Sobota, 17 sierpnia 2019 r.   Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1572659

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 100.25.39.138
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
III liga 2019/2020, grupa: I - 4. kolejka

2019-08-17; XoNoX
Aktualności
niedziela 18 sierpnia 2019 godz. 18:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 sierpnia, 15:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 18 sierpnia, 18:00

Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 18 sierpnia, 11:15

Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00

Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 17 sierpnia, 18:00

RKS Radomsko - KS Wasilków 18 sierpnia, 17:00

Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 16:00

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 17 sierpnia, 19:00

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 17 sierpnia, 16:00

2019-08-17 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
cały mecz

Escola Varsovia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Maz.
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 2. kolejka

2019-08-17; XoNoX
Aktualności
niedziela 18 sierpnia 2019 godz. 17:00, ul. Fleminga 2, 03-176 Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) - Legionovia II Legionowo 18 sierpnia, 13:00
na stadionie AZS AWF
Mazur Radzymin - Wisła Jabłonna 17 sierpnia, 16:00
w Ząbkach
Sokół Serock - Bug Wyszków 18 sierpnia, 15:00
w Legionowie
Mazur II Karczew - Wicher Kobyłka 18 sierpnia, 14:00
Dąb Wieliszew - Victoria II Sulejówek 17 sierpnia, 17:30
Escola Varsovia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
AP Marcovia Marki - Polonia II Warszawa 17 sierpnia, 12:00
Olimpia Warszawa - Wisła Dziecinów 17 sierpnia, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - 1. kolejka

2019-08-14; XoNoX
Aktualności

środa 14 sierpnia 2019 godz. 19:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
0:1 Damian Piekut 15'
0:2 Patryk Markut 28'
... (k) (Świt)
1:2 Robert Graff 50'
1:3 Karol Szczepkowski 55'
1:4 Rafał Jędrych 68' (k)
2:4 Mikołaj Napora
3:4 Jacek Nowakowski (k)


tv.nsk.pl 2019-08-14 Liga okręgowa:
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. vs KS Dąb Wieliszew 3:4 (0:2)
skrót meczu


Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Warszawa I - Kolejka 1 - 14 sierpnia

Olimpia Warszawa - Agape Białołęka (Warszawa) 28 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany

Polonia II Warszawa 2-2 Escola Varsovia Warszawa 14 sierpnia, 15:30

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 Dąb Wieliszew 14 sierpnia, 19:00

Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew 21 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 15:00) odwołany

Wicher Kobyłka 2-1 Sokół Serock 15 sierpnia, 16:00

Bug Wyszków 2-1 Mazur Radzymin 14 sierpnia, 19:00

Wisła Jabłonna - Legionovia II Legionowo 28 sierpnia, 17:30

AP Marcovia Marki 9-0 Wisła Dziecinów 14 sierpnia, 18:00

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 3. kolejka

2019-08-14; XoNoX
Aktualności

środa 14 sierpnia 2019 godz. 17:00, ul. Sportowa 1 (boisko), 12-230 Biała Piska
MLKS Znicz Biała Piska - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
0:1 Karol Drwęcki 72'
1:1 Mateusz Furman 89' (k)

III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 3 - 14 sierpnia

Ursus Warszawa 0-0 Unia Skierniewice 14 sierpnia, 16:00

2019-08-14 Ursus Warszawa 0-0 Unia Skierniewice
relacja i wypowiedzi


Legia II Warszawa - Polonia Warszawa 21 sierpnia, 18:00

Huragan Morąg 1-1 Broń Radom 14 sierpnia, 18:00
Anton Kołosow 87 - Kamil Czarnecki 37

2019-08-14 Huragan Morąg 1-1 Broń Radom
bramki


Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 RKS Radomsko 14 sierpnia, 18:00
Igor Kania 56, Adrian Marcioch 67, Bartosz Snopczyński 82, Kamil Lewiński 88 - Krystian Wojtczak 55

2019-08-14 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 RKS Radomsko
bramki i relacja


KS Wasilków 0-2 Sokół Ostróda 14 sierpnia, 17:00
Robert Chwastek 14, Patryk Kubicki 49

2019-08-14 KS Wasilków 0-2 Sokół Ostróda
bramki i relacja


Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg 14 sierpnia, 17:00
Maciej Bortniczuk 18, Kacper Głowicki 21, 31, Kamil Zalewski 58 - Rafał Lisiecki 51

2019-08-14 Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg
bramki


Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-5 Pelikan Łowicz 14 sierpnia, 17:30
Filip Kowalczyk 3, Michał Żółtowski 40, Damian Warchoł 60, 88, 90

