Wtorek, 18 grudnia 2018 r.   Imieniny obchodzą: Laura, Bogusław, Gracjan
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1512539

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 52.6.70.202
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ewidentnie grali na remis...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 0:0

2018-11-18; XoNoX
Aktualności
niedziela 18 listopada 2018, godz. 16:00, ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Maz.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
Kamil Zalewski (Olimpia) 50' (nk) (piłka posłana obok bramki)

Świt: Mateusz Prus – Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Michał Steć (50, Maciej Ostrowski), Marcin Kozłowski, Radosław Śledziewski, Konrad Rudnicki (71, Dominik Witkowski), Kamil Wiśniewski (70, Rafał Maciejewski), Piotr Basiuk, Hubert Michalik, Krystian Pomorski

Olimpia: Piotr Czapliński – Przemysław Jastrzębski, Adam Radecki, Emil Łupiński, Michał Dawidowicz, Patryk Malinowski, Michał Hryszko (64, Łukasz Gryko), Mateusz Ostaszewski, Mateusz Jastrzębski, Kamil Zalewski , Kamil Jackiewicz


2018-11-18 - 3 liga - 17 kol.: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ZKS Olimpia Zambrów 0:0
relacja z meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 17 - 17-18 listopada

Znicz Biała Piska 1-5 Legionovia Legionowo 17 listopada, 13:00
Karol Kosiński 58 - Eryk Więdłocha 38, Piotr Krawczyk 45, Filip Kowalczyk 77, Kamil Wolski 84, Kacper Górski 89
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 80 - Mateusz Broź 45, Adrian Bieńkowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Olimpia Zambrów 18 listopada, 16:00
Huragan Morąg 5-2 Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00
João Criciúma 38, 70, Paweł Galik 49, Michał Bartkowski 86, 90 - Krystian Mycka 57, 65
MKS Ełk 0-3 Polonia Warszawa 17 listopada, 13:00
Bartosz Wiśniewski 40, Cezary Sauczek 71, Piotr Maślanka 75
Victoria Sulejówek 1-1 Broń Radom 17 listopada, 16:00
Rafał Parobczyk 3 - Wojciech Gorczyca 90
Legia II Warszawa 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada, 12:00
w Ząbkach
Radosław Pruchnik 11 (k), Michał Bajdur 14, 64, Maciej Rosołek 56
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 11:00
Paweł Kaczmarek 18 (k), Artur Gieraga 70
Ursus Warszawa 2-1 Unia Skierniewice 17 listopada, 13:00
Patryk Kamiński 59, 90 (k) - Krzysztof Wojciechowski 26

Wieliszew ponownie wygrywa z nowodworskimi rezerwami...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)

2018-11-18; XoNoX
Aktualności


niedziela 18 listopada 2018, godz. 13:00, ul. Modlińska 65, 05-135 Wieliszew
KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
0:1 Bartosz Trojnacki 19'
1:1 Rafał Jędrych 27'
2:1 Łukasz Kowalik 28'
2:2 Adam Brzyski 45' (k)
3:2 Daniel Smoczyński 59'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
wejście na boisko


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 0:1


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 1:1, Rafał Jędrych 27'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:1, Łukasz Kowalik 28'


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 2:2, Adam Brzyski 45' (k)


2018-11-18 LO-16: KS Dąb Wieliszew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
bramka na 3:2, Daniel Smoczyński 59'


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 16 - 17-18 listopada

Olimpia Warszawa 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 17 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki - Amur Wilga 18 listopada, 13:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Escola Varsovia Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 17 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 listopada, 13:00
Unia Warszawa 2-0 Legionovia II Legionowo 17 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock 3-1 Burza Pilawa 17 listopada, 10:00
Victoria II Sulejówek 0-3 Bug Wyszków 18 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-1 Promnik Łaskarzew 18 listopada, 12:00

Świt II liderem po rundzie jesiennej i w przerwie zimowej...

