Środa, 30 września 2020 r.   Imieniny obchodzą: Wera, Zofia, Honoriusz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt NDM - Biało-Zieloni - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - Nowy Dwór Mazowiecki
Kajakarstwo - Tenis stołowy - Boks - Kolarstwo - Lekkoatletyka - Siatkówka - Piłka Nożna - Tenis ziemny - Szachy - Futsal - Koszykówka - Zapasy - Baloniarstwo - Ligi amatorskie - NLPNA - Champion NDM



www.swit.nsk.pl
 Serwis - www.swit.nsk.pl
   Strona główna
   Forum
   Redakcja
   Ankiety/Sondy
   Linki
   Reklama
 Klub
   Aktualności
   Zarząd
   Stadion
   Regulamin stadionu
   Kontakt
Łącznie unikalnych odwiedzin
od 2008 roku: 1692722

Łącznie wszystkich odsłon
od 2008 roku: 31099063

Twoje IP: 18.207.106.142
Flag Counter
Znasz dokładny wynik meczu i wiesz kto strzelił bramki, zrobiłeś zdjęcia, jesteś zawodnikiem
którejś z drużyn lub rodzicem któregoś z zawodników, napisz do nas:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

III liga 2020/2021 gr. I - 8. kolejka:
niedziela 27 września 2020, godz. 11:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)

2020-09-27; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2020-09-27 KP Legia II Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)
bramki

🗓️ niedziela 27.09.2020 🕒 11:00 🏆 III liga gr. I - 8. kolejka 🏟 Aleja Mokronoskich 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
✅ KP Legia II Warszawa SA 🆚 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)
0:1 ⚽️ Bartosz Michalik 27'
0:2 ⚽️ Łukasz Sosnowski 57'
0:3 ⚽️ Michał Drewnowski 68'


📺 tv.nsk.pl 2020-09-27 KP Legia II Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:1)
- transmisja na żywo 📺


III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 8 - 26-27 września

Polonia Warszawa 4-1 Broń Radom 26 września, 18:00
Adam Pazio 14, Patryk Paczuk 47, Daniel Smuga 51, Jakub Wyszkowski 65 - Matheus Dias 71 (k)

KS Wasilków 0-2 Ursus Warszawa 26 września, 15:00
Filip Dziełak 33, 70

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Legionovia Legionowo 26 września, 16:00

Znicz Biała Piska 1-1 Concordia Elbląg 26 września, 16:00
Mateusz Furman 13 - Dominik Pawłowski 23

Legia II Warszawa 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 września, 11:00
Bartosz Michalik 27, Łukasz Sosnowski 57, Michał Drewnowski 68
w Grodzisku Mazowieckim

Huragan Morąg 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 września, 14:00
Bartłomiej Ziemak 62 - Patryk Szymański 21, Jakub Kołaczek 88

📺 tv.nsk.pl 2020-09-26 Huragan Morąg 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
zapis meczu, transmisja na żywo


Unia Skierniewice 1-0 Błonianka Błonie 26 września, 16:00
Hubert Berłowski 19

Pelikan Łowicz 0-2 KS Kutno 27 września, 11:15
Łukasz Dynel 52, 90

Olimpia Zambrów 4-1 GKS Wikielec 26 września, 15:00
Shun Shibata 2, Michał Steć 19, 50, Przemysław Jastrzębski 90 - Patryk Rosoliński 23

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września, 16:00
Łukasz Grzybowski 37 - Kamil Szymczak 9, 79, Kewin Przygoda 53, 57

RKS Radomsko 3-0 Jagiellonia II Białystok 27 września, 15:00
Konrad Niedzielski 10, Łukasz Szczepaniak 25, Daniel Kraska 90

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 10
Legionovia II Legionowo - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:0 (0:0)
niedziela 27.09.2020 godz. 11:00

2020-09-27; XoNoX
Aktualności
🗓️ niedziela 27.09.2020 🕒 11:00 🏆 KO gr. Warszawa I - 10. kolejka 🏟 ul. Parkowa 27a, 05-120 Legionowo, boisko ze sztuczną nawierzchnią
✅ KS Legionovia II Legionowo 🆚 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (0:0)
1:0 ⚽️ Sawicki
2:0 ⚽️ Mich

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 10 - 26-27 września

Agape Białołęka (Warszawa) 1-3 Sokół Serock 27 września, 15:30
na stadionie AZS AWF
Legionovia II Legionowo 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 27 września, 11:00
Dąb Wieliszew 4-2 Wisła Dziecinów 26 września, 13:00
Wicher Kobyłka 2-1 Mazur II Karczew 26 września, 13:00
Olimpia Warszawa 5-4 Wisła Jabłonna 26 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 0-1 Bug Wyszków 26 września, 14:00
Hutnik II Warszawa 1-5 Naprzód Stare Babice 27 września, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 3-1 Victoria II Sulejówek 26 września, 16:00
Polonia II Warszawa 5-0 Start Otwock 27 września, 18:30
na bocznym boisku