Znicz Biała Piska 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 sierpnia, 17:00
Mateusz Furman 89 (k) - Karol Drwęcki 72

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 sierpnia, 17:00
Mariusz Wierzbowski 46, Rafał Babul 69 - Bartłomiej Maćczak 58, 81

Hokejowe rozpoczęcie nowego sezonu przy Sportowej 66!
Świt Nowy Dwór Maz. - Pogoń Grodzisk Maz. 5:3 (4:0)
III liga 2019/2020, grupa: I - 2. kolejka

2019-08-10; XoNoX
Aktualności

sobota 10 sierpnia 2019 godz. 19:35, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:3 (4:0)
1:0 Arkadiusz Ciach 10'
2:0 Jakub Kołaczek 12' (s)
3:0 Sebastian Cuch 21'
4:0 Rafał Maciejewski 32' (k)
4:1 Michał Strzałkowski 55'
4:2 Patryk Szymański 57'
5:2 Karol Drwęcki 76'
5:3 Michał Strzałkowski 79'


tv.nsk.pl 2019-08-10 3 liga gr. I - 2. kolejka:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:3 (4:0)
zza bramki



tv.nsk.pl 2019-08-10 3 liga gr. I - 2. kolejka:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:3 (4:0)
konferencja po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Unia Skierniewice 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 sierpnia, 17:00
Rafał Parobczyk 21 (k), 64 (k), Hubert Gutkowski 39 - Patryk Pasko 3, nieznany 81 (k)

2019-08-10 Unia Skierniewice 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
skrót


Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Znicz Biała Piska 10 sierpnia, 17:00
Kamil Cupriak 62, Bartłomiej Maćczak 75 (k), 82 - Mateusz Romachów 90

2019-08-10 Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Znicz Biała Piska
bramki i relacja


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 sierpnia, 19:35
Arkadiusz Ciach 10, Jakub Kołaczek 12 (s), Sebastian Cuch 21, Rafał Maciejewski 32 (k), Karol Drwęcki 76 - Michał Strzałkowski 55, 79, Patryk Szymański 57

tv.nsk.pl 2019-08-10 3 liga gr. I - 2. kolejka:
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:3 (4:0)
bramki


Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 11 sierpnia, 11:15
Damian Warchoł 49 - Łukasz Grzybowski 24

2019-08-10 Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów
bramki i relacja


Concordia Elbląg 2-1 KS Wasilków 10 sierpnia, 17:00
Dominik Pawłowski 53, Tomasz Szawara 70 (k) - Dawid Ostaszewski 26

2019-08-10 Concordia Elbląg 2-1 KS Wasilków
skrót


Sokół Ostróda 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 sierpnia, 18:00
Oskar Rynkowski 52, Robert Hirsz 66

2019-08-10 Sokół Ostróda 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
skrót


RKS Radomsko 3-0 Huragan Morąg 10 sierpnia, 17:00
Paweł Baraniak 25, Krystian Wojtczak 30 (k), Adrian Klepczyński 80

2019-08-10 RKS Radomsko 3-0 Huragan Morąg
skrót


Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Jarosław Niezgoda 28, Aleksander Waniek 52

2019-08-10 Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa
bramki i relacja


Polonia Warszawa 0-0 Ursus Warszawa 10 sierpnia, 19:00

2019-08-10 Polonia Warszawa 0-0 Ursus Warszawa
skrót

sobota 10 sierpnia 2019, godz. 19:35
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2019-08-09; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2019-08-09 3 liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
przygotowania gospodarzy przed meczem

III liga 2019/2020, grupa: I - 1. kolejka:
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:0)

2019-08-03; XoNoX
Aktualności

sobota 3 sierpnia 2019 godz. 16:00, ul. Wyszyńskiego 8, 18-300 Zambrów
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:0)
1:0 Łukasz Grzybowski 80'
1:1 Mateusz Kwiatkowski 87'
1:2 Rafał Maciejewski 90'


2019-08-03 ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:0)
konferencja po meczu


III liga 2019/2020, grupa: I - Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa 4-3 Unia Skierniewice 3 sierpnia, 19:00
Krystian Pieczara 48, 62, 73, Patryk Zych 83 - Rafał Parobczyk 5, Dawid Przezak 54, Bartosz Bujalski 86

2019-08-03 Polonia Warszawa 4-3 Unia Skierniewice
relacja i bramki


Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 3 sierpnia, 16:00
Paweł Jabłoński 24, Sebastian Szerszeń 63, Mateusz Muszyński 90 - Patryk Czarnota 20