2018-11-17; XoNoX
Aktualności


MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki liderem po rundzie jesiennej i w przerwie zimowej, niezależnie od wyniku w jutrzejszym meczu z DĄB Wieliszew, gdyż Escola Varsovia Warszawa wygrała 2:0 po golach Yatsenki i Karkowskiego z wiceliderem Radzymiński Klub Sportowy Mazur.

#switIIndm #tvnskpl #switndm #sportndm #tvndm #swit2 #nosir #nowydwormaz #3liga #mks #swit #nowy #dwór #mazowiecki #liga #okręgowa #warszawa #muks #unia #dąb #wieliszew #bialozieloni #mksswit #notosport #tvpwarszawa #mazur #radzymin

Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)

2018-11-11; XoNoX
Aktualności
niedziela 11 listopada 2018, godz. 11:15, ul. Starzyńskiego 6/8, 99-400 Łowicz
KS Pelikan Łowicz - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1)
0:1 Piotr Basiuk 4'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 16 - 10-11 listopada

Legionovia Legionowo 2-0 Ursus Warszawa 10 listopada, 13:00
Patryk Koziara 10, Marcin Burkhardt 89
Unia Skierniewice 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 14:00
Konrad Niedzielski 48, Kamil Łojszczyk 70, Tomasz Kolus 83
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Legia II Warszawa 10 listopada, 13:00
Michał Bajdur 52, Mateusz Praszelik 74
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2 Victoria Sulejówek 10 listopada, 16:00
Kamil Stankiewicz 43, Rafał Babul 60, 73 - nieznany 1, 64
Broń Radom 2-0 MKS Ełk 10 listopada, 17:00
Kamil Czarnecki 36, Dominik Leśniewski 88
Polonia Warszawa 6-0 Huragan Morąg 9 listopada, 19:00
Cezary Sauczek 16, Przemysław Szabat 23, Maciej Wilanowski 38, Krystian Pieczara 45 (k), 84, Rafał Zembrowski 86
Pelikan Łowicz 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:15
Piotr Basiuk 4
Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska 10 listopada, 18:00
Marcin Kajca 8 (k), Mateusz Broź 57 - Paweł Adamiec 54 (k)

Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)

2018-11-11; XoNoX
Aktualności
niedziela 11 listopada 2018, godz. 11:00, ul. Obrońców Tobruku 11, 01-494 Warszawa
MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
1:0 Konrad Izdebski 16'
1:1 Michał Drewnowski 18'
1:1 Adam Brzyski 29' (nk)
1:2 Paweł Puchacz 90'


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Konrad Izdebski na 1:0


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Michał Drewnowski na 1:1



2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
rzut karny dla Świtu, Adam Brzyski wykonawcą, bramkarz gospodarzy obronił


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
rzut karny czy sędzia miał rację, że go nie podyktował?



2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
Paweł Puchacz na 1:2


2018-11-11 LO-15: MUKS Unia Warszawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:1)
radość po meczu


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 15 - 10-11 listopada

Promnik Łaskarzew 3-3 Agape Białołęka (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 0-3 Bug Wyszków 10 listopada, 13:22
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów.
Victoria II Sulejówek 7-0 Burza Pilawa 11 listopada, 13:00
Sokół Serock 5-3 Legionovia II Legionowo 10 listopada, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 1-1 Mazur Radzymin 11 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa 13-0 Amur Wilga 11 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki 2-3 Olimpia Warszawa 7 listopada, 20:20
w Ząbkach; na bocznym boisku Dozbud Areny / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

Trochę wiosny jesienią...
Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
niedziela 18 listopada 2018 godz. 13:00 - 16. kol. LO

2018-11-10; XoNoX
Aktualności
"Złota polska jesień na ligowych boiskach stała się przyczynkiem do decyzji władz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o rozegraniu awansem pierwszej rundy wiosennej jeszcze w listopadzie br. w dniach 17/18 bm., Do podania konkretnych terminów są zobowiązane kluby-gospodarze do dnia 9 XI.

Decyzję podjęto zgodnie z par. 14 ust. 11 Regulaminu Rozgrywek MZPN i dotyczy ona rozgywek IV ligi i lig okręgowych rejonu warszawskiego; decyzje w odniesieniu do lig okręgowych Mazowsza pozostają w gestii właściwych OZPN."

