Piątek, 20 września 2019 r.   Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1581981

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.206.16.123
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nadzwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze
Zebranie Członków Klubu

2019-07-23; XoNoX
Aktualności
Podajemy informacyjnie za oficjalną stroną klubu:
"Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Świt" Nowy Dwór Mazowiecki informuje, że w dniu 02.08.2019 r. (piątek) o godzinie 19:00 (I termin), 19:30 (II termin) odbędzie się Nadzwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze Zebranie Członków Klubu.

Miejsce zebrania - budynek klubu - sala konferencyjna - I piętro

PORZĄDEK NADZWYCZAJNE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW MKS "ŚWIT":

1. Otwarcie zebrania i powitanie uczestników,
2. Wybór przewodniczącego zebrania,
3. Wybór Komisji Skrutacyjnej,
4. Zatwierdzenie porządku obrad,
5. Sprawozdanie ustępującego Zarządu i opinia Komisji Rewizyjnej,
6. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu,
7. Przedstawienie kandydatów do Zarządu Klubu,
8. Wybory,
9. Przedstawienie kandydatów do Komisji Rewizyjnej,
10. Wybory,
11. Zmiana Statutu MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
12. Wolne wnioski,
13. Zakończenie zebrania,

* Przypominamy, że członkowie klubu, którzy nie mają opłaconych bieżących składek członkowskich tracą prawo do czynnego uczestnictwa.

Prezes Zarządu
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Cichecki"

Sparing nr 3:
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-07-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 lipca 2019 godz. 15:00, Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków (stadion MZOS)
MKS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

W drugim dzisiejszym sparingu Znicz Pruszków zremisował bezbramkowo z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.


2019-07-20 MKS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
Sparing nr 3 - relacja


Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Paweł Tarnowski, zawodnik testowany, Michał Wrześniewski, Krystian Mianowicz - Arkadiusz Pyrka, Bartłomiej Faliszewski, Piotr Jóźwiak, zawodnik testowany, Krystian Tabara - zawodnik testowany. Grali także: Filip Wysocki, Mateusz Kociszewski, Jakub Zagórski, Kacper Falkowski, Jakub Bogucki, Hubert Handzlik.

W Zniczu zagrał m.in. Jakub Bogucki z zespołu juniorów.

Świt (I połowa:) Niezgoda - Cuch, Kamiński, Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Tlaga, Kwiatkowski, Maciejewski, Napora (II połowa:) Prus - Ostrowski, Michalik B., Kamiński, testowany, Waśniowski, Basiuk, Maciejewski, Tlaga, Tkaczyk, Kwiatkowski

Sparing nr 2:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 2:3 (1:3)

2019-07-17; XoNoX
Aktualności

środa 17 lipca 2019 godz. 18:00, Rembertów
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 2:3 (1:3)
1:0 Bartosz Wiśniewski (k) 8'
1:1 Rafał Maciejewski
2:1 samobójcza 27'
3:1 Bartosz Wiśniewski 39'
3:2 Szulkowski


2019-07-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 2:3 (1:3)
Sparing nr 2 - skrót i bramki


Polonia (I połowa): testowany – Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Olczak, testowany, Eryk Rakowski – testowany, testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Bartosz Wiśniewski ; (II połowa): Bartosz Kowalczyk – testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Wiktor Babiński, Sebastian Pindor, Arkadiusz Zagórski, Kacper Wasilewski, Szymon Kamiński – testowany

Świt - I połowa: Prus – Michalik B., Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Zysik, Waśniowski, Tlaga, Maciejewski , Kwiatkowski II połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Ostrowski, Broniszewski, Michalik B., Michalik H., Napora, Cieślak, Szulkowski , testowany

Sparing nr 1:
MKS Przasnysz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5

2019-07-13; XoNoX
Aktualności

sobota 13 lipca 2019 godz. 11:00, ul. Makowska 23, 06-300 Przasnysz
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5
Kacper Sawczenko - Arkadiusz Ciach, Rafał Maciejewski, Mateusz Kwiatkowski

Przasnysz: Przychodzki - Pepłowski, Grędziński, Bartosiewicz, Pragacz T, Witkowski, Pragacz M, Olszewski, Rutkowski, Zaw. Testowany 1, Zaw. Testowany 2, Po przerwie zagrali: Szymański, Wróblewski R, Smoliński M, Kosiorek, Szypulski D, Sawczenko , Zaw. Testowany 3, Zaw. Testowany 4, Prusik D (rocznik 2003), Węglicki J (2003) i Morawski Sz. (2005)