2019-08-03 Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom
cały mecz


Huragan Morąg 4-2 Sokół Ostróda 3 sierpnia, 18:00
Piotr Łysiak 25, 48, 53, Szymon Modrzewski 90 - Robert Hirsz 18, 33

2019-08-03 Huragan Morąg 4-2 Sokół Ostróda
cały mecz


KS Wasilków 0-4 Pelikan Łowicz 3 sierpnia, 17:00
Damian Szczepański 53, Piotr Piekarski 58 (k), 68 (k), Grzegorz Wawrzyński 77

2019-08-03 KS Wasilków 0-4 Pelikan Łowicz
bramki


Olimpia Zambrów 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 sierpnia, 16:00
Łukasz Grzybowski 80 - Mateusz Kwiatkowski 87, Rafał Maciejewski 90

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 sierpnia, 15:00
Patryk Szymański 60 - Bartłomiej Maćczak 1, Mikołaj Bociek 90 (k)

2019-08-03 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki
relacja i bramki


Znicz Biała Piska 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 sierpnia, 17:00
Mateusz Furman 39 (k) - Rafał Babul 82

2019-08-03 Znicz Biała Piska 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
kontrowersyjny karny i bramka gości


RKS Radomsko 0-1 Legia II Warszawa 3 sierpnia, 17:00
Mateusz Grudziński 89

2019-08-03 RKS Radomsko 0-1 Legia II Warszawa
bramka i relacja, wywiad z trenerem, zawodnikiem i prezesem RKS Radomsko


Concordia Elbląg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 sierpnia, 17:00

2019-08-03 Concordia Elbląg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
skrót meczu

POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944 - PAMIĘTAMY!

2019-08-01; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2019-08-01 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944 - PAMIĘTAMY!

Sparing nr 4 - ostatni:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock 6:1 (3:1)

2019-07-27; XoNoX
Aktualności

sobota 27 lipca 2019 godz. 11:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock 6:1 (3:1)
Maciejewski
Ciach
Kwiatkowski
Cuch
Wiśniewski
Waśniowski

Świt (I połowa:) Prus - Kusiński, Kamiński, Drwęcki - Tlaga, Pomorski, Basiuk, Cieślak, Kwiatowski - Ciach , Maciejewski (II połowa:) Niezgoda – Cuch , Michalik B, Waśniowski , Wiśniewski , Tkaczyk, Napora, Możdżonek, Ostrowski

Był to ostatni sparing, Biało-zieloni zainaugurują rozgrywki w najbliższą sobotę 3 sierpnia 2019 o godz. 16:00 w meczu wyjazdowym z Olimpią Zambrów.


2019-07-27 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła II Płock 6:1 (3:1)
Sparing nr 4 - ostatni - relacja

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki szlifuje formę

2019-07-25; XoNoX
Aktualności

2019-07-24 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki szlifuje formę

Sparing nr 4 - ODWOŁANY
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2019-07-24; XoNoX
Aktualności
środa 24 lipca 2019 godz. ??:??, Rembertów - ODWOŁANY
Legia II Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Sparing nr 4 nie zostanie rozegrany, bo został odwołany. Oba kluby nie raczyły z wyprzedzeniem poinformować o tym fakcie.

Nadzwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze
Zebranie Członków Klubu

2019-07-23; XoNoX
Aktualności
Podajemy informacyjnie za oficjalną stroną klubu:
"Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Świt" Nowy Dwór Mazowiecki informuje, że w dniu 02.08.2019 r. (piątek) o godzinie 19:00 (I termin), 19:30 (II termin) odbędzie się Nadzwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze Zebranie Członków Klubu.

Miejsce zebrania - budynek klubu - sala konferencyjna - I piętro

PORZĄDEK NADZWYCZAJNE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE ZEBRANIE CZŁONKÓW MKS "ŚWIT":

1. Otwarcie zebrania i powitanie uczestników,
2. Wybór przewodniczącego zebrania,
3. Wybór Komisji Skrutacyjnej,
4. Zatwierdzenie porządku obrad,
5. Sprawozdanie ustępującego Zarządu i opinia Komisji Rewizyjnej,
6. Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi Klubu,
7. Przedstawienie kandydatów do Zarządu Klubu,
8. Wybory,
9. Przedstawienie kandydatów do Komisji Rewizyjnej,
10. Wybory,
11. Zmiana Statutu MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
12. Wolne wnioski,
13. Zakończenie zebrania,

* Przypominamy, że członkowie klubu, którzy nie mają opłaconych bieżących składek członkowskich tracą prawo do czynnego uczestnictwa.