Źródło: MZPN.pl z dn. 2018-11-06

Także mecz rundy wiosennej Dąb Wieliszew kontra Świt II Nowy Dwór Mazowiecki zostanie rozegrany w niedzielę 18 listopada 2018 o godz. 13:00 na boisku w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 65

Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
niedziela 11 listopada 2018 o godz. 11:00

2018-11-06; XoNoX
Aktualności

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock 1:0 (0:0)

2018-11-04; XoNoX
Aktualności


niedziela 4 listopada 2018, godz. 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 1:0 (0:0)
1:0 Michał Drewnowski 90'


2018-11-04 LO-14: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Sokół OSiR Serock 1:0 (0:0)
skrót 1. połowy


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 14 - 3-4 listopada

Agape Białołęka (Warszawa) 1-1 AP Marcovia Marki 4 listopada, 13:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa 1-5 Escola Varsovia Warszawa 3 listopada, 11:00
Amur Wilga 1-1 Dąb Wieliszew 4 listopada, 13:30
Mazur Radzymin 2-1 Unia Warszawa 3 listopada, 13:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Sokół Serock 4 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo 2-0 Victoria II Sulejówek 3 listopada, 14:00
Burza Pilawa 0-1 Mazur II Karczew 4 listopada, 13:00
Bug Wyszków 4-1 Promnik Łaskarzew 3 listopada, 18:00

Żle, Gorzej, Świt w meczu z Polonią...
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)

2018-11-03; XoNoX
Aktualności
sobota 3 listopada 2018, godz. 16:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 0:3 (0:2)
0:1 Krystian Pieczara 28'
0:2 Marcin Kluska 35'
0:3 Przemysław Szabat 79'


2018-11-03 3 liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa SA 0:3 (0:2)
relacja z bramkami


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 15 - 3-4 listopada

Sokół Ostróda 2-2 Legionovia Legionowo 3 listopada, 18:00
Adrian Bieńkowski 23, Michał Danilczyk 89 - Slaven Juriša 51, Sebastian Weremko 54
Znicz Biała Piska 3-2 Olimpia Zambrów 3 listopada, 13:00
Karol Kosiński 10, Paweł Adamiec 37 (k), Mateusz Furman 76 - Kamil Zalewski 46, Kamil Jackiewicz 90
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Pelikan Łowicz 3 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 78 - nieznany 38, Sebastian Szerszeń 45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00
Krystian Pieczara 28, Marcin Kluska 35, Przemysław Szabat 79
Huragan Morąg 4-0 Broń Radom 3 listopada, 13:00
Rafał Kruczkowski 36, Piotr Łysiak 41, Igor Biedrzycki 48, Paweł Galik 72
MKS Ełk 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 listopada, 13:00
Michał Twardowski 33, Mariusz Łapiński 86 - Arkadiusz Gajewski 21, Paweł Brokowski 60
Victoria Sulejówek 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 listopada, 18:00
Dominik Pecyna 13
Legia II Warszawa 0-1 Unia Skierniewice 4 listopada, 12:00
Patryk Bojańczyk 24
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 4 listopada, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Serock
niedziela 4 listopada 2018 o godz. 13:30

2018-10-31; XoNoX
Aktualności

rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Maz. vs SEMP Ursynów 1:10

2018-10-28; XoNoX
Aktualności

2018-10-28 rocznik 2008: Świt Nowy Dwór Maz. vs SEMP Ursynów 1:10
skrót meczu

Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności
sobota 27 października 2018, godz. 17:00, ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom
RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 Emil Więcek 24'
2:0 Adam Imiela 56'


2018-10-27 3 liga: RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
skrót meczu



2018-10-27 3 liga: RKP Broń 1926 Radom - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
konferencja po meczu