III liga 2020/2021 gr. I - 8. kolejka:
niedziela 27 września 2020, godz. 11:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Transmisja na żywo od godz. ~10:45

2020-09-26; XoNoX
Aktualności

📺 tv.nsk.pl 2020-09-27 KP Legia II Warszawa SA - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- transmisja na żywo od godz. ~10:45 📺

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Mazowiecki ZPN
- Warszawa - V runda - środa 23 września 2020, godz. 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Raszyn 2:5 (1:2)

2020-09-23; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2020-09-23 PP-MZPN-Wawa-5R: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Raszyn 2:5 (1:2)
skrót meczu

🗓️ środa 23.09.2020 🕒 20:00 🏆 Puchar Polski 2020/2021, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa - V runda 🏟 ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, boisko ze sztuczną nawierzchnią
✅ MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 KS Raszyn 2:5 (1:2)
0:1 ⚽️ Artur Sieradzki
0:2 ⚽️ Rafał Popis
1:2 ⚽️ Patryk Kokoszczyński
1:3 ⚽️ Marcin Mańko
1:4 ⚽️ Sebastian Szewczyk
2:4 ⚽️ Mateusz Świderski
2:5 ⚽️ Kamil Szabłowski


📺 tv.nsk.pl 2020-09-23 PP-MZPN-Wawa-5R: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Raszyn 2:5 (1:2)
zapis całego meczu - transmisja na żywo 📺

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Mazowiecki ZPN
- Warszawa - V runda - 23 września
środa 23 września 2020, godz. 20:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Raszyn
Transmisja na żywo od godz. ~19:45

2020-09-23; XoNoX
Aktualności

📺 tv.nsk.pl 2020-09-23 PP-MZPN-Wawa-5R: MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Raszyn
- transmisja na żywo od godz. ~19:45 📺

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 9
Świt II Nowy Dwór Maz.- Sokół Serock 2:2 (1:2)
sobota 19.09.2020 godz. 16:30

2020-09-19; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 19.09.2020 🕒 16:30 🏆 KO gr. Warszawa I - 9. kolejka 🏟 ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, boisko ze sztuczną nawierzchnią
✅ MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 KS Sokół OSiR Serock 2:2 (1:2)
1:0 ⚽️ Marcel Niesłuchowski 21'
1:1 ⚽️ Patryk Żuber 29'
1:2 ⚽️ Patryk Żuber 37'
2:2 ⚽️ Marcel Pruszkowski 76'

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 9 - 19-20 września

Polonia II Warszawa 0-2 Agape Białołęka (Warszawa) 20 września, 18:00
na bocznym boisku
Start Otwock 4-0 Mazur Radzymin 19 września, 14:00
Victoria II Sulejówek 0-1 Hutnik II Warszawa 20 września, 15:45
Naprzód Stare Babice 1-1 KS Wesoła (Warszawa) 19 września, 13:30
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 5-0 Olimpia Warszawa 19 września, 19:22
Wisła Jabłonna 3-3 Wicher Kobyłka 20 września, 16:00
Mazur II Karczew 0-1 Dąb Wieliszew 20 września, 14:00
Wisła Dziecinów 0-2 Legionovia II Legionowo 20 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Sokół Serock 19 września, 16:30

Świt pokonany u siebie pierwszy raz od dokładnie roku!?!
Po 7. kol. spadek MKS Świt na 4. miejsce w lidze :/
III liga 2020/2021 gr. I - 7. kolejka:
sobota 19 września 2020, godz. 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)

2020-09-19; XoNoX
Aktualności

tv.nsk.pl 2020-09-19 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
bramka Paweł Kossyk 49'

🗓️ sobota 19.09.2020 🕒 13:00 🏆 III liga gr. I - 7. kolejka 🏟 ul. Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Stadion Miejski
✅ MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 MLKS Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
0:1 ⚽️ Paweł Kossyk 49'

III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 7 - 19-20 września

RKS Radomsko - Polonia Warszawa 20 września, 15:00

Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 5 grudnia
w pierwotnym terminie (19 września, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Olimpia Zambrów 20 września, 15:00
Bartłomiej Cieślik 45

GKS Wikielec 2-0 KS Kutno 19 września, 13:00
Piotr Kacperek 16, Michał Bartkowski 19 (k)

Unia Skierniewice 4-2 Pelikan Łowicz 19 września, 16:00
Kacper Karasek 33, Dawid Dzięgielewski 39, Kamil Łojszczyk 65 (k), Konrad Kowalczyk 90 - Krystian Białas 18 (k), Piotr Piekarski 86

Błonianka Błonie 2-3 Huragan Morąg 19 września, 16:00
Dawid Jarczak 43, Marcin Gregorowicz 90 (k) - Piotr Łysiak 61, Daniel Michałowski 78, Mateusz Kasprzyk 88

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Legia II Warszawa 19 września, 16:00
Michał Strzałkowski 25, Jakub Kołaczek 44, Patryk Szymański 68, Sebastian Kobiera 71

tv.nsk.pl 2020-09-19 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa SA 4:0 (2:0)
skrót meczu


tv.nsk.pl 2020-09-19 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Legia II Warszawa
bramki i relacja


📺 tv.nsk.pl 2020-09-19 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa SA 4:0 (2:0)
zapis całego meczu 📺


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Znicz Biała Piska 19 września, 13:00
Paweł Kossyk 49

tv.nsk.pl 2020-09-19 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Znicz Biała Piska
bramka i relacja


📺 tv.nsk.pl 2020-09-19 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
zapis całego meczu 📺


Concordia Elbląg 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 14:30
Artur Gieraga 7, Tomasz Bogołębski 35, Szymon Sołtysiński 90 (k)

Legionovia Legionowo 2-0 KS Wasilków 19 września, 16:00
Patryk Szeliga 77, Patryk Koziara 90 (k)

Ursus Warszawa 0-2 Broń Radom 19 września, 15:00
Michał Kielak 18, Dominik Leśniewski 35

tv.nsk.pl 2020-09-19 Ursus Warszawa 0-2 Broń Radom
bramki i relacja

III liga 2020/2021 gr. I - 7. kolejka:
sobota 19 września 2020, godz. 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Transmisja na żywo od godz. ~12:45
Później:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Transmisja na żywo od godz. ~15:45

2020-09-18; XoNoX
Aktualności

📺 tv.nsk.pl 2020-09-19 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biała Piska
- transmisja na żywo od godz. ~12:45 📺



📺 tv.nsk.pl 2020-09-19 GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa SA
- transmisja na żywo od godz. ~15:45 📺

Bartosz Grzelak zastąpił na stanowisku
trenera II zespołu oraz asystenta trenera I drużyny
Patryka Drewnowskiego.

2020-09-14; XoNoX
Aktualności
Bartosz Grzelak zastąpił na stanowisku trenera II zespołu oraz asystenta trenera I drużyny Patryka Drewnowskiego. Witamy ponownie w klubie i życzymy wielu sukcesów!

Jego dotychczasowe stanowisko objął Bartosz Grzelak, który jest dobrze znany przy Sportowej 66. Grzelak pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Legionovii Legionowo, następnie jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do Świtu i w niedługim czasie dołączył do kadry pierwszego zespołu. Postawił jednak na ścieżkę trenerską, którą rozpoczął w Nowym Dworze Mazowieckim przy Marku Papszunie i Mateuszu Miłoszewskim, kontynuował w pobliskiej Legionovii, a ostatnio asystował Marcinowi Sasalowi w KSZO Ostrowcu Świętokrzyskim.

Patryk Drewnowski został asystentem trenera Ryszarda Wieczorka w II-ligowym KKS-ie 1925 Kalisz.

III liga 2020/2021 gr. I - 6. kolejka:
sobota 12 września 2020, godz. 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)

2020-09-12; XoNoX
Aktualności

2020-09-12 Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
skrót meczu z bramkami, relacją oraz wypowiedziami trenerów i zawodników

🗓️ sobota 12.09.2020 🕒 17:00 🏆 III liga gr. I - 6. kolejka 🏟 ul. 11 Listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki
✅ TS Sokół Aleksandrów Łódzki 🆚 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
0:1 ⚽️ Arkadiusz Ciach 28' (k)
1:1 ⚽️ Damian Nowacki 58'

III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 6 - 12-13 września

Polonia Warszawa 2-1 Ursus Warszawa 12 września, 18:00
Damian Mosiejko 4, Grzegorz Wojdyga 29 - Mikołaj Neuman 40

2020-09-12 Polonia Warszawa 2-1 Ursus Warszawa
bramki i relacja


Broń Radom 0-2 Legionovia Legionowo 13 września, 19:00
Michał Bajdur 18, Andrzej Trubeha 51

2020-09-13 Broń Radom 0-2 Legionovia Legionowo
bramki i relacja


KS Wasilków 0-3 Concordia Elbląg 12 września, 16:00 (86)
Jakub Bojas 44 (k), 50 (k), Anton Kołosow 60

2020-09-12 KS Wasilków 0-3 Concordia Elbląg
skrót meczu


Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 września, 17:00 (314)
Damian Nowacki 58 - Arkadiusz Ciach 28 (k)

2020-09-12 Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
bramki i relacja


Znicz Biała Piska 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 15:00 (190)
Jakub Kołaczek 32

2020-09-12 Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
transmisja na żywo


Legia II Warszawa 1-1 Błonianka Błonie 13 września, 11:00
Szymon Włodarczyk 38 - Marcin Gregorowicz 72
w Grodzisku Mazowieckim

2020-09-13 Legia II Warszawa 1-1 Błonianka Błonie
bramki i relacja


Huragan Morąg 1-2 Pelikan Łowicz 12 września, 17:00
Aleksander Tomasz 87 - Filip Kowalczyk 27, Krystian Białas 82

2020-09-12 Huragan Morąg 1-2 Pelikan Łowicz
skrót meczu


Unia Skierniewice 4-1 GKS Wikielec 12 września, 11:00
Dawid Dzięgielewski 10, Kamil Łojszczyk 30 (k), Kacper Karasek 46, Robert Kowalczyk 82 - Remigiusz Sobociński 90 (k)

2020-09-12 Unia Skierniewice 4-1 GKS Wikielec
skrót meczu


KS Kutno 4-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 września, 16:00
Łukasz Dynel 5, 11, Damian Szczepański 9, Igor Świątkiewicz 77 - Kamil Cyran 52

Olimpia Zambrów 1-2 Jagiellonia II Białystok 12 września, 16:00
Kamil Zalewski 42 - Eryk Matus 29, Maciej Mas 40

2020-09-12 Olimpia Zambrów 1-2 Jagiellonia II Białystok
cały mecz


Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko
w pierwotnym terminie (13 września, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 8
Agape Białołęka (Warszawa) - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:0 (1:0)
sobota 12.09.2020 godz. 11:00

2020-09-12; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 12.09.2020 🕒 11:00 🏆 KO gr. Warszawa I - 8. kolejka 🏟 AWF (Warszawa-Bielany, ul. Marymoncka 34)
✅ Agape Białołęka (Warszawa) 🆚 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (1:0)
1:0 ⚽️ Filip Woźnica 22'
2:0 ⚽️ Gryfin Cąkała 56'

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 8 - 12-13 września

Agape Białołęka (Warszawa) 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 września, 11:00
na stadionie AZS AWF
Sokół Serock 7-2 Wisła Dziecinów 13 września, 16:30
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 1-2 Mazur II Karczew 13 września, 11:00
Dąb Wieliszew 2-1 Wisła Jabłonna 12 września, 13:00
Wicher Kobyłka 1-1 Bug Wyszków 13 września, 13:00
Olimpia Warszawa 0-2 Naprzód Stare Babice 12 września, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Victoria II Sulejówek 13 września, 16:30
Hutnik II Warszawa 1-4 Start Otwock 13 września, 15:00
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 0-4 Polonia II Warszawa 12 września, 16:00

4 runda PP:
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Świt II Nowy Dwór Maz. 2:2 k. 3:4

2020-09-10; XoNoX
Aktualności
4 runda PP:
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 k. 3:4

III liga 2020/2021 gr. I - 5. kolejka:
sobota 5 września 2020, godz. 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 2:0 (1:0)

2020-09-05; XoNoX
Aktualności

2020-09-05 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 2:0 (1:0) - bramki i relacja


🗓️ sobota 5.09.2020 🕒 16:00 🏆 III liga gr. I - 5. kolejka 🏟 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, Stadion Miejski
✅ MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 KS Wasilków 2:0 (1:0)
1:0 ⚽️ Radosław Kamiński 2'
2:0 ⚽️ Arkadiusz Ciach 66'

III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 5 - 5-6 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa
w pierwotnym terminie (6 września, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

RKS Radomsko 2-1 Olimpia Zambrów 6 września, 16:00
Łukasz Szczepaniak 44 (k), Ernest Warczyk 83 - Rafał Kalinowski 63

Jagiellonia II Białystok 1-0 KS Kutno 5 września, 15:00
Maciej Mas 40

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Unia Skierniewice 6 września, 17:00
Maciej Radaszkiewicz 11, 87 - Kamil Łojszczyk 64

GKS Wikielec 3-1 Huragan Morąg 5 września, 17:00
Michał Jankowski 32, Patryk Rosoliński 87, Mateusz Jajkowski 90 - Piotr Łysiak 57

Pelikan Łowicz 3-1 Legia II Warszawa 6 września, 11:15
Maciej Wyszogrodzki 2 (k), Dawid Kieplin 45, Krystian Białas 71 - Damian Warchoł 62

2020-09-06 Pelikan Łowicz 3-1 Legia II Warszawa - bramki i relacja


Błonianka Błonie 6-3 Znicz Biała Piska 5 września, 16:00
Marcin Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Dawid Jarczak 26, Hubert Władyka 38 - Maciej Famulak 54, Bartosz Giełażyn 81 (k), Dawid Kalinowski 83

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września, 16:30
Damian Jaroń 69 - Dawid Przezak 52, Szymon Sołtysiński 80, Jakub Szarpak 83

📺 tv.nsk.pl 2020-09-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:3 (0:0)
bramki 📺


📺 tv.nsk.pl 2020-09-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:3 (0:0)
bramki 📺


📺 tv.nsk.pl 2020-09-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:3 (0:0)
zapis całego meczu 📺


2020-09-05 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki - bramki i relacja


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 KS Wasilków 5 września, 16:00
Radosław Kamiński 2, Arkadiusz Ciach 66

2020-09-05 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 2:0 (1:0) - bramki


Concordia Elbląg 2-0 Broń Radom 5 września, 17:00
Łukasz Kopka 45, Rafał Maciążek 57 (k)

Legionovia Legionowo 1-1 Ursus Warszawa 6 września, 16:00
Andrzej Trubeha 30 - Mateusz Baranowski 44

2020-09-06 Legionovia Legionowo 1-1 Ursus Warszawa - bramki i relacja

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 7
Wisła Dziecinów - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6:2 (2:1)
sobota 5.09.2020 godz. 15:30

2020-09-05; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 5.09.2020 🕒 15:30 🏆 KO gr. Warszawa I - 7. kolejka 🏟 Dziecinów 138, 08-443 Sobienie Jeziory
✅ LZS Wisła Dziecinów 🆚 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6:2 (2:1)
0:1 ⚽️ Piotr Wrzesiński 8'
1:1 ⚽️ Kamil Banasiewicz 25'
2:1 ⚽️ Marcin Wojciechowski 42'
3:1 ⚽️ Marcin Wojciechowski 59'
4:1 ⚽️ Kamil Banasiewicz 70'
5:1 ⚽️ Dawid Trzaskowski 86'
5:2 ⚽️ Marcel Bykowski 89'
6:2 ⚽️ Dawid Trzaskowski 90'+1

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 7 - 5-6 września

Mazur Radzymin - Agape Białołęka (Warszawa) 5 września, 11:00
Polonia II Warszawa - Hutnik II Warszawa 6 września, 16:00
Start Otwock - KS Wesoła (Warszawa) 5 września, 11:00
Victoria II Sulejówek - Olimpia Warszawa 6 września, 11:00
Naprzód Stare Babice - Wicher Kobyłka 5 września, 13:30
Bug Wyszków - Dąb Wieliszew 5 września, 19:22
Wisła Jabłonna - Legionovia II Legionowo 6 września, 12:00
Mazur II Karczew - Sokół Serock 6 września, 14:00
Wisła Dziecinów - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 15:30

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 6
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur II Karczew 1:1 (0:0)
niedziela 30.08.2020 godz. 11:00

2020-08-30; XoNoX
Aktualności
🗓️ niedziela 30.08.2020 🕒 11:00 🏆 KO gr. Warszawa I - 6. kolejka 🏟 Nowy Dwór Mazowiecki
✅ MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 Mazur II Karczew 1:1 (0:0)
0:1 ⚽️ Marcin Gędzielewski 48'
1:1 ⚽️ Patryk Kokoszczyński 63'

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 2-4 Wisła Dziecinów 30 sierpnia, 14:00
na stadionie AZS AWF
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Mazur II Karczew 30 sierpnia, 11:00
Sokół Serock - Wisła Jabłonna 30 sierpnia, 17:00
w Wieliszewie
Legionovia II Legionowo 1-2 Bug Wyszków 30 sierpnia, 11:00
Dąb Wieliszew 1-5 Naprzód Stare Babice 29 sierpnia, 12:30
Wicher Kobyłka 4-1 Victoria II Sulejówek 29 sierpnia, 12:00
Olimpia Warszawa 1-6 Start Otwock 29 sierpnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-1 Polonia II Warszawa 29 sierpnia, 16:00
Hutnik II Warszawa 5-2 Mazur Radzymin 30 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli

III liga 2020/2021 gr. I - 4. kolejka:
sobota 29 sierpnia 2020, godz. 17:00
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)

2020-08-30; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 29.08.2020 🕒 17:00 🏆 III liga gr. I - 4. kolejka 🏟 ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom
✅ RKS Broń Radom 🆚 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
0:1 ⚽️ Arkadiusz Ciach 69'
1:1 ⚽️ Damian Machajek 81'


tv.nsk.pl 2020-08-29 Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0) bramki



📺 tv.nsk.pl 2020-08-29 Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
tr. Broni Artur Kupiec - wypowiedź po mecz - transmisja na żywo 📺



📺 tv.nsk.pl 2020-08-29 Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
tr. Świtu Mariusz Miecznikowski - wypowiedź po mecz - transmisja na żywo 📺


III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 29 sierpnia, 19:00
Marcin Kluska 90

2020-08-29 Polonia Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo - skrót meczu


Ursus Warszawa 3-1 Concordia Elbląg 29 sierpnia, 11:00
Patryk Kamiński 54, Mikołaj Neuman 70, Jakub Kabala 80 - Jakub Bojas 52

2020-08-29 Ursus Warszawa 3-1 Concordia Elbląg - cały mecz


2020-08-29 Ursus Warszawa 3-1 Concordia Elbląg - skrót meczu


Broń Radom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Damian Machajek 81 - Arkadiusz Ciach 69

📺 tv.nsk.pl 2020-08-29 Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
zapis całego meczu - transmisja na żywo 📺


KS Wasilków 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 16:00
Kacper Łoś 78, Damian Jaroń 87

2020-08-29 KS Wasilków 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - 1. połowa meczu


2020-08-29 KS Wasilków 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - 2. połowa meczu


Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Błonianka Błonie 29 sierpnia, 17:00
Dawid Przezak 3, 77, Szymon Sołtysiński 11 - Rafał Włodarczyk 47

2020-08-29 Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Błonianka Błonie - cały meczu


2020-08-29 Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Błonianka Błonie - skrót meczu gospodarzy


2020-08-29 Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Błonianka Błonie - skrót meczu gości


Znicz Biała Piska 1-1 Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 15:00
Bartosz Giełażyn 88 - Maciej Wyszogrodzki 29 (k)

Legia II Warszawa 6-1 GKS Wikielec 30 sierpnia, 12:00
Radosław Cielemęcki 4, 72, Szymon Włodarczyk 17, 45 (k), Damian Warchoł 37, Piotr Cichocki 54 - Michał Bartkowski 33 (k)
w Grodzisku Mazowieckim

2020-08-30 Legia II Warszawa 6-1 GKS Wikielec - 1. połowa meczu


2020-08-30 Legia II Warszawa 6-1 GKS Wikielec - 2. połowa meczu


Huragan Morąg 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Paweł Grzybowski 10, Piotr Łysiak 38 (k) - Maciej Radaszkiewicz 7, Patryk Jakubczyk 45, Kamil Szymczak 48, Jakub Żyznowski 90

Unia Skierniewice 1-2 Jagiellonia II Białystok 29 sierpnia, 17:00
Szymon Pankiewicz 86 (s) - Krzysztof Toporkiewicz 3, Eryk Matus 54

KS Kutno 0-0 RKS Radomsko 29 sierpnia, 16:00

Olimpia Zambrów 4-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia, 16:30
Kamil Zalewski 26, 32, 40, 72 - Kamil Jackiewicz 43

Piotr Basiuk w Koronie

2020-08-28; XoNoX
Aktualności
Piotr Basiuk został zarejestrowany w PZPN jako zawodnik Korony Kielce. 24-letni pomocnik związał się z Koroną roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Basiuk ostatnio grał w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. W poprzednim sezonie III ligi zagrał w 15 spotkaniach.

III liga 2020/2021 gr. I - 4. kolejka:
sobota 29 sierpnia 2020, godz. 17:00
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Transmisja na żywo od godz. ~16:45

2020-08-28; XoNoX
Aktualności

📺 tv.nsk.pl 2020-08-29 Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. - transmisja na żywo 📺

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 5
Wisła Jabłonna - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (1:2)
niedziela 23.08.2020 godz. 17:00

2020-08-23; XoNoX
Aktualności
🗓️ niedziela 23.08.2020 🕒 17:00 🏆 KO gr. Warszawa I - 5. kolejka 🏟 Jabłonna, ul. Modlińska 102
✅ KS Wisła Jabłonna 🆚 MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (1:2)
0:1 ⚽️ Mateusz Rydz 4'
0:2 ⚽️ Kamil Jagielski 31'
1:2 ⚽️ Konrad Kaza 41'
1:3 ⚽️ Kamil Jagielski 48'
1:4 ⚽️ Bartosz Pawłowski 77'
2:4 ⚽️ Tomasz Tomaszek 90'

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Hutnik II Warszawa 1-3 Agape Białołęka (Warszawa) 23 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli
Mazur Radzymin 2-4 KS Wesoła (Warszawa) 22 sierpnia, 16:00
Polonia II Warszawa 2-0 Olimpia Warszawa 23 sierpnia, 18:30
na bocznym boisku
Start Otwock 1-3 Wicher Kobyłka 22 sierpnia, 12:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Dąb Wieliszew 23 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-1 Legionovia II Legionowo 22 sierpnia, 16:00
w Zielonkach-Parceli
Bug Wyszków 1-1 Sokół Serock 22 sierpnia, 19:22
Wisła Jabłonna 2-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew 2-1 Wisła Dziecinów 22 sierpnia, 11:00

W dreszczowcu górą nowodworzanie!
III liga 2020/2021 gr. I - 3. kolejka:
sobota 22 sierpnia 2020, godz. 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 3:2 (2:1)

2020-08-22; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 22.08.2020 🕒 16:00 🏆 III liga gr. I - 3. kolejka 🏟 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66, Stadion Miejski
✅ MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 KS Ursus Warszawa 3:2 (2:1)
1:0 ⚽️ Sebastian Cuch 29'
2:0 ⚽️ Michał Drewnowski 31'
2:1 ⚽️ Patryk Kamiński 44'
3:1 ⚽️ Michał Drewnowski 87'
3:2 ⚽️ Sebastian Szerszeń 90'


2020-08-22 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Ursus Warszawa - bramki i relacja meczu


III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa 22 sierpnia, 16:00
Kamil Zalewski 90 (k) - Tomasz Andrzejewski 14, 63

2020-08-22 Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa - skrót meczu


Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 KS Kutno 23 sierpnia, 16:00
Łukasz Grzybowski 7 - Marcin Kacela 37

RKS Radomsko 1-1 Unia Skierniewice 23 sierpnia, 17:00
Daniel Kraska 20 - Paweł Czarnecki 32 (k)

Jagiellonia II Białystok 0-1 Huragan Morąg 22 sierpnia, 17:00
Piotr Łysiak 59 (k)

2020-08-22 Jagiellonia II Białystok 0-1 Huragan Morąg - skrót meczu


Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa 23 sierpnia, 11:00 (350)
Kamil Szymczak 26 - Szymon Włodarczyk 20, 34, Łukasz Łakomy 48, 67

2020-08-23 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa
- fragmenty I i cała II połowa meczu


GKS Wikielec 3-3 Znicz Biała Piska 22 sierpnia, 14:00
Michał Bartkowski 20, Tomasz Wacławski 55, Filip Wójcik 76 - Bartosz Giełażyn 29, 64 (k), Mateusz Furman 75

2020-08-22 GKS Wikielec 3-3 Znicz Biała Piska - skrót meczu


Pelikan Łowicz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 11:15

2020-08-23 Pelikan Łowicz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki - cały meczu


Błonianka Błonie 7-0 KS Wasilków 22 sierpnia, 12:00
Filip Arak 16, 34, nieznany 40 (s), Dawid Jarczak 46, Bartosz Skowron 69, Marcin Krawczyk 78, Kacper Wasilewski 90

2020-08-22 Błonianka Błonie 7-0 KS Wasilków - bramki i relacja meczu


Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 Broń Radom 23 sierpnia, 11:00
Kacper Gzieło 32, Patryk Szymański 50, Adrian Grabowski 69, Michał Strzałkowski 70, 73

📺 tv.nsk.pl 2020-08-23 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 5:0 (1:0)
zapis całego meczu 📺


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Ursus Warszawa 22 sierpnia, 16:00
Sebastian Cuch 29, Michał Drewnowski 31, 87 - Patryk Kamiński 44, Sebastian Szerszeń 90

📺 tv.nsk.pl 2020-08-22 Świt Nowy Dwór Maz. - Ursus Warszawa 3:2 (2:1)
zapis całego meczu 📺


Concordia Elbląg 0-2 Legionovia Legionowo 22 sierpnia, 17:00
Andrzej Trubeha 17, Patryk Koziara 90

2020-08-22 Concordia Elbląg 0-2 Legionovia Legionowo - skrót meczu

Piotr Basiuk trenuje z Koroną Kielce

2020-08-22; XoNoX
Aktualności
Piotr Basiuk ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki jest testowany w Koronie Kielce.

24-letni pomocnik w ubiegłym sezonie zagrał w 15 meczach III ligi.

III liga 2020/2021 gr. I - 3. kolejka:
sobota 22 sierpnia 2020, godz. 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Transmisja na żywo od godz. ~15:45

2020-08-20; XoNoX
Aktualności

📺 tv.nsk.pl 2020-08-22 Świt Nowy Dwór Maz. - Ursus Warszawa - transmisja na żywo 📺

3 runda PP:
Inter Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:4

2020-08-20; XoNoX
Aktualności
3 runda PP: Inter Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:4

Derby regionu dla nowodworzan i nowy lider!
III liga 2020/2021 gr. I - 2. kolejka:
niedziela 16 sierpnia 2020, godz. 17:00
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:2)

2020-08-16; XoNoX
Aktualności

🗓️ niedziela 16.08.2020 🕒 17:00 🏆 III liga gr. I - 2. kolejka 🏟 Legionowo
✅ KS Legionovia Legionowo 🆚 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:2)
0:1 ⚽️ Michał Drewnowski 9'
0:2 ⚽️ Radosław Kamiński 43'
0:3 ⚽️ Mateusz Długołęcki 90'


2020-08-16 ✅ KS Legionovia Legionowo 🆚 MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:2)
bramki i relacja


III liga 2020/2021, grupa: I - Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Polonia Warszawa 2-0 Concordia Elbląg 15 sierpnia, 19:00
Tomasz Wełna 10, Patryk Paczuk 45

2020-08-15 Polonia Warszawa 2-0 Concordia Elbląg - skrót meczu


Legionovia Legionowo 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 sierpnia, 17:00
Michał Drewnowski 9, Radosław Kamiński 43, Mateusz Długołęcki 90

2020-08-16 Legionovia Legionowo 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - cały mecz


Ursus Warszawa 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Patryk Kamiński 62 (k) - Damian Jaroń 36, Patryk Szymański 73

2020-08-15 Ursus Warszawa 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - cały mecz


Broń Radom 2-0 Błonianka Błonie 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Śliwiński 29 (k), Michał Kielak 38

2020-08-15 Broń Radom 2-0 Błonianka Błonie - skrót meczu


KS Wasilków 1-3 Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Maciej Zieniewicz 87 - Piotr Piekarski 47 (k), Krystian Białas 86, 90

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 GKS Wikielec 15 sierpnia, 17:00
Dawid Przezak 50, Artur Gieraga 55, Jakub Bartosiński 90 - Michał Bartkowski 72 (k)

2020-08-15 Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 GKS Wikielec - skrót meczu


Znicz Biała Piska 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Bartosz Giełażyn 86 - Maciej Radaszkiewicz 57, Kacper Przedbora 90

Legia II Warszawa 1-1 Jagiellonia II Białystok 16 sierpnia, 11:00
Szymon Włodarczyk 41 - Szymon Pankiewicz 5
w Grodzisku Mazowieckim

Huragan Morąg 1-1 RKS Radomsko 15 sierpnia, 17:00
Rafał Lisiecki 85 - Jakub Rozwandowicz 61

2020-08-15 Huragan Morąg 1-1 RKS Radomsko - skrót meczu


Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczów gospodarzy i gości w Pucharze Polski

KS Kutno 4-2 Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 16:00
Adrian Marcioch 14, 37, Adrian Kralkowski 22, Bartosz Bujalski 45 (k) - Kamil Zalewski 57 (k), 78

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Bug Wyszków 0:1 (0:0)
sobota 15.08.2020 godz. 13:00

2020-08-15; XoNoX
Aktualności
🗓️ sobota 15.08.2020 🕒 13:00 🏆 KO gr. Warszawa I - 4. kolejka 🏟 Nowy Dwór Mazowiecki
✅ MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 🆚 MZKS Bug Wyszków 0:1 (0:0)
0:1 ⚽️ M. Maciak 49'

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Warszawa I - Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Agape Białołęka (Warszawa) 1-7 Mazur II Karczew 15 sierpnia, 11:00
na stadionie AZS AWF
Wisła Dziecinów - Wisła Jabłonna 16 sierpnia, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Bug Wyszków 15 sierpnia, 13:00
Legionovia II Legionowo - Victoria II Sulejówek 16 sierpnia, 11:00
Dąb Wieliszew 1-4 Start Otwock 15 sierpnia, 11:00
Wicher Kobyłka 3-0 Polonia II Warszawa 15 sierpnia, 17:30
Olimpia Warszawa 1-2 Mazur Radzymin 15 sierpnia, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Hutnik II Warszawa 15 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-4 Sokół Serock 15 sierpnia, 12:00
w Zielonkach-Parceli

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna >>


 Świt I
 III liga 2020/2021
 grupa I


(tr. Mariusz Miecznikowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki w PP

 NOSiR Świt II
 Klasa okręgowa 2020/2021
 grupa: Warszawa I


(tr. Patryk Drewnowski)

   Tabela / Wyniki

   Tabela / Wyniki MZPN

   Tabela / Wyniki w PP

   Świt II na FB

 Pozostałe ligi


   II liga
{Pogoń Siedlce,
Znicz Pruszków}

   KO gr. Ciech.-Ostr.
{Błękitni Raciąż,
Żbik Nasielsk}

   PP MZPN Ciech.-Ostr.

   Klasa A , gr. W-wa I
{Wkra Pomiechówek}

   Klasa B , gr. W-wa I
{Mewa Krubin,
Lotnisko Modlin,
Wisła Zakroczym}




 

Partnerzy medialni www.swit.nsk.pl
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - facebook
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - sportndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - switndm - youtube
TV.NSK.PL Nowy Dwór Mazowiecki - tvndm - youtube

Copyright 2008 - 2021 © Paweł / XoNoX, Nieoficjalna strona MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć bez zgody właściciela serwisu.
Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą MKS "Świt". Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami reporterów i autorów newsów. Serwis www.swit.nsk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.