Prezes Zarządu
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tomasz Cichecki"

Sparing nr 3:
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

2019-07-20; XoNoX
Aktualności

sobota 20 lipca 2019 godz. 15:00, Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków (stadion MZOS)
MKS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

W drugim dzisiejszym sparingu Znicz Pruszków zremisował bezbramkowo z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.


2019-07-20 MKS Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0
Sparing nr 3 - relacja


Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Paweł Tarnowski, zawodnik testowany, Michał Wrześniewski, Krystian Mianowicz - Arkadiusz Pyrka, Bartłomiej Faliszewski, Piotr Jóźwiak, zawodnik testowany, Krystian Tabara - zawodnik testowany. Grali także: Filip Wysocki, Mateusz Kociszewski, Jakub Zagórski, Kacper Falkowski, Jakub Bogucki, Hubert Handzlik.

W Zniczu zagrał m.in. Jakub Bogucki z zespołu juniorów.

Świt (I połowa:) Niezgoda - Cuch, Kamiński, Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Tlaga, Kwiatkowski, Maciejewski, Napora (II połowa:) Prus - Ostrowski, Michalik B., Kamiński, testowany, Waśniowski, Basiuk, Maciejewski, Tlaga, Tkaczyk, Kwiatkowski

Sparing nr 2:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 2:3 (1:3)

2019-07-17; XoNoX
Aktualności

środa 17 lipca 2019 godz. 18:00, Rembertów
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 2:3 (1:3)
1:0 Bartosz Wiśniewski (k) 8'
1:1 Rafał Maciejewski
2:1 samobójcza 27'
3:1 Bartosz Wiśniewski 39'
3:2 Szulkowski


2019-07-17 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 2:3 (1:3)
Sparing nr 2 - skrót i bramki


Polonia (I połowa): testowany – Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Olczak, testowany, Eryk Rakowski – testowany, testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Bartosz Wiśniewski ; (II połowa): Bartosz Kowalczyk – testowany, Sebastian Kobiera, testowany, testowany – Wiktor Babiński, Sebastian Pindor, Arkadiusz Zagórski, Kacper Wasilewski, Szymon Kamiński – testowany

Świt - I połowa: Prus – Michalik B., Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Zysik, Waśniowski, Tlaga, Maciejewski , Kwiatkowski II połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Ostrowski, Broniszewski, Michalik B., Michalik H., Napora, Cieślak, Szulkowski , testowany

Sparing nr 1:
MKS Przasnysz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5

2019-07-13; XoNoX
Aktualności

sobota 13 lipca 2019 godz. 11:00, ul. Makowska 23, 06-300 Przasnysz
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:5
Kacper Sawczenko - Arkadiusz Ciach, Rafał Maciejewski, Mateusz Kwiatkowski

Przasnysz: Przychodzki - Pepłowski, Grędziński, Bartosiewicz, Pragacz T, Witkowski, Pragacz M, Olszewski, Rutkowski, Zaw. Testowany 1, Zaw. Testowany 2, Po przerwie zagrali: Szymański, Wróblewski R, Smoliński M, Kosiorek, Szypulski D, Sawczenko , Zaw. Testowany 3, Zaw. Testowany 4, Prusik D (rocznik 2003), Węglicki J (2003) i Morawski Sz. (2005)

Świt - I połowa: Niezgoda – Basiuk, Ciach , Cieślak, Drwęcki, Kamiński, Maciejewski , Michalik B., Tkaczyk (30′ Mielniczuk), Tlaga, Waśniowski II połowa: Prus – Broniszewski, Cuch, Kwiatkowski , Michalik H., Napora (75′ Mielniczuk), Ostrowski, Pomorski, Szulkowski, testowany, Zysik

Nowy sezon zaczniemy w Zambrowie,
oby tak jak zakończyliśmy obecny, czyli wygraną 4:0?
Terminarz III ligi, grupa I 2019/2020

2019-07-05; XoNoX
Aktualności
Warmińsko-Mazurski ZPN ustalił terminarz III ligi, grupy I na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia, a zakończy 16-17 listopada.