III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 14 - 27-28 października

Legionovia Legionowo 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 października, 13:00
Daniel Choroś 11, Patryk Paczuk 44, Sebastian Weremko 76
Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa 27 października, 13:00
Kacper Wełniak 3, Piotr Cichocki 16
Unia Skierniewice 0-0 Victoria Sulejówek 27 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 MKS Ełk 27 października, 13:00
Dawid Cempa 58 (k) - Mariusz Łapiński 73
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-4 Huragan Morąg 27 października, 16:00
nieznany 51, Paweł Brokowski 83 - João Criciúma 3, Arkadiusz Mroczkowski 48, Igor Biedrzycki 63, Paweł Galik 70
Broń Radom 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 17:00
Emil Więcek 24, Adam Imiela 56
Polonia Warszawa 2-0 ŁKS 1926 Łomża 27 października, 17:00
Krystian Pieczara 26, Cezary Sauczek 48
Pelikan Łowicz 1-2 Znicz Biała Piska 28 października, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 58 - Jacek Dzienis 45, Mateusz Romachów 64
Olimpia Zambrów 1-4 Sokół Ostróda 27 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 88 - Łukasz Siedlik 18, Michał Danilczyk 55, Michał Stryjewski 66, Marcin Kajca 79

Victoria II Sulejówek - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


sobota 27 października 2018, godz. 16:00, ul. Krasińskiego 6, 05-070 Sulejówek
MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
1:0 Dawid Makuch 33' (k)
1:1 Michał Drewnowski 34'
2:1 Kacper Kucharek 68'
2:2 Bartosz Trojnacki 75'


2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
... była kontrowersja, którą wywołała sędzia.
Po obejrzeniu jeszcze raz całej sytuacji, był faktycznie faul i słuszny rzut karny na 1:0 dla gospodarzy czy zawodnik Victorii II zrobił padolino meczu? Oceńcie sami...



2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
na 2:1



2018-10-27 LO: MLKS Victoria II Sulejówek - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)
na 2:2


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 13 - 27-28 października

Bug Wyszków 1-0 Agape Białołęka (Warszawa) 27 października, 18:00
Promnik Łaskarzew 3-1 Burza Pilawa 28 października, 13:30
Mazur II Karczew 0-2 Legionovia II Legionowo 28 października, 18:00
Victoria II Sulejówek 2-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 16:00
Sokół Serock 1-2 Mazur Radzymin 26 października, 19:00
Unia Warszawa 5-2 Amur Wilga 27 października, 15:30
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 2-1 Olimpia Warszawa 27 października, 13:30
Escola Varsovia Warszawa 3-0 AP Marcovia Marki 28 października, 11:00

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew 2:0 (0:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


niedziela 21 października 2018, godz. 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
1:0 Hubert Michalik 52'
2:0 Paweł Broniszewski 68' (k)


2018-10-21 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
Hubert Michalik w 52' na 1:0


2018-10-21 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - LKS Mazur II Karczew 2:0 (0:0)
Paweł Broniszewski z rzutu karnego w 68' na 2:0


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 12 - 20-21 października

Agape Białołęka (Warszawa) 0-1 Escola Varsovia Warszawa 20 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki 1-1 Dąb Wieliszew 20 października, 12:00
Olimpia Warszawa 3-1 Unia Warszawa 20 października, 11:00
Amur Wilga 4-1 Sokół Serock 21 października, 15:00
Mazur Radzymin 4-0 Victoria II Sulejówek 20 października, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Mazur II Karczew 21 października, 13:30
Legionovia II Legionowo 3-0 Promnik Łaskarzew 21 października, 11:00
Burza Pilawa 0-3 Bug Wyszków 20 października, 15:00

Nareszcie, kibice krzyczeli jeszcze!!!
Świt Nowy Dwór Maz. - Ruch Wysokie Maz. 7:0 (3:0)

2018-10-27; XoNoX
Aktualności


sobota 20 października 2018, godz. 17:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (3:0)
1:0 Jan Zysik 4' (s)
2:0 Rafał Maciejewski 24'
3:0 Kamil Wiśniewski 34'
4:0 Konrad Rudnicki 70'
5:0 Maciej Ostrowski 72'
6:0 Konrad Rudnicki 77'
7:0 Karol Drwęcki 83'