Świt - I połowa: Niezgoda – Basiuk, Ciach , Cieślak, Drwęcki, Kamiński, Maciejewski , Michalik B., Tkaczyk (30′ Mielniczuk), Tlaga, Waśniowski II połowa: Prus – Broniszewski, Cuch, Kwiatkowski , Michalik H., Napora (75′ Mielniczuk), Ostrowski, Pomorski, Szulkowski, testowany, Zysik

Nowy sezon zaczniemy w Zambrowie,
oby tak jak zakończyliśmy obecny, czyli wygraną 4:0?
Terminarz III ligi, grupa I 2019/2020

2019-07-05; XoNoX
Aktualności
Warmińsko-Mazurski ZPN ustalił terminarz III ligi, grupy I na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia, a zakończy 16-17 listopada.

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 7 - 7-8 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz

Kolejka 8 - 14-15 września

Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 9 - 21-22 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda

Kolejka 10 - 28-29 września

RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 11 - 5-6 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom

Kolejka 12 - 12-13 października

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 13 - 19-20 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 14 - 26-27 października

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków

Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0

2019-07-01; XoNoX
Aktualności
Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0





Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0
skrót i bramki

Plany sparingowe nowodworskich piłkarzy w lipcu 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Biało-zieloni w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 zagrają pięć sparingów, wstępnie wszystkie na wyjazdach. Nie są znane dokładne lokalizacje i godziny, które są pewnie w fazie ustalania.

sobota 13.07.2019*
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 17.07.2019*
Polonia Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 20.07.2019*
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 24.07.2019*
Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 27.07.2019*
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

* - Terminy i miejsca rozgrywania meczu mogą ulec zmianie.

24.06.2019 - 7.07.2019 Urlopy zawodników MKS Świt
Wznowienie treningów od poniedziałku 8 lipca 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Od poniedziałku 24 czerwca 2019 do niedzieli 7 lipca 2019 piłkarze MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczęli urlopy.

Po nich od poniedziałku 8 lipca 2019 startują z przygotowaniami do kolejnego sezonu w III lidze 2019/2020 grupie I.

Liga startuje w pierwszy weekend sierpnia, czyli 3-4 sierpnia.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajął ostatecznie 12. miejsce

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

sobota 22 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Wyszyńskiego 8, 18-300 Zambrów
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 3'
0:2 Piotr Basiuk 53'
0:3 Marcin Kozłowski 60'
0:4 Hubert Michalik 65'


2019-06-22 ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 34 - 22 czerwca

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Biała Piska 22 czerwca, 17:00
Kamil Wolski 24, 26, Piotr Krawczyk 38 (k), 68 - Karol Kosiński 11, Konrad Radzikowski 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Masłowski

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki


KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
radość z awansu


Sokół Ostróda 5-2 ŁKS 1926 Łomża 22 czerwca, 15:00
Rafał Zalewski 8 (s), Maciej Mikołajczyk 32, Mateusz Dampc 38, 74, Piotr Ziółkowski 47 - Damian Łazarczyk 18, Jakub Jakimiuk 28
Olimpia Zambrów 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Rafał Maciejewski 3, Piotr Basiuk 53, Marcin Kozłowski 60, Hubert Michalik 65
Pelikan Łowicz 0-1 Huragan Morąg 22 czerwca, 17:00
Dawid Bogdański 82
Polonia Warszawa 1-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 69
Broń Radom 4-0 Victoria Sulejówek 22 czerwca, 17:00
Przemysław Wicik 41, Kamil Czarnecki 76 (k), Adam Imiela 81, Patryk Czarnota 87

2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
wypowiedzi i bramki


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Legia II Warszawa 22 czerwca, 17:00
Rafał Babul 63 - Mateusz Leleno 54

2019-06-22 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - KP Legia II Warszawa SSA 1:1 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Bartłomiej Maćczak 67, 68 - Jakub Pawlik 50, Kamil Lewiński 54, Kamil Kubiak 90

2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Maz. 2:3 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Unia Skierniewice 4-0 Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00
Hubert Przybycień 31, Maciej Nalej 45, Kamil Łojszczyk 55, Marek Dąbrowski 72

Legionovia Legionowo (1) - Znicz Biała Piska (10) 4:2
Sokół Aleksandrów Łódzki (2) - Lechia Tomaszów Maz. (3) 2:3

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki



2019-06-22 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 5:2 (3:2)
skrót meczu


Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00


2019-06-22 Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Polonia Warszawa - Mazur Ełk 0:1 (0:0)
bramki