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 7 - 7-8 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz

Kolejka 8 - 14-15 września

Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 9 - 21-22 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda

Kolejka 10 - 28-29 września

RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 11 - 5-6 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom

Kolejka 12 - 12-13 października

Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 13 - 19-20 października

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 14 - 26-27 października

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków

Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0

2019-07-01; XoNoX
Aktualności
Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0





Marcovia 2009 Marki - Świt 2009 Nowy Dwór Mazowiecki 3:0
skrót i bramki

Plany sparingowe nowodworskich piłkarzy w lipcu 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Biało-zieloni w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 zagrają pięć sparingów, wstępnie wszystkie na wyjazdach. Nie są znane dokładne lokalizacje i godziny, które są pewnie w fazie ustalania.

sobota 13.07.2019*
MKS Przasnysz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 17.07.2019*
Polonia Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 20.07.2019*
Znicz Pruszków - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

środa 24.07.2019*
Legia II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

sobota 27.07.2019*
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

* - Terminy i miejsca rozgrywania meczu mogą ulec zmianie.

24.06.2019 - 7.07.2019 Urlopy zawodników MKS Świt
Wznowienie treningów od poniedziałku 8 lipca 2019

2019-06-26; XoNoX
Aktualności
Od poniedziałku 24 czerwca 2019 do niedzieli 7 lipca 2019 piłkarze MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczęli urlopy.

Po nich od poniedziałku 8 lipca 2019 startują z przygotowaniami do kolejnego sezonu w III lidze 2019/2020 grupie I.

Liga startuje w pierwszy weekend sierpnia, czyli 3-4 sierpnia.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajął ostatecznie 12. miejsce

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

sobota 22 czerwca 2019 godz. 17:00, ul. Wyszyńskiego 8, 18-300 Zambrów
ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 3'
0:2 Piotr Basiuk 53'
0:3 Marcin Kozłowski 60'
0:4 Hubert Michalik 65'


2019-06-22 ZKS Olimpia Zambrów - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:4 (0:1)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 34 - 22 czerwca

Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Biała Piska 22 czerwca, 17:00
Kamil Wolski 24, 26, Piotr Krawczyk 38 (k), 68 - Karol Kosiński 11, Konrad Radzikowski 90
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Masłowski

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki


KS Legionovia Legionowo awansowała do II ligi - Gratulujemy!
2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
radość z awansu


Sokół Ostróda 5-2 ŁKS 1926 Łomża 22 czerwca, 15:00
Rafał Zalewski 8 (s), Maciej Mikołajczyk 32, Mateusz Dampc 38, 74, Piotr Ziółkowski 47 - Damian Łazarczyk 18, Jakub Jakimiuk 28
Olimpia Zambrów 0-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Rafał Maciejewski 3, Piotr Basiuk 53, Marcin Kozłowski 60, Hubert Michalik 65
Pelikan Łowicz 0-1 Huragan Morąg 22 czerwca, 17:00
Dawid Bogdański 82
Polonia Warszawa 1-0 Mazur Ełk 22 czerwca, 17:00
Krystian Pieczara 69
Broń Radom 4-0 Victoria Sulejówek 22 czerwca, 17:00
Przemysław Wicik 41, Kamil Czarnecki 76 (k), Adam Imiela 81, Patryk Czarnota 87

2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
wypowiedzi i bramki


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Legia II Warszawa 22 czerwca, 17:00
Rafał Babul 63 - Mateusz Leleno 54

2019-06-22 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - KP Legia II Warszawa SSA 1:1 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca, 17:00
Bartłomiej Maćczak 67, 68 - Jakub Pawlik 50, Kamil Lewiński 54, Kamil Kubiak 90

2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Maz. 2:3 (0:0)
wypowiedzi i bramki

Unia Skierniewice 4-0 Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00
Hubert Przybycień 31, Maciej Nalej 45, Kamil Łojszczyk 55, Marek Dąbrowski 72

Legionovia Legionowo (1) - Znicz Biała Piska (10) 4:2
Sokół Aleksandrów Łódzki (2) - Lechia Tomaszów Maz. (3) 2:3

2019-06-22; XoNoX
Aktualności

2019-06-22 KS Legionovia Legionowo - MLKS Znicz Biała Piska 4:2 (3:1)
relacja i bramki



2019-06-22 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 5:2 (3:2)
skrót meczu


Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 czerwca, 17:00


2019-06-22 Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Polonia Warszawa - Mazur Ełk 0:1 (0:0)
bramki