III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 13 - 20-21 października

Olimpia Zambrów 3-1 Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 45, Kamil Zalewski 83 - Marcin Burkhardt ?
Sokół Ostróda 2-2 Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Rafał Lisiecki 56, Adrian Bieńkowski 90 - Michał Adamczyk 35, Krystian Stolarczyk 55
Znicz Biała Piska 1-1 Polonia Warszawa 20 października, 14:00
Paweł Adamiec 53 - Krystian Pieczara 69
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Broń Radom 20 października, 15:00
Cezary Demianiuk 7 (k), 31 (k), Damian Gałązka 57 - Adam Imiela 13, 47, Patryk Czarnota 45 (k), Emil Więcek 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00
Jan Zysik 4 (s), Rafał Maciejewski 24, Kamil Wiśniewski 34, Konrad Rudnicki 70, 77, Maciej Ostrowski 72, Karol Drwęcki 83
Huragan Morąg 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
Dawid Cempa 90
MKS Ełk 0-3 Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Damian Warchoł 34, 44, Kamil Łojszczyk 63
Victoria Sulejówek 1-2 Ursus Warszawa 20 października, 18:00
Julian Świątek 31 - Robert Słomka 3, Paweł Wolski 19
Legia II Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 11:00
Michał Bajdur 13 - Bartłomiej Maćczak 3, Kamil Szymczak 45
w Ząbkach

niedziela 21 października 2018, godz. 13:30, LO - 12 kol.:
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew

2018-10-15; XoNoX
Aktualności

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności


13 października 2018, godz. 15:30, ul. Kusocińskiego 10, 08-450 Łaskarzew
ŁKS Promnik Łaskarzew - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:2)
0:1 Jacek Nowakowski 2'
0:2 Robert Graff 37'
0:3 Rafał Maciejewski 72'
1:3 Emil Kozikowski 87'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 11 - 13-14 października

Burza Pilawa 2-2 Agape Białołęka (Warszawa) 13 października, 11:00
Bug Wyszków 1-9 Legionovia II Legionowo 13 października, 17:00
Promnik Łaskarzew 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 Mazur Radzymin 14 października, 15:00
Victoria II Sulejówek 4-0 Amur Wilga 14 października, 10:00
Sokół Serock 0-2 Olimpia Warszawa 14 października, 13:00
Unia Warszawa 0-2 AP Marcovia Marki 13 października, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew 4-3 Escola Varsovia Warszawa 13 października, 15:30


Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 (1:0)

2018-10-13; XoNoX
Aktualności
13 października 2018, godz. 14:00, ul. 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 Dawid Cempa 33' (k)
2:0 Aleksander Ślęzak 53'


2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
zapis transmisji na żywo



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
bramki



2018-10-13 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
konferencja po meczu


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 12 - 13-14 października

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych / w drugim terminie (24 października, 15:00) odwołany
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Victoria Sulejówek 14 października, 11:00
Artur Golański 4 (k), 17, Bartłomiej Maćczak 10, 76, Patryk Walasek 57, Marcin Mirecki 82 - Krzysztof Możdżonek 88
Ursus Warszawa 1-4 MKS Ełk 13 października, 15:00
Patryk Zych 69 - Maciej Zieniewicz 39, Michał Twardowski 58, Damian Prusinowski 67, Patryk Woźniak 75
Unia Skierniewice 2-0 Huragan Morąg 13 października, 15:00
Kamil Łojszczyk 24 (k), Maciej Nalej 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Dawid Cempa 33 (k), Aleksander Ślęzak 53
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Przemysław Olesiński 57, Paweł Brokowski 69 (k)
Broń Radom 2-4 Znicz Biała Piska 13 października, 17:00
Patryk Czarnota 19, Wojciech Gorczyca 24 - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73
Polonia Warszawa 2-1 Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Bartosz Wiśniewski 45, Krystian Pieczara 63 - Tomasz Kowalski 74
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 14 października, 11:15
Michał Adamczyk 45 - Patryk Malinowski 54

Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
sobota 13 października 2018 o godz. 15:30

2018-10-08; XoNoX
Aktualności

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 0:1 (0:0)

