tr. Kotarski, 9. kolejka, I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1, 8-10-2016 10:00 NOSiR MKS Świt U-19 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 2:1 Przygoda Pruszkowski
tr. Sazonowicz, 6. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 8-10-2016 10:00 NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan II Wołomin 0:13
tr. Stecyna, 6. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 8-10-2016 12:00 NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Białe Orły 2:4
tr. Miecznikowski, 9. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 8-10-2016 13:00 PSS Legion Warszawa - NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 Łostowski 38' (asysta Rydz)
tr. Lis, 6. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 8-10-2016 14:00 NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz. - UKS Dragon Bielany
Kolejny szósty remis, tym razem bramkowy 1:1 MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 (1-0)
2016-10-08; XoNoX
Aktualności
11. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I sobota 8 października 2016, 15:00 - ul. Żeromskiego 36, 14-300 Morąg MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (1-0) 1-0 Daniel Chiliński 6' 1-1 Radosław Kamiński 71'
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Pelikan Łowicz 8 października, 15:00 Paweł Wasiulewski 45 - Tomasz Bogołębski 90 Ursus Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 8 października, 15:00 Robert Słomka 77 - Miłosz Szczepański 9, 13 Huragan Wołomin 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 października, 11:00 Dominik Dukalski 33 - Mateusz Broź 61, Jakub Rozwandowicz 62 Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Concordia Elbląg 9 października, 17:00 Kamil Zalewski 9, 16 (k), Paweł Brokowski 71 - Michał Kiełtyka 82 Jagiellonia II Białystok 1-1 Widzew Łódź 9 października, 15:00 Marek Wasiluk 90 - Mariusz Zawodziński 85 ŁKS Łódź 4-0 Motor Lubawa 9 października, 15:00 Aleksander Ślęzak 11, Jewhen Radionow 13, 29, Mariusz Cichowlas 54 Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 października, 15:00 Daniel Chiliński 6 - Radosław Kamiński 71 MKS Ełk 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października, 15:30 Maciej Malinowski 35, Daniel Świderski 85, Michał Hryszko 87 (k) - Patryk Pietrasiak 18 (k), Joachim Pabijańczyk 55 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Sokół Ostróda 8 października, 15:00 Jakub Szarpak 44, 61, Grzegorz Domżalski 53, Kamil Jackiewicz 90 - Robert Hirsz 22
Sąsiedzi nie byli gościnni dla lidera MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2)
2016-10-08; XoNoX
Aktualności
10. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I sobota 8 października 2016, 12:30 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 1-4 (1-2) 0-1 0-2 1-2 Brzyski (k) 1-3 1-4
tr. Kamiński, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 2-10-2016 10:00 KS Legionovia KZB - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 2:8
tr. Moskwa, 5. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 10:00 NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. - UKS Dragon Bielany 4:1
tr. Zmitrowicz, 5. kolejka, Wa-wa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 12:15 NOSiR MKS Świt U-12 Nowy Dwór Mazowiecki - PWKS Huragan Wołomin 5:2
tr. Zaremba, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 2-10-2016 13:30 NOSiR U-9 MKS Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki - AP Marcovia Marki 6:6 Mikołaj Zawadzki, Michał Zieliński, Michał Sazonowicz, Kacper Kaczorowski, Igor Szymański
tr. Kosiński, 5. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 2-10-2016 14:30 NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Błyskawica W-wa 4:4
Remis z liderem i 5. miejsce w III lidze gr. I po 10. kolejkach MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0
2016-10-01; XoNoX
Aktualności
10. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I sobota 1 października 2016, 16:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski) MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź 0-0