2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
skrót meczu



2019-06-22 Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 (0:0)
cały mecz


Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

środa 19 czerwca 2019 godz. 18:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)
0:1 Kamil Nowicki 17'
0:2 Robert Kowalczyk 39'
1:2 Marcin Kozłowski 58'
2:2 Marcin Kozłowski 70' (k)
2:3 Grzegorz Wawrzyński 79'
3:3 Marcin Kozłowski 87'
Marcin Kozłowski (k)

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 33 - 19 czerwca

Ursus Warszawa 3-4 Legionovia Legionowo 19 czerwca, 18:00
Patryk Kamiński 19, Mateusz Muszyński 34, Arkadiusz Ciach 54 - Piotr Krawczyk 63, 72 (k), 74, 79
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia Skierniewice 19 czerwca, 18:00
Konrad Kornacki 56, Kamil Kubiak 74 - Maciej Wyszogrodzki 13 (k)
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca, 18:15
Łukasz Zjawiński 89 (k) - Dominik Głowiński 26, Aleksander Ślęzak 40
w Ząbkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Victoria Sulejówek 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 czerwca, 18:00
nieznany 35, Nikodem Zawistowski 64 - Arkadiusz Gajewski 43, 81
Mazur Ełk 0-4 Broń Radom 19 czerwca, 18:00
Patryk Czarnota 5 (k), Przemysław Śliwiński 43, Konrad Paterek 74, nieznany 90
Huragan Morąg 1-1 Polonia Warszawa 19 czerwca, 18:00
nieznany ? - Wiktor Babiński 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz 19 czerwca, 18:00
Marcin Kozłowski 58, 70 (k), 87 - Kamil Nowicki 17, Robert Kowalczyk 39, Grzegorz Wawrzyński 79
ŁKS 1926 Łomża 0-5 Olimpia Zambrów 19 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 50, 90, Kamil Jackiewicz 68, Mateusz Jastrzębski 75, Łukasz Gryko 84
Znicz Biała Piska 2-2 Sokół Ostróda 19 czerwca, 18:00
Patryk Gondek 16, Paweł Kossyk 29 - Dominik Wasiak 80 (k), Andrzej Łyszyk 89


2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
relacja i bramki

Ursus Warszawa (13) - Legionovia Legionowo (1) 3:4 (2:0)
Legia II Warszawa (8) - Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 1:2 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
cały mecz



2019-06-19 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 2:1 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:2)
cały mecz



2019-06-19 Victoria Sulejówek - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1)
cały mecz



2019-06-19 Mazur Ełk - Broń Radom 0:4 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Huragan Morąg - Polonia Warszawa 1:1
skrót meczu


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz


2019-06-19 ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:5 (0:0)
cały mecz



2019-06-19 Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 2:2 (2:0)
skrót meczu

Świt 2005 Nowy Dwór Maz. - Victoria 2005 Sulejówek 1:1

2019-06-18; XoNoX
Aktualności

niedziela 16 czerwca 2019 godz. 15:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
1:0
1:1

Na zakończenie sezonu zawodnicy MKS Świt 2005 zremisowali 1:1 z liderem z Sulejówka.
Biało-zieloni wyszli na prowadzenie 1:0 po błędzie obrony Victorii.
Natomiast bramka wyrównująca na 1:1 padła po kontrze gości.
Ostatecznie piłkarze MKS Świt 2005 zajęli 4. miejsce, zdobywając 24 punkty, wygrywając 7 meczów, remisując 3 i przegrywając 4 spotkania w Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa I (RW). Victoria Sulejówek rzutem na taśmę po remisie zajęła 1. miejsce i wyprzedziła o 1 punkt dotychczasowego lidera MUKS Unię Warszawa, która zremisowała na wyjeździe 2:2 z FFA Warszawa.
Na końcowy sukces Victorii Sulejówek składa się też zeszło tygodniowa wyjazdowa wygrana Świtu 3:0 z Unią Warszawa. Warto odnotować, że była to jedyna porażka drużyny z Warszawy w całym sezonie, która zepchnęła Unię na 2. miejsce po 14 meczach.