2019-06-22 Broń Radom - Victoria Sulejówek 4:0 (1:0)
skrót meczu



2019-06-22 Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
cały mecz



2019-06-22 Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 (0:0)
cały mecz


Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

środa 19 czerwca 2019 godz. 18:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Pelikan Łowicz 3:3 (0:2)
0:1 Kamil Nowicki 17'
0:2 Robert Kowalczyk 39'
1:2 Marcin Kozłowski 58'
2:2 Marcin Kozłowski 70' (k)
2:3 Grzegorz Wawrzyński 79'
3:3 Marcin Kozłowski 87'
Marcin Kozłowski (k)

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 33 - 19 czerwca

Ursus Warszawa 3-4 Legionovia Legionowo 19 czerwca, 18:00
Patryk Kamiński 19, Mateusz Muszyński 34, Arkadiusz Ciach 54 - Piotr Krawczyk 63, 72 (k), 74, 79
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia Skierniewice 19 czerwca, 18:00
Konrad Kornacki 56, Kamil Kubiak 74 - Maciej Wyszogrodzki 13 (k)
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca, 18:15
Łukasz Zjawiński 89 (k) - Dominik Głowiński 26, Aleksander Ślęzak 40
w Ząbkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Victoria Sulejówek 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 czerwca, 18:00
nieznany 35, Nikodem Zawistowski 64 - Arkadiusz Gajewski 43, 81
Mazur Ełk 0-4 Broń Radom 19 czerwca, 18:00
Patryk Czarnota 5 (k), Przemysław Śliwiński 43, Konrad Paterek 74, nieznany 90
Huragan Morąg 1-1 Polonia Warszawa 19 czerwca, 18:00
nieznany ? - Wiktor Babiński 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz 19 czerwca, 18:00
Marcin Kozłowski 58, 70 (k), 87 - Kamil Nowicki 17, Robert Kowalczyk 39, Grzegorz Wawrzyński 79
ŁKS 1926 Łomża 0-5 Olimpia Zambrów 19 czerwca, 18:00
Kamil Zalewski 50, 90, Kamil Jackiewicz 68, Mateusz Jastrzębski 75, Łukasz Gryko 84
Znicz Biała Piska 2-2 Sokół Ostróda 19 czerwca, 18:00
Patryk Gondek 16, Paweł Kossyk 29 - Dominik Wasiak 80 (k), Andrzej Łyszyk 89


2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
relacja i bramki

Ursus Warszawa (13) - Legionovia Legionowo (1) 3:4 (2:0)
Legia II Warszawa (8) - Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 1:2 (0:2)

2019-06-19; XoNoX
Aktualności

2019-06-19 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 3:4 (2:0)
cały mecz



2019-06-19 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 2:1 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:2)
cały mecz



2019-06-19 Victoria Sulejówek - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:1)
cały mecz



2019-06-19 Mazur Ełk - Broń Radom 0:4 (0:1)
skrót meczu



2019-06-19 Huragan Morąg - Polonia Warszawa 1:1
skrót meczu


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Pelikan Łowicz


2019-06-19 ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 0:5 (0:0)
cały mecz



2019-06-19 Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 2:2 (2:0)
skrót meczu

Świt 2005 Nowy Dwór Maz. - Victoria 2005 Sulejówek 1:1

2019-06-18; XoNoX
Aktualności

niedziela 16 czerwca 2019 godz. 15:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
1:0
1:1

Na zakończenie sezonu zawodnicy MKS Świt 2005 zremisowali 1:1 z liderem z Sulejówka.
Biało-zieloni wyszli na prowadzenie 1:0 po błędzie obrony Victorii.
Natomiast bramka wyrównująca na 1:1 padła po kontrze gości.
Ostatecznie piłkarze MKS Świt 2005 zajęli 4. miejsce, zdobywając 24 punkty, wygrywając 7 meczów, remisując 3 i przegrywając 4 spotkania w Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa I (RW). Victoria Sulejówek rzutem na taśmę po remisie zajęła 1. miejsce i wyprzedziła o 1 punkt dotychczasowego lidera MUKS Unię Warszawa, która zremisowała na wyjeździe 2:2 z FFA Warszawa.
Na końcowy sukces Victorii Sulejówek składa się też zeszło tygodniowa wyjazdowa wygrana Świtu 3:0 z Unią Warszawa. Warto odnotować, że była to jedyna porażka drużyny z Warszawy w całym sezonie, która zepchnęła Unię na 2. miejsce po 14 meczach.


2019-06-16 MKS Świt 2005 Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Victoria 2005 Sulejówek 1:1
skrót i bramki

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 następna >>


 Świt I
 III liga 2019/2020
 grupa I


(tr. Marek Brzozowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2019/2020
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski ?)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2020 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.