Pelikan Łowicz 1-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 października, 11:15 Bartosz Bujalski 45 - Maciej Koziara 4, Michał Miller 14, Grzegorz Domżalski 85 (k) Sokół Ostróda 3-2 MKS Ełk 1 października, 18:00 (650) Sebastian Pączko 6, Michał Danilczyk 74, Maciej Malinowski 89 (s) - Michał Hryszko 65, Michał Danilczyk 80 (s) Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Huragan Morąg 1 października, 13:00 Joachim Pabjańczyk 49 - Radosław Lenart 23 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 1 października, 16:00 Motor Lubawa 1-2 Jagiellonia II Białystok 1 października, 15:00 Adrian Zasuwa 51 - Emil Łupiński 78, Dawid Polkowski 87 Widzew Łódź 4-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 października, 15:30 Mateusz Michalski 31, Kamil Tlaga 37, Daniel Mąka 56, Piotr Burski 75 - Michał Grochowski 49, 60 Concordia Elbląg 2-0 Huragan Wołomin 1 października, 16:00 Mariusz Pelc 33, Edil 89 na Stadionie Miejskim Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Ursus Warszawa 2 października, 11:00 Jakub Rozwandowicz 3, 76, Mateusz Broź 33, Paweł Magdoń 87 - Krzysztof Cegiełka 55 Legia II Warszawa 1-2 ŁKS 1926 Łomża 1 października, 12:00 Sandro Kulenović 51 - Przemysław Olesiński 39, 61 w Ząbkach
Po 9. kolejkach rezerwy Świtu liderem w lidze okręgowej Vulcan Wólka Mlądzka - MKS Świt II Nowy Dwór Maz. 1-5 (0-3)
2016-10-01; XoNoX
Aktualności
9. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I 1 października 2016, 16:00 - ul. Spartańska 23, 05-400 Otwock Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-5 (0-3) A.Zieliński -
Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I
Kolejka 9 - 1-2 października
Amur Wilga - Agape Białołęka (Warszawa) 2 października, 15:00 Legion Warszawa 3-3 Bóbr Tłuszcz 1 października, 11:00 na stadionie GKP Targówek Sokół Celestynów - Sokół Serock 2 października, 15:00 w Otwocku AP Marcovia Marki 2-2 Błyskawica Warszawa 1 października, 14:00 Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 2 października, 15:00 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 października, 16:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 2 października, 11:00 Drukarz Warszawa 0-0 Dąb Wieliszew 1 października, 11:00
Wyniki sobotnich spotkań grup młodzieżowych, 1 października 2016
tr. Zaremba, 8. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 1-10-2016 10:00 KS Łomianki - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz.
tr. Reginis i Ksionda, 8. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 1-10-2016 11:00 NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. - MKS Ciechanów 2:0 Igor Sobieszek Miłosz Górski
tr. Stecyna, 5. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1, 1-10-2016 12:15 NOSiR MKS Świt U-10 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Bródno 4:2
tr. Miecznikowski, 8. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 1-10-2016 13:30 NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Bródno 1:3 1-0 Łostowski 3' 1-1 ... 35' 1-2 ... 53' 1-3 ... 56'
tr. Miecznikowski, 7. kolejka, Wa-wa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1, 25-09-2016 10:00 NOSiR MKS Świt U-16 Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Varsovia II 3:0 1-0 Zmysłowski 8' 2-0 Zmysłowski 66' (asysta Piwowarek) 3-0 Piwowarek 80'
tr. Sazonowicz, 4. kolejka, Wa-wa: V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1, 25-09-2016 17:00 UKS Lotnisko Modlin - NOSiR MKS Świt U-11 Nowy Dwór Mazowiecki 5:5
MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0)
2016-09-25; XoNoX
Aktualności
8. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I 25 września 2016, 12:15 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Promnik Łaskarzew 2-2 (2-0) 1-0 Marceli Smardzewski 2-0 Daniel Wierzbicki 2-1 Patryk Kisiel 57' 2-2 Kacper Kozikowski 80'
tr. Reginis i Ksionda, 7. kolejka, I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, 24-09-2016 10:00 KS Legionovia KZB - NOSiR U-15 MKS Świt 2002 Nowy Dwór Maz. 2:1 Sebastian Stykowski
tr. Moskwa, 4. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1, 24-09-2016 11:00 UKS Talent Targówek - NOSiR MKS Świt U-13 Nowy Dwór Maz. 1:4
tr. Lis, 4. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1, 24-09-2016 11:30 AP Agape II Białołęka - NOSiR MKS Świt U-9 Nowy Dwór Maz.
tr. Zaremba, 7. kolejka, Wa-wa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1, 24-09-2016 15:00 MKS Dolcan II Ząbki - NOSiR MKS Świt U-14 Nowy Dwór Maz. 0:4
Jagiellonia II Białystok - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0-2 (0-0)
2016-09-24; XoNoX
Aktualności
Zawodnicy Przemysława Cecherza wygrali 2:0, po golach w ostatnich minutach, z rezerwami Jagiellonii, tym samym po raz czwarty zdobyli komplet 3 punktów w sezonie 2016/17. W następnej 10. kolejce MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki zagra u siebie prestiżowy mecz z ŁKS Łódź. Pierwszy gwizdek tego spotkania w sobotę 1 października 2016 o godz. 16:00.
9. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I sobota 24 września 2016, 13:00 - boisko w Wysokiem Mazowieckiem Jagiellonia II Białystok SSA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-0) 0-1 Adam Radwański 85' 0-2 Bartłomiej Stryjek 90'
Legia II Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 24 września, 12:00 Mateusz Wieteska 37, Stojan Vranješ 41 (k) - Bartosz Bujalski 8 w Ząbkach ŁKS 1926 Łomża 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 września, 15:00 Rafał Maćkowski 7 (k) - Paweł Magdoń 89 Ursus Warszawa 0-2 Concordia Elbląg 24 września, 16:00 Martin Strach 63, Mateusz Szmydt 89 Huragan Wołomin 0-4 Widzew Łódź 24 września, 15:00 Mateusz Michalski 3, Robert Kowalczyk 24, 36, Daniel Mąka 60 Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Motor Lubawa 25 września, 17:00 Kamil Zalewski 7, 19, 36 Jagiellonia II Białystok 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 września, 13:00 Adam Radwański 85, Bartłomiej Stryjek 90 w Wysokiem Mazowieckiem ŁKS Łódź 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00 Jewhen Radionow 28, Damian Guzik 71 Huragan Morąg 3-1 Sokół Ostróda 24 września, 16:00 Piotr Karłowicz 4, Daniel Chiliński 56, Tomasz Szawara 71 - Kamil Maternik 66 MKS Ełk 1-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 września, 16:30 Michał Świderski 85 - Adam Finfando 30 (s)
MKS Świt Nowy Dwór Maz. - MKS Ruch Wysokie Maz. 4-0 (1-0)
2016-09-14; XoNoX
Aktualności
8. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I środa 14 września 2016, 19:00 - boisko główne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. (Stadion Miejski) MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-0 (1-0) 1-0 Krystian Pomorski 2-0 Adam Radwański 3-0 Adam Radwański 4-0 Adrian Gapczyński
W środę 14 września 2016 o godz. 19:00 już 8. kolejka MKS Świt Nowy Dwór Maz. vs MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
2016-09-11; XoNoX
Aktualności
Nowodworzanie rozpoczną 8. kolejkę już w środę 14 września 2016. Zmierzą się o godz. 19:00 w Nowym Dworze Mazowieckim z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. MKS Świt zajmuje obecnie 8. miejsce (Pelikan Łowicz ma zaległy mecz, więc równie dobrze może być na 9. miejscu), a drużyna przeciwna 12. miejsce. W ostatniej kolejce Ruch przegrał u siebie 0:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, po bramce w 35. minucie Patryka Pietrasiaka. Świt natomiast zamiast pewnie wygrać w Wołominie, tylko zremisował 1:1 z tamtejszym Huraganem. Bramki strzelali, w 25. minucie dla biało-zielonych Patryk Szczepański, a w 75. minucie Rafał Wielądek dla wołomińskich czarno-białych.
Czy Świt odblokuje się i zainkasuje w końcu komplet 3-ech punktów, tego dowiemy się dopiero około godziny 21:00 w środę, kiedy już będzie po meczu. Oby zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, która oczekuje lepszej postawy, a w szczególności skuteczności i wygrywania meczów.
6. kolejka Ligi okręgowej 2016/2017, grupa: Warszawa I 11 września 2016, 12:30 - boisko boczne, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz. MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół Celestynów 6-1 (1-0) 1-0 Brzyski (k) 1-1 ... 2-1 Smardzewski 3-1 Brzyski (k) 4-1 Wierzbicki 5-1 Wierzbicki 6-1 Drewnowski
Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Warszawa I
Kolejka 6 - 10-11 września
Agape Białołęka (Warszawa) 1-0 Legionovia II Legionowo 10 września, 11:00 na stadionie AZS AWF Drukarz Warszawa 1-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 10 września, 11:00 Dąb Wieliszew 1-0 Promnik Łaskarzew 11 września, 16:00 Olimpia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki 10 września, 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-1 Sokół Celestynów 11 września, 12:30 Victoria II Sulejówek 2-2 Legion Warszawa 11 września, 16:30 Błyskawica Warszawa 7-0 Amur Wilga 11 września, 15:30 na stadionie GKP Targówek Sokół Serock 3-2 Bóbr Tłuszcz 10 września, 16:00
ESCOLA VARSOVIA - NOSiR MKS Świt 2008 Nowy Dwór Maz. 19-3 (10-2)
2. kolejka, Wa-wa: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1
11-09-2016, 10:00 NOSiR MKS Świt Nowy Dwór Maz. - UKS Białe Orły II
Świt czwarty raz remisuje, marnując mnóstwo sytuacji bramkowych, niestety kolejne 2 punkty przepadły PWKS Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 1-1 (0-1)
2016-09-10; XoNoX
Aktualności
7. kolejka III ligi 2016/2017, grupa: I sobota 10 września 2016, 15:00 - boisko główne, ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin PWKS Huragan Wołomin - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 (0-1) 0-1 Patryk Szczepański 25' 1-1 Rafał Wielądek 75'