2018-10-08; XoNoX
Aktualności


10 października 2018, godz. 19:00
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
0:1 Damian Warchoł 48'


2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
relacja z bramką



2018-10-10 III liga: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - UMKS Unia Skierniewice 0:1 (0:0)
świętujący goście


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 11 - 6-7 października

Pelikan Łowicz 3-3 Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Michał Żółtowski 18, Michał Adamczyk 28, Sebastian Szerszeń 81 - Kacper Górski 20, Eryk Więdłocha 44, Kamil Wolski 52
Olimpia Zambrów 0-1 Polonia Warszawa 7 października, 15:00
Krystian Pieczara 75
Sokół Ostróda 3-0 Broń Radom 6 października, 18:00
Marcin Kajca 35, Łukasz Siedlik 42, 53
Znicz Biała Piska 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
Mateusz Jambrzycki 20, Karol Kosiński 58 - Arkadiusz Gajewski 16
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Michał Tarnowski 33, Rafał Maćkowski 78, Paweł Wasiulewski 89 - Paweł Kaczmarek 60, Karol Żwir 72, Dawid Sarafiński 77, Dawid Cempa 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Unia Skierniewice 10 października, 19:00
Damian Warchoł 48
w pierwotnym terminie (5 października, 19:00) odwołany z powodu budowy systemu nawadniania boiska
Huragan Morąg 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 15:00
João Criciúma 22 - Arkadiusz Ciach 81
MKS Ełk 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 12:00
Patryk Woźniak 79 - Kamil Szymczak 4, Marcin Mirecki 22
Victoria Sulejówek 1-2 Legia II Warszawa 7 października, 16:00
Wojciech Wocial 26 (k) - Mateusz Praszelik 13, Maciej Rosołek 71

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bug Wyszków 3:1 (1:0)

2018-10-06; XoNoX
Aktualności


6 października 2018, godz. 14:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
1:0 Paweł Puchacz 29'
1:1 Łukasz Łada 50' (bezpośrednio z rzutu wolnego)
2:1 Adam Brzyski 60' (k)
3:1 Adam Brzyski 63' (k)


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 1:0


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 1:1


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 2:1


2018-10-06 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Bug Wyszków 3:1 (1:0)
na 3:1


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 10 - 6-7 października

Agape Białołęka (Warszawa) 1-2 Dąb Wieliszew 6 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa 0-3 Unia Warszawa 7 października, 11:00
AP Marcovia Marki 3-1 Sokół Serock 6 października, 13:00
Olimpia Warszawa 2-1 Victoria II Sulejówek 6 października, 11:00
Amur Wilga 0-1 Mazur II Karczew 7 października, 13:00
Mazur Radzymin 2-1 Promnik Łaskarzew 6 października, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Bug Wyszków 6 października, 14:30
Legionovia II Legionowo 6-1 Burza Pilawa 7 października, 17:00

Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)

2018-09-26; XoNoX
Aktualności
29 września, godz. 16:00, ul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa
KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)
0:1 Rafał Maciejewski 45'
0:2 Konrad Rudnicki 54'
1:2 Paweł Wolski 56'


2018-09-29 3 liga: KS Ursus Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
transmisja na żywo


III liga 2018/2019, grupa: I - Kolejka 10 - 29-30 września

Legionovia Legionowo 0-2 Victoria Sulejówek 30 września, 16:00
Wojciech Wocial 55, Adison 77
Legia II Warszawa 3-2 MKS Ełk 29 września, 15:00
Radosław Pruchnik 19 (k), Kacper Wełniak 22, Piotr Cichocki 64 - Michał Twardowski 51, Bartosz Szaraniec 59
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Huragan Morąg 30 września, 11:00
Łukasz Bocian 47, Mateusz Jajkowski 54 (s), Jakub Rozwandowicz 84 - Piotr Łysiak 31
Ursus Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 16:00
Paweł Wolski 56 - Rafał Maciejewski 45, Konrad Rudnicki 54
Unia Skierniewice 3-0 ŁKS 1926 Łomża 29 września, 13:00
Kamil Łojszczyk 21 (k), Konrad Niedzielski 44, Damian Warchoł 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Znicz Biała Piska 29 września, 15:00
Dominik Głowiński 13
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Sokół Ostróda 30 września, 17:00
Arkadiusz Gajewski 71 - Michał Danilczyk 13, nieznany 70 (s), Tomasz Kowalski 78
Broń Radom 4-4 Olimpia Zambrów 29 września, 17:00
Maksim Kwiencer 9, Adam Imiela 38, 70, Konrad Paterek 50 - Patryk Malinowski 5, Kamil Jackiewicz 29, 90, Mateusz Jastrzębski 77
Polonia Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 30 września, 17:00
Rafał Zembrowski 2, Mateusz Małek 68 - Grzegorz Wawrzyński 82