2019-06-16 MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
skrót i bramki

2019-06-15 Pokaz fajerwerków podczas obchodów
XX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

2019-06-14; XoNoX
Aktualności
sobota 15 czerwca 2019 godz. 23:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.


tv.nsk.pl 2019-06-15 Pokaz fajerwerków podczas obchodów
XX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego

Unia Warszawa awansowała do IV ligi
a Olimpia Warszawa zagra w barażach z Proch Pionki.
Rezerwy Świt zajęły ostatecznie 5. miejsce w LO.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Warszawa 1:0

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

sobota 15 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
1:0 Mateusz Świderski 33'


tv.nsk.pl 2019-06-15 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Unia Warszawa 1:0
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 5-0 Promnik Łaskarzew 15 czerwca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Bug Wyszków 2-3 Mazur II Karczew 15 czerwca, 11:00
Burza Pilawa 1-1 Victoria II Sulejówek 15 czerwca, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-7 Sokół Serock 12 czerwca, 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Unia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Mazur Radzymin 0-0 Dąb Wieliszew 15 czerwca, 11:00
Amur Wilga 0-6 Escola Varsovia Warszawa 15 czerwca, 11:00
Olimpia Warszawa 1-0 AP Marcovia Marki 15 czerwca, 11:00

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)

2019-06-14; XoNoX
Aktualności

piątek 14 czerwca 2019 godz. 19:00, ul. Konwiktorska 6, 00-206 Warszawa
Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
1:0 Kacper Wasilewski 1'
1:1 Rafał Maciejewski 5' (k)
2:1 Kacper Wasilewski 29'
2:2 Rafał Maciejewski 49'
3:2 Piotr Maślanka 80'
3:3 Kamil Wiśniewski 81'


2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
relacja i bramki



2019-06-14 Polonia Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:1)
skrót i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 32 - 15-16 czerwca

Legionovia Legionowo 6-0 Sokół Ostróda 15 czerwca, 14:00
Patryk Paczuk 21, 23, Piotr Krawczyk 27, 90 (k), Daniel Choroś 71, Luka Janković 87
Olimpia Zambrów 2-2 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 62, Michał Steć 88 - Karol Kosiński 25, Patryk Gondek 70
Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS 1926 Łomża 16 czerwca, 11:15
Damian Szczepański 7, Grzegorz Wawrzyński 34 - Tomasz Brzozowski 78
Polonia Warszawa 3-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 19:00
Kacper Wasilewski 1, 29, Piotr Maślanka 80 - Rafał Maciejewski 6 (k), 49, Kamil Wiśniewski 81
Broń Radom 2-1 Huragan Morąg 14 czerwca, 18:00
Maksim Kwiencer 23, Dominik Leśniewski 72 - Dawid Bogdański 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Mazur Ełk 15 czerwca, 17:00
Rafał Babul 21 - Maciej Famulak 6, Michał Gosiewski 63, Maciej Radaszkiewicz 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Victoria Sulejówek 15 czerwca, 17:00
Dawid Cempa 16, Bartłomiej Maćczak 69, Dominik Głowiński 74
Unia Skierniewice 2-2 Legia II Warszawa 15 czerwca, 15:00
Kamil Łojszczyk 46, Maciej Wyszogrodzki 66 (k) - Piotr Cichocki 18, Łukasz Zjawiński 26
Ursus Warszawa 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca, 16:00
Arkadiusz Ciach 4, 39, Patryk Zych 17, Mateusz Muszyński 81 - Kamil Szymczak 52, 61 (k), Tomasz Wojcinowicz 55 (s), Rafał Nowak 57


2019-06-15 KS Legionovia Legionowo - OKS Sokół Ostróda 6:0 (3:0)
relacja i bramki

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 5:1 (2:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

niedziela 9 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
1:0 Kamil Tlaga 8'
2:0 Marcin Kozłowski 38'
3:0 Hubert Michalik 69'
4:0 Marcin Kozłowski 70'
5:0 Rafał Maciejewski 78'
5:1 Przemek Nogaj 82'


MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
relacja i bramki



MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKP Broń 1926 Radom 5:1 (2:0)
wypowiedzi, najciekawsze sytuacje i bramki


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 31 - 8-9 czerwca

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-6 Legionovia Legionowo 9 czerwca, 11:00
Piotr Kornacki 51 - Piotr Krawczyk 27, 38, 79, Karol Podliński 35, 45, Kacper Będzieszak 81
Legia II Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 8 czerwca, 11:00
Piotr Cichocki 66
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 1-1 Unia Skierniewice 8 czerwca, 19:00
Wojciech Wocial 72 (k) - Damian Warchoł 11
Mazur Ełk 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Piotr Kasperkiewicz 11, 57, Michał Miller 28, 75
Huragan Morąg 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca, 17:00
João Criciúma 65, Dawid Bogdański 78 - Arkadiusz Gajewski 43 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 Broń Radom 9 czerwca, 17:00
Kamil Tlaga 8, Marcin Kozłowski 38, 71, Hubert Michalik 69, Rafał Maciejewski 76 - Przemysław Nogaj 82
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Polonia Warszawa 8 czerwca, 18:00
Marcin Świderski 44 (k) - Krystian Pieczara 86
Znicz Biała Piska 2-3 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00
Artiom Guzik 52, Arkadiusz Bogdaniuk 58 - Robert Kowalczyk 2, Michał Żółtowski 12, Kamil Nowicki 21
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Zambrów 8 czerwca, 18:00
Andrzej Łyszyk 90 - Kamil Zalewski 61, 79

Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)

2019-06-08; XoNoX
Aktualności

sobota 8 czerwca 2019 godz. 11:00, ul. Pułtuska 47, 05-140 Serock
KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Szymański 47'


tv.nsk.pl 2019-06-08 KS Sokół OSiR Serock - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
bramka


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 29 - 8-9 czerwca

AP Marcovia Marki 4-2 Agape Białołęka (Warszawa) 7 czerwca, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-0 Olimpia Warszawa 8 czerwca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 w.o. Amur Wilga 9 czerwca, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 8 czerwca, 11:00
Sokół Serock 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-1 Legionovia II Legionowo 8 czerwca, 11:00
Mazur II Karczew 4-1 Burza Pilawa 8 czerwca, 11:00
Promnik Łaskarzew 0-7 Bug Wyszków 8 czerwca, 11:00

Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
bramki


niedziela 2 czerwca 2019 godz. 16:00, ul. 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1
0:1 Marcin Kozłowski 14' (k)
1:1 Jan Zysik 21'
2:1 Jakub Tecław 24'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 30 - 1-2 czerwca

Legionovia Legionowo 3-2 Olimpia Zambrów 1 czerwca, 18:00
Eryk Więdłocha 45, Patryk Paczuk 79, Piotr Krawczyk 84 (k) - Łukasz Grzybowski 20 (k), Kamil Zalewski 31
Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Ostróda 2 czerwca, 11:15
Robert Kowalczyk 6, Damian Szczepański 69 - Dawid Pietkiewicz 48
Polonia Warszawa 2-2 Znicz Biała Piska 1 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 22, Cezary Sauczek 26 - Arkadiusz Bogdaniuk 50, Andrzej Kosiński 52
Broń Radom 1-0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca, 17:00
Przemysław Nogaj 4
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca, 16:00
Jan Zysik 21, Jakub Tecław 24 - Marcin Kozłowski 14 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Huragan Morąg 1 czerwca, 17:00
Michał Miller 15, Paweł Kaczmarek 51 (k), Piotr Kasperkiewicz 65 - Aleksander Tomasz 23
Unia Skierniewice 2-0 Mazur Ełk 1 czerwca, 14:00
Mateusz Stępień 77, Patryk Bojańczyk 84
Ursus Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 1 czerwca, 16:00
Mateusz Muszyński 48 - Mikołaj Zawistowski 12, Rafał Parobczyk 62 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Legia II Warszawa 2 czerwca, 11:00
Kamil Kubiak 42, 61, Mateusz Bąkowicz 56, Piotr Kornacki 64 (k), Bartosz Rymek 77, Eryk Kaproń 90 - Radosław Cielemęcki 48

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)

2019-06-01; XoNoX
Aktualności

sobota 1 czerwca 2019 godz. 12:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria II Sulejówek 4:3 (0:1)
0:1 Kamil Wróbel 43'
1:1 Jacek Tkaczyk 50'
2:1 Seweryn Truskolaski 54'
3:1 Maciej Sawicki 57'
3:2 Jakub Bujak 60'
4:2 Sebastian Cuch 80'
4:3 Jakub Bujak 84'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 Bug Wyszków 2 czerwca, 10:00
na stadionie AZS AWF
Burza Pilawa 1-3 Promnik Łaskarzew 2 czerwca, 17:00
Legionovia II Legionowo 8-2 Mazur II Karczew 2 czerwca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 Victoria II Sulejówek 1 czerwca, 12:00
Mazur Radzymin 0-1 Sokół Serock 1 czerwca, 17:00
Amur Wilga 0-6 Unia Warszawa 2 czerwca, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew 1 czerwca, 11:00
AP Marcovia Marki 1-3 Escola Varsovia Warszawa 1 czerwca, 14:30

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
0:1 Paweł Kaczmarek 12' (k)
1:1 Kamil Tlaga 28'


2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
relacja i bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
bramki



2019-05-26 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - TS Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
cały mecz


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 29 - 25-26 maja

Legia II Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 25 maja, 11:00
Konrad Zaklika 52
w Ząbkach
Victoria Sulejówek 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 19:00
Wojciech Wocial 67, Adison 79 - Kamil Kubiak 14, 70, Mateusz Bąkowicz 62, Rafał Nowak 76
Mazur Ełk 2-2 Ursus Warszawa 25 maja, 17:00
Kacper Jagłowski 16, Rafał Kalinowski 27 - Mateusz Muszyński 74, Grzegorz Skowroński 81 (k)
Huragan Morąg 1-5 Unia Skierniewice 25 maja, 17:00
Michał Bartkowski 29 - Maciej Wyszogrodzki 12 (k), Damian Warchoł 45, 61, Szymon Kiwała 64, 71
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 maja, 17:00
Kamil Tlaga 28 - Paweł Kaczmarek 12 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 2, Daniel Samluk 15, Patryk Pasko 52
Znicz Biała Piska 2-1 Broń Radom 25 maja, 17:00
Andrzej Kosiński 4, Paweł Dymiński 70 - Konrad Paterek 90
Sokół Ostróda 0-2 Polonia Warszawa 25 maja, 18:00
Krystian Pieczara 11 (k), 63 (k)
Olimpia Zambrów 3-0 Pelikan Łowicz 25 maja, 17:00
Kamil Zalewski 38, Mateusz Nikołajuk 45, 58

Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)

2019-05-26; XoNoX
Aktualności

niedziela 26 maja 2019 godz. 14:00, ul. Trzaskowskich 1, 05-480 Karczew
LKS Mazur II Karczew - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (2:0)
1:0 Marcin Wojciechowski 12'
2:0 Jakub Trzaskowski 39'
2:1 Kajetan Piwowarek 52' (k)

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 27 - 25-26 maja

Escola Varsovia Warszawa 1-2 Agape Białołęka (Warszawa) 26 maja, 17:00
Dąb Wieliszew 0-2 AP Marcovia Marki 25 maja, 18:00
Unia Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 26 maja, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 2-0 Amur Wilga 25 maja, 13:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Mazur Radzymin 26 maja, 16:00
Mazur II Karczew 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 maja, 14:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Legionovia II Legionowo 26 maja, 17:00
Bug Wyszków 3-0 w.o. Burza Pilawa 27 maja, 20:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)

2019-05-22; XoNoX
Aktualności

środa 22 maja 2019 godz. 19:30, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
0:1 Rafał Świder 49'
1:1 Mateusz Pietroń 90+2'


tv.nsk.pl 2019-05-22 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Promnik Łaskarzew 1:1 (0:0)
bramki


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 26 - 22 maja

Agape Białołęka (Warszawa) 6-0 Burza Pilawa 22 maja, 18:00
Legionovia II Legionowo 0-3 Bug Wyszków 22 maja, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Promnik Łaskarzew 22 maja, 19:30
Mazur Radzymin 0-2 Mazur II Karczew 22 maja, 18:00
Amur Wilga 0-7 Victoria II Sulejówek 22 maja, 18:00
Olimpia Warszawa 3-1 Sokół Serock 22 maja, 17:00
AP Marcovia Marki 1-3 Unia Warszawa 22 maja, 18:00
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 22 maja, 15:00

Bug Wyszków - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)

2019-05-18; XoNoX
Aktualności
sobota 18 maja 2019 godz. 19:00, sztuczne boisko przy ul. Stefana Okrzei, 07-200 Wyszków
MKS Bug Wyszków - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:0)
1:0 Łukasz Kamiński 6'
2:0 Mateusz Maciak 20'
3:0 Robert Nogaj 57'
3:1 Marcel Pruszkowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 25 - 18-19 maja

Dąb Wieliszew 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 18 maja, 17:00
Unia Warszawa 0-1 Escola Varsovia Warszawa 18 maja, 17:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 1-0 AP Marcovia Marki 18 maja, 13:30
Victoria II Sulejówek 1-2 Olimpia Warszawa 19 maja, 16:00
Mazur II Karczew 6-0 Amur Wilga 19 maja, 15:30
Promnik Łaskarzew 1-0 Mazur Radzymin 19 maja, 16:00
Bug Wyszków 3-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 19:00
Burza Pilawa 1-2 Legionovia II Legionowo 19 maja, 16:00

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.