 godz. 14:00, w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 11
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
1:0 Kluska (bramka samobójcza) 20'
1:1 Bartosz Wiśniewski 85' (k)


Świt: Prus - Pietroń, Drwęcki, Kamiński, Wiśniewski, Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski, Michalik, Szulkowski oraz Antoniuk, Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Tlaga, Napora

Polonia: Jan Balawejder – Eryk Rakowski, Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Kobiera, Piotr Maślanka – Mateusz Małek, Marcin Kluska , Krystian Przyborowski, Cezary Sauczek – Kacper Wasilewski – Bartosz Wiśniewski


2019-03-09 sparing nr 9:
tv.nsk.pl 2019-03-09 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Kluska (bramka samobójcza) 20' bramka na 1:0


2019-03-09 sparing nr 9:
tv.nsk.pl 2019-03-09 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 85' (k) - bramka na 1:1

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca, 15:00

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 19 - 23-24 marca

ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 23 marca, 15:00
Sokół Ostróda - Huragan Morąg 23 marca, 18:00
Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 23 marca, 15:00
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 24 marca, 11:15
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 3 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 marca, 12:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 23 marca, 15:00

Sparing nr 8:
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00, w Piasecznie
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
Marcin Kozłowski Karol Drwęcki Kamil Tlaga

Świt: Prus - Pietroń, Drwęcki , Kamiński, Wiśniewski - Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski , Michalik - testowany
Zagrali również: Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Antoniuk, Tlaga

Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00
MKS Piaseczno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-03-02; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 8: sobota 2.03.2019 godz. 12:00, w Piasecznie
MKS Piaseczno - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 7:
Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:3)

2019-02-23; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00, w Kobyłce
Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:3)
0:1 Kozłowski 12'
0:2 Pomorski 35'
0:3 zawodnik testowany 45'
0:4 Rudnicki 51' (w)

Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00
Huragan Wołomin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-21; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: sobota 23.02.2019 godz. 10:00, w Kobyłce
Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Jutro nie będzie sparingu nr 7:
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-16; XoNoX
Aktualności
Jutro nie będzie sparingu nr 7, z powodu dużej ilości kontuzji w drużynie z Ekstraklasy - Wiśle Płock. Sparing został odwołany.

[Aktualizacja, Wisła Płock zamiast Pogoni Siedlce]
Sparing nr 7: niedziela 17.02.2019 godz. 11:00
Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 7: niedziela 17.02.2019 godz. 11:00, w Płocku
Wisła Płock - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Przeciwnik nie wystawi tej 11 (jedenastki), która gra w Ekstraklasie, gdyż dzień wcześniej, 16 lutego 2019 o godz. 15:30, zagra na wyjeździe mecz 22. kolejki: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock.
Także sportowo pewnie będą trochę większe szanse na sprawienie niespodzianki ;]

Zawodnik MKS Wicher Kobyłka na testach w Świcie

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Od jutra testy w MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpocznie pomocnik Janek Szulkowski, zawodnik drużyny MKS Wicher Kobyłka.

Sparing nr 6:
Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

2019-02-10; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00, w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-02-06; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 6: sobota 9.02.2019 godz. 12:00, w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 5:
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:2 (3:0)

2019-02-06; XoNoX
Aktualności
Sparing nr 5: środa 6.02.2019 godz. 17:30
Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:2 (3:0)
Muszyński, Prusinowski, samobój, 2x Ciach - Maciejewski, Kozłowski

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 następna >>


 Świt I
 III liga 2018/2019
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski,
od 29 stycznia 2019)
(były tr. Rafał Kleniewski
od 6.I.2017 do 31.XII.2018)


   Tabela / Wyniki


 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2018/2019
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Świt II na Facebook

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.