Burza Pilawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)

2018-09-26; XoNoX
Aktualności


29 września, godz. 12:30, ul. Spacerowa 5, 08-440 Pilawa
LKS Burza Pilawa - NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (1:1)
0:1 Bartosz Trojnacki 24'
1:1 Adrian Golewski 40'
2:1 Hubert Osiak 70'
2:2 Robert Graff 71'
3:2 Hubert Osiak 83'

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 9 - 29-30 września

Legionovia II Legionowo 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 29 września, 19:00
Burza Pilawa 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 12:30
Bug Wyszków 1-1 Mazur Radzymin 30 września, 19:00
Promnik Łaskarzew 1-1 Amur Wilga 30 września, 16:00
Mazur II Karczew 1-1 Olimpia Warszawa 30 września, 15:00
Victoria II Sulejówek 1-0 AP Marcovia Marki 29 września, 15:30
Sokół Serock 6-3 Escola Varsovia Warszawa 29 września, 13:00
Unia Warszawa 1-2 Dąb Wieliszew 29 września, 16:00

rocznik 2008: SEMP Ursynów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8:3

2018-09-26; XoNoX
Aktualności

2018-09-22 rocznik 2008: SEMP Ursynów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8:3
skrót z bramkami


22 września
SEMP 2008 Ursynów - Świt 2008 Nowy Dwór Mazowiecki 8:3

Świt II Nowy Dwór Maz. - Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)

2018-09-23; XoNoX
Aktualności


23 września, 13:30
NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
1:0 Piotr Basiuk 21'
2:0 Krystian Pałczyński 23'
3:0 Paweł Broniszewski 38'
4:0 Krystian Pałczyński 47'
5:0 Hubert Michalik 64'
6:0 Hubert Michalik 66'
7:0 Mateusz Świderski 73'
8:0 Bartosz Trojnacki 87'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
1:0 Piotr Basiuk 21'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
2:0 Krystian Pałczyński 23'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
3:0 Paweł Broniszewski 38'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
4:0 Krystian Pałczyński 47'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
5:0 Hubert Michalik 64'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
6:0 Hubert Michalik 66'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
7:0 Mateusz Świderski 73'


2018-09-23 LO: NOSiR MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Legionovia II Legionowo 8:0 (3:0)
8:0 Bartosz Trojnacki 87'


Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Warszawa I - Kolejka 8 - 22-23 września

Agape Białołęka (Warszawa) 2-2 Unia Warszawa 22 września, 13:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew 1-4 Sokół Serock 22 września, 10:00
Escola Varsovia Warszawa 4-1 Victoria II Sulejówek 22 września, 16:00
AP Marcovia Marki 1-0 Mazur II Karczew 22 września, 11:00
Olimpia Warszawa 1-2 Promnik Łaskarzew 22 września, 11:00
Amur Wilga 1-3 Bug Wyszków 23 września, 15:00
Mazur Radzymin 4-1 Burza Pilawa 22 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8-0 Legionovia II Legionowo 23 września, 13:30

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 następna >>


 Świt I
 III liga 2018/2019
 grupa I


(tr. Rafał Kleniewski)

   Tabela / Wyniki


 NOSiR Świt II
 Liga Okręgowa 2018/2019
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Świt II na Facebook

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP



 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm

Copyright 2008 - 2